Yengeç Burcu 2020

YENGEÇ 2020

GENEL

2020 Sizler için dönüşüm yılı, tüm yıl boyunca çok çalışma, sebat ve mücadelelerden elde edilen sonuçların bir birleşimi olacağını enerjileri barındırıyor sizler için. 2020 yılı, doğru zamanda beklediğiniz gibi istenen sonuçları elde edebileceğiniz, enerjileri barındırmakta.Yıldızların öğretmeni Satürn'ün geçişi nedeniyle beklenmedik sürprizlerin olmasını bekleyebilirsiniz. Sadece onlarla yüzleşmeye hazır olmanız gerekir.
2020 yılının başlangıcında, size başarıya ulaştırmak adına çeşitli fırsatlar karşılayabilir büyümeniz ve işinize gerekli itici gücü sağlamak için kazandığınız her ayrıcalıktan yararlanmanız gerektiğinin farkında olmalısınız. 22 Mart 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar, Mars ve Satürn'ün kavuşması ile duygusal değişimleriniz çok yoğun olabilir bu neden ile duygularınızı kontrol edin, yaşadığınız durumları sabırla ele almaya çalışın ve bir şeyler için son kararı vermeden önce İYİ düşünün.
Kariyer, finans, aşk / evlilik, aile, sağlık ve 2020 sonuçlarının aylık olarak dağılması hakkında ayrıntılı bilgi için özel doğum haritanıza dayalı bir rapor daha isteyebilirsiniz. 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar geçmiş sağlık sorunları tekrar yükselebilir, bu yüzden sağlığınız hakkında bilinçli olmaya çalışın ve tedavi için gerekli önlemleri alın,. Öğrenci Yengeç burçları 18 Haziran ve 16 Ağustos 2020 tarihleri arasında oldukça şanslı enerjiler ile karşı karşıyalar eğitim hayatınızda önemli bir sıçrayış gerçekleştirebilirsiniz. Bunun nedeni, Mars'ın geçişi olacaktır. Bu enerjiyi en iyi şekilde kullanmaya hazır olun. 22 Mayıs 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar, Mars ve Satürn, doğum haritanızda ki yerleşimi , daha fazla depresyona ve üzülmenize neden olabilecek endişe ve saldırgan bir tutum içine büründürebilir sizleri dikkatli ve kontrollü olmalısınız.

İş hayatınızda, sabrınız, azminiz ve sürekli olarak en iyisini sunma çabalarınız, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Satürn'ün enerjisi temkinli olmanız için uyarıyor sizleri ufak tefek engelleri sorun etmemelisiniz. Siz sadece ısrarlı olun , aceleci kararlar almadan doğru zamanın gelmesini bekleyerek ilerleyin. Gökyüzü sizleri, 22 Mart 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar, mesleki hayatınızda işinizi değiştirmekten veya yeni değişim fırsatları aramama konusunda uyarıyor. Ayrıca, iş yerinizde kariyeriniz için zararlı kararlar alabileceğinizden dolayı meslektaşlarınızla ve iş ortaklarınızla olan anlaşmazlıklara ve kafa karışıklıklarına dikkat etmelisiniz. 16 Ağustos 2020'den 4 Ekim 2020'ye kadar, Mars'ın geçişi nedeniyle iş hayatınızda yeni fırsatlar sunulabilir sizlere.

18 Haziran 2020'den, 16 Ağustos 2020'ye kadar zam ve iyi maaş sıkalası ile terfi için yeni haberler alacağınız etkiler söz konusu. Finansal kazanımlarınız şansınız bu dönemde iyi görünüyor. Ayrıca, iş için yeni fırsatlar ve yurt dışından sizin için yararlı olabilecek yeni kaynaklar elde edebilir ve uzun yıllar sürecek başarı dolu büyük bir potansiyel yakalayabilirsiniz. 2020 Yılının ortaları sizler için iş hayatınızda zorlayıcı olabilir. Bu nedenle istikrarlı bir iş profili oluşturmaya çalışın. Bu aşamada herhangi bir yeni ortaklıktan veya yeni bir iş fikrini projesini başlatmaktan kaçının, Çünkü bu durum karışıklıklara ve yanlış anlamalara yol açabilir. Olumsuz maddi manevi sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalısınız.

FİNANSAL KONULARDA RİSKLİ KARARLARDAN UZAK DURUN!
Parasal konularda 2020 yılının oldukça ortalama olacağını ve yaptığınız işe göre gerekli sonuçları vereceğini gösteren gezegen yerleşimleri dikkat çekici. Yılın başında, harcamalarınızı sarsacak ve finansal taahhütlerinizi bozacak her türlü yeni ve büyük yatırımdan kaçınmaya dikkat etmelisiniz. Yılın başında, her türlü yeni ve büyük yatırımdan kaçınmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde ekonomik anlamda fazlası ile zorlanabilirsiniz. 23 Eylül 2020'den itibaren, Rahu'nun transit geçişi nedeniyle çoklu ve düzenli gelirler elde etme şansınız var. Bu dönem, bir veya birden fazla kaynaktan istikrarlı ve düzenli gelirinizi artıracak ve böylece daha iyi bir finansal istikrara sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Bu süre boyunca istediğiniz her dilek ve her arzu bu dönemde gerçekleşebilir. Eğlence dolu aktiviteler yapmak için de zaman bulabilirsiniz.
4 Mayıs 2020'den, 18 Haziran 2020'ye kadar her türlü hisse senedi piyasasına yatırım yapmaktan kaçınmanızı öneririm. Bu süreden sonra, yatırım için iyi bir zaman olacak ve yatırımdan iyi getiri elde etmeniz mümkün hale gelecek. 16 Ağustos 2020 ile,

4 Ekim 2020 arasında yatırım yapmak için uygun bir zaman sizler için. Ayrıca, 2020'nin bu döneminde ailenize kendi işiniz varsa şirketinize yatırım yapabilir ve size iyi getiriler olarak dönüşünü bekleyebilirsiniz. Kişisel veya ticari konular için kredi almak istiyorsanız, bu süre boyunca kredi onayı yüksek gibi göründüğü için yıl ortasında başvurmayı deneyin. 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar, 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar her türlü ortaklığa yatırım yapmadan önce dikkatli olmalısınız.

AŞK ve İLİŞKİLER
2020 yılında Aşk ve Romantizm, yıl boyunca şaşırtabilir sizleri eş ya da sevgiliniz ile olan ilişkinizi geliştirmek ve aranızda ki bağı daha güçlü ve derin hale getirmek için mücadele vermeli anlamadan, dinlemeden, kaçmadan cesur bir tavır ile kararlı olarak ilerlemelisiniz. Bu, ikinizin de birbiriniz de şifa bulmasına yardımcı olur ve birbirinizi daha iyi anlayabilirsiniz. Rahu'nun geçişi ile, 23 Eylül 2020'den itibaren ilişkinizde beklenmedik bir karışıklık yaşanabilir. Birbirinizi bu dönemler arasındaki endişelerinizi anlamaya çalışın ve hiçbir şeyin zihinsel huzurunuzu rahatsız etmesine izin vermeyin. Herhangi hoş olmayan bir durumda, Sakinliğinizi, huzurunuzu korumaya çalışarak hareket edin. Bununla birlikte, bu zaman periyodu, bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç burçları için şanslı enerjileri barındırmakta. Sonsuza dek aşık olabileceğiniz gelecekteki partnerinizle ne zaman karşılaşabileceğinizi asla bilemeyeceğiniz için etrafınıza bakın farkındalıkla hareket edin ki AŞK sizi bulsun. Evli ve beraberliği devam eden Yengeç burçları, Her türlü istenmeyen olaydan kaçınmak için birbirinize olan güveninizi sağlam tutmanız ve eşinizi her ne pahasına olursa olsun tam olarak anlamaya çalışmanız ve onu kalbinizle desteklemeniz öneririm. Bu dönemi bir öğrenme dersi olarak kabul edin ve bu dönemde huzurunuzu korumak için çok fazla anlaşmazlık ve karışıklıktan kaçının.

22 Mart 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar dikkatli olun, çünkü bu süre zarfında işler griye dönebilir ve daha sonra pişman olabileceğiniz aceleci kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde karışıklıklardan ve anlaşmazlıklardan kaçının ve ikiniz arasında her şeyi açık tutmaya özen gösterin. Mars ve Satürn Evlilik evine geçecek ve aranızdaki şeyleri kötüleştireceği için ilişkiniz ciddi bir sınavdan geçebilir. Bu dönemi zorlu bir sınav gibi görmeli ve bir öğrenme aşaması olarak algılayarak hareket etmelisiniz boşanma ilişkinizi sona erdirebilecek kararlar almaktan kaçının.
Bu yıl eviniz ile ilgili değişiklikler taşınma tadilat gibi işlemler ile ilgilenebilirsiniz. Dolayısıyla, beraberinde gelen yüksek masrafları yönetmeniz ve kendinizi daha önce hazırlamanız gerekir. Aile içinde parasal konularda çatışmalar sizi rahatsız edecek miras mülkiyet ile ilgili konularda sabırlı davranmakta zorlanabileceksiniz. Ancak, herkesle tartışmayın büyüklerin güvendiğiniz kişilerin katılımı ve uygun planlama ile çözüme kavuşturulması için çaba gösterin. 2020, kardeşlerle iyi ilişkiler kurmak için çok iyi bir yıl gibi görünmüyor ve ciddiı sorunlarla karşılaşabilirsiniz, Kardeşlerinizin uydurma senaryolardan kaçınmak için dikkatli olun.

OCAK 2020
Anlaşmaya doğru çalışmanız sabırla hareket etmeniz gereken bir ay Ocak sizler için İlişkilerde uyum sağlamaya daha fazla odaklanarak hareket etmeniz önem taşımakta. Profesyonel ilişkilerinizde ciddiyetle hareket etmelisiniz, Kişisel ilişkiler özen ve dikkat gerektirir. İş ortaklarına karşı kibar olmak, ticaretin sorunsuz işlemesine yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda zor durumlarla başa çıkmak için dostlarınızın uyarı ve tavsiyelerine kulak verin pişman olmayacaksınız .Uzun yolculuklar, Ocak ayında yeni büyüme koridorlarını açabilir sizlere iyi değerlendirin.

ŞUBAT 2020
Şubat ayı sağlık ve finans açısından biraz zorlayıcı olacak. Yasal konular ise dikkatli olmalısınız. Bu tür konularda dürtüsel bir şekilde hareket etmek, kişisel ve profesyonel büyümenize zarar verecektir. Bu alanlardaki karmaşıklıklardan kaçınmak için kontrollü ve tedbirli olmalısınız. Yoga, meditasyon yaparak ve profesyonelce önerilen bir diyet programını takip ederek hava değişimi ve yaygın hastalıklarla başa çıkmanız da mümkün. Özel yaşamınızda ise takıntılı ve sorumsuz yaklaşımlar içinde olmamanız için uyarıyor gökyüzü sizleri.

MART 2020
Bu Ay Yengeç burcu öğrenciler için oldukça iyi bir ay olacak, çünkü akademik arzularınızı gerçekleştirebileceksiniz. Öğretmenlerinizden ve mentorlarınızdan alacağınız destek eğitim yollarını aydınlatacak ve beklentileri daha net görebilmelerini sağlayacak. Benzer şekilde, babanızdan, evinizden ve iş yerinizdeki uzman kişilerden destek almak, üstün sonuçlar için ilerici yolda kalmanıza yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda ise kıskançlık oluşturabilecek yaklaşımlar içinde olmamalı eş ya da sevgilinizin hassasiyetlerine saygı duymalısınız.

NİSAN 2020:
Gökyüzü bu ay işinizde ve kişisel yaşamınızda dengeyi korumanız için ekstra çaba harcamanızın önemine dikkat çekmekte. Kariyerinizdeki değişim, bu ay içinde, hayatınıza yeni sorumluluklar katabilir kaygı ile hareket etmemeli dengeleri korumak için oto kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Bununla birlikte, eş ya da sevgilinizin iş ya da ailesi ile yaşayacağı olumlu gelişmeler sizlere de pozitif enerjiler olarak yansıyabilir.

MAYIS 2020:
Bu ay öğrenci Yengeçler burs kazanabilirler. İş hayatınızda ise önemli miktarda kazanç vaat edecek bir teklif alabilir geçmiş başvurularınızın kabul edilmesi ile işinizi büyütme imkanı elde edebilirsiniz. Profesyonel çabalarınızda büyüme ve takdir sağlamak için bu ay şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yeni arkadaş çevresi içinde yer alabilir kalıcı iş birlikleri sağlayabilirsiniz. Gerçek dostlarınız da size mesleki konularda destek verecek başarınızı büyütmeniz için yol gösterici olacaklardır. Bu ay güvenli yatırımlar, belirli bir süre boyunca iyi getiri sağlayabilir sizlere. Barış ve ilerlemeyi sağlamak için, bu ay sadece eş yada sevgiliniz ile arkadaşlarınızla, aile üyelerinizle tartışmaktan kaçınabilirsiniz.

HAZİRAN 2020:
Jüpiter ve Satürn'ün gerilemesinin ortasında, Haziran ayında kapsamlı yatırımlar planlamak kötü bir fikir olabilir sizler için. Dolayısıyla, bir mülk veya araç satın almayı düşünüyorsanız, bu dönemde, beklemede kalmanız faydanıza olacaktır. Sağlığınız ile ilgili konularda ise rahatsız hissedebilirsiniz ve ay boyunca garip bir huzursuzluk hissi yaşayabilirsiniz. Sağlığa özen ve dikkat göstermeniz gereken bir aydasınız. Manevi anlamda da kendinizi geliştirmeli iç huzursuzluğunuzu yenmeye gayret etmelisiniz.

TEMMUZ 2020
Temmuz ayı geçmiş hastalıklarınızdan hızlı bir şekilde iyileşmenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte, ilişkilerde aile üyeleri, eş, sevgili ya da meslektaşlarınız ile anlaşmazlıklar ve kavgalara karşı sakin olmalı anlamadan tepki vermemeye çalışmalısınız. Mütevazi ve sakin bir tutum sizlere çok şey kazandırırken hırsla hareket etmek üzücü olaylara neden olabilir dikkatli olmalısınız. Güvendiğiniz bir büyüğünüz ya da dostunuzun rehberliği size kişisel ve profesyonel olarak daha iyi seçimler yapmada yardımcı olacaktır.

AĞUSTOS 2020
Bu ay, Sağlık ve yakınlarınızın ihtiyaçlarının karşılanması için beklenmeyen harcamalar zorlayabilir sizleri. Zor günler için yeterince tasarruf etmek için alışveriş, kaliteli yemek ve pahalı geziler için merakınızı azaltmalı kontrollü olmalısınız. İnancınıza göre dini manevi faaliyetler, hayattaki çeşitli şeylere daha dengeli ve mantıklı bir yaklaşım içinde bakmanızı sağlayabilir. İç sesinize güvenin. Daha iyi bir insan olmak için kendinizi geliştirmeniz oldukça yararlı olacaktır.

EYLÜL 2020:
Eylül ayı kardeşler, arkadaşlarla kısa mesafeli yolculuklar veya işle ilgili fırsatlar sunacak etkiler ile dolu sizler için. Durum ne olursa olsun, bu geziler, sizler için maddi manevi ağdalı olacaktır. İş hayatınızda ise yaptığınız işe bağlı olarak yaratıcılığınız ve becerikli olmanız size isim ve şöhret kazandırabilir. Eş yada sevgiliniz ile gizli düşmanlıklar yaşayabilirsiniz birbiriniz ile iletişiminize özen gösterin ve aranızda kalması gereken konuların duyulmaması için çok dikkatli olun.

EKİM 2020
Bu ay, Annenizin sağlığını kontrol ettirmeniz önemlidir. Doğru zamanda teşhis olası problemleri aşılabilir kılacaktır. İş hayatınızda ise çalışma ortamındaki değişim hem karmaşıklık hem de memnuniyet getirebilir sizlere. Kişisel ve mesleki yaşamla ilgili önemli kararlar bu dönemde verilmemelidir, Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir yanlış kararlar alıp pişmanlıklar duyabilirsiniz. Bu dönemde eş ya da sevgilinize karşı hassas ve anlayışlı olmanız fazlası ile önem taşımakta kaybetmeden kıymet bilmek sevmeye emek vermek gereken günlerdesiniz.

KASIM 2020:
Dürtüsellik baskın tavırlar özel yaşamınızda bitişlere neden olsun istemiyorsanız sakin olmalı kırılıpta kırılmayacağınızı ummalısınız. Eşinizle sevgiliniz ile inatlaşmalar ilişkinizde büyük krizlere yol açabilir. Mesleki konularda ise işyerinde tanınma ve sorumluluklarınızın artabileceği bir süreçtesiniz. Bilgiye kendinizi işiniz ile ilgili geliştirmeye önem vermelisiniz. İş hayatınızda ise yatırımlar söz konusu olursa dikkatli ve gerçekçi olun aksi halde erliler başarısızlık ve finansal kayıplar yaşayabilirsiniz.

ARALIK 2020
Sağlık ve zindelik kazanacağınız enerjiler hakim gökyüzünde sizler için, hem kişisel hem de profesyonel alanda etkili bir şekilde çalışmak kendinizi göstermek adına her fırsatı değerlendirmeniz gereken bir ay Aralık. İş değişikliği göstergesi Aralık ayında mevcut. Ancak, son kararı vermeden önce bu kararı vermek için acele etmemeli ve tüm artıları ve eksileri tartarak harekete geçmelisiniz Bu ay içinde iş arkadaşlarınızla anlaşmazlık olasılığı yüksektir, bu nedenle huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak için iyi düşünerek kararlar alın. Özel yaşamınızda ise bekar ve ilişkisi devam eden Yengeç burçları ani kararlar söz nişan gibi evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirler.


NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.
Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ