23 - 29 Mart Haftalık Burç Yorumları

KOÇ:

24 Mart'taki Burcunuz’ da gerçekleşecek Yeni Ay karanlıkları söküp atacak yaşamlarınızdan.
Yıldızların öğretmeni Satürn Oğlak doğum haritalarınız da kariyeri temsil eden 10. evinizde Aralık 2017'den bu yana ilerliyor ve liderlik ve başarı hakkında sert dersler veriyor sizlere. Özellikle hırslarınızı ciddiye almaya, otoriteyi planlamaya ve uğraşmaya gelince, büyümeye zorlandınız. Satürn yaşlanmayı yönetiyor ve ailenizdeki büyüklerin (veya kendiniz!) Zamanın geçişinin farkında olabilirsiniz.
Bu ay Kova burcunda ilerleyecek Satürn ile bu yoğunluktan biraz uzaklaşacaksınız. Temmuz ayından Aralık ayına kadar sabrınızın ödüllerini alacaksınız. 21 Mart 30 Mart tarihleri arasında aşırı duygulara dikkat edin ...Mars, 31 Mart'ta Satürn'le tam olarak bir araya gelecek. Bu, bir ayağınız gazda, diğeri frende olmak gibi hissedeceksiniz. Herhangi bir grup çalışmasına acele etmemeye dikkat edin, özellikle de arkadaşlarla iş yapmayı içeriyorsa, İnsanları dikkatle incelemek için zaman ayırın.
Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yenilenmiş ruh haliniz ile var olan ilişkinizi çıkmazdan kurtarabilir sevebilmenin sevilmenin önemini çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

BOĞA:

Yıldızların öğretmeni Satürn, Kova seyri ile 21 Mart'ta kariyer sektörünüzde etkili olacak. Yeniliklere güçlenmeye üne başarıya hazır ve açık olun. aklınızda yeni başarı seviyeleri elde edersiniz. Satürn doğum haritalarında onuncu evin doğal hükümdarıdır, bu yüzden bu geçişi çift güçle hissedeceksiniz. Satürn, Kova'da kariyer yolunuzu yeniden şekillendirerek uzun bir yolculuğa başlayacak. Hayal gücünüz özellikle zengin olacağından, bu yaratıcı çalışma için ideal bir zaman dilimi sizler için. Enerjiniz azaldığında insanların sizi desteklemesine izin verin. Güçlü ve yetenekli olmanız, zaman zaman bir desteğe ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. 24 Mart'ta gerçekleşecek Koç yeni ayı, yeni bir yöne doğru hareket etmenize yardımcı olacaktır. Endişelerinizi hatta hararetli arzularınızı evrene yavaşça bırakın ve mümkün olan en iyi sonucu isteyin. Evlilik ya da beraberliğiniz de Aşk, romantik, kişisel veya finansal bir rüyayı gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Güzellikler oluyor yeni güçlü pozitif etkiler sizleri karşılıyor! Bütün ay sevinç ve mutluluk içinde olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyiliklerinizin vazgeçmemenin mücadelelerinizin mükafatının tadını çıkarın!

İKİZLER:

24 Mart 2020 Koç Yeni ayı ile 2017 den bu yana devam eden yasal ve sözleşmeye bağlı sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu geçiş sırasında Uzun vadeli bir ilişki sona ermiş olabilir veya diğer taraftan daha da derinleşmiş olabilir. Satürn'ün ana itici gücü size sınırlar ve güven hakkında önemli dersler vermek oldu. Bir ihanet yaşadıysanız ya da yaşatıp yıprandıysanız, Satürn bir daha ki sefere doğru yapabilmeniz için kendinizi geri çekmenize ve yanlış adımlardan ders almanıza yardımcı oldu. Satürn'ün sloganı: Kazananlar asla bırakmaz ve bırakanlar asla kazanmaz! Sevgi, başarı veya herhangi bir taahhüt oyununda, bu klişenin gerçekliğini öğrendiniz. Böylece Satürn'ün Kova burcundaki geçişi ile Doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde ilerlemesi ile, kendinden şüphe duyduğunuz veya inancınızın sarsıldığı anlar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bunun dışında, Satürn Kova döngüsü, iş için seyahat ettiğiniz veya taşındığınız, bir kitap yayınladığınız veya işiniz ile ilgili ana mesajınızı kitlelere uzak ve geniş bir şekilde yaymanın bir yolunu bulabileceğiniz anlamına gelebilir! Hayat yolunuzda yeni bir sayfa açabilir hayat hikayenizi deneyimlerinizin olgunluğu ile yeniden şekillendirip yaşamaya başlayabilirsiniz.

YENGEÇ:

24 Mart'ta fantastik bir Yeni Ay Koç burcunda gerçekleşecek. Girişimci çabalar ve girişimler kabul görebilir ancak bir yatırımcıdan risk sermayesi almanın zor olması mümkün olabilir sizler için. 21 Martta Satürn'ün Kova'daki yolculuğuna ve samimi, birleşme fikirli doğum haritalarınızda sekizinci evinize yolculuğa başlayacak 1 Temmuz'a kadar Bu süre zarfında, güven, güç ve samimi bağlar hakkında önemli dersler öğreneceksiniz. İster paranızı birleştirin, ister ortak bir yatırım yapın ya da kalıcı ilişkiler kurun (evlilik, çocuklar ve diğerleri), temkinli Satürn sizi sürecin her adımında tam olarak düşünmenizi i analiz etmenizi sağlayacak enerjileri getiriyor. Zorlayıcı gibi görünse de, Satürn'ün katılaştırılması sadece yapılarınızın sürdürülebilir olmasını sağlamak istiyor. Tersine çevrilmesi zor bir şeye acele etmenin yolun üzerinde yankıları olabilir. Kova'daki Satürn, düşüncelerinizi ve kalbinizi dengelemenize yardımcı olur, kendi masraflarınızla herkesle ilgilenmek yerine ilgi alanlarınızı koruduğunuzdan emin olun. Sonuç, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş bir aşk olabilir! Şimdi Satürn, dinamik ikililerinize daha fazla tanım ve derinlik katacak. Birlikte taşınmaktan mülk satın almaya ve ortak bir iş girişimi açmaya kadar, bu Satürn döngüsünde başarılı bir şekilde yer alabilirsiniz.
Samimiyet hakkında bazı göze çarpan dersler alacaksınız ya da burada geçmişinizden blokları temizleme fırsatının farkına varabilirsiniz. Birkaç acı verici katmanı kazması gereken Yengeçler için bu, bir terapist veya yetenekli bir profesyonelle iyileşme yolculuğunuzda çalışmak için önemli bir zaman olabilir. Bu sürecin sonunda şimdikinden çok daha güçlü çıkacaksınız!

ASLAN:

24 Mart ta Koç burcunda ki yeni ay fikirlerinizi daha geniş bir kitleye sunma fırsatı sağlayabilir sizlere. Deneyimleriniz hakkında konuşmanız, öğretmeniz veya yazmanız istenebilir. Beklememelisiniz! Koç yeni ayı ile, yeteneklerinizi paylaşabileceğiniz ve hatta insanları bölen çizgiler arasında bir araya getirebileceğiniz ilham verici bir girişimde bulunmaya teşvik ediyor. Vizyoner tarafınız ortaya çıkarken kendinizi engellememelisiniz.

Satürn'ün Kova geçişi eş ya da sevgiliniz ile büyüyen sevgi güven karşılıklı fedakarlıkların getirisi ile hayatınızın merkezinde aşk ile yerini alabilir. Sınırların hükümdarı olarak Satürn ağır sorumluluklar nedeniyle, kalite zamanının planlanması konusunda daha fedakar ve cesaretli kılıp güçlendirecek ilişkilerinizi. Beraberliği devam eden Aslanlar ilişki de ciddileşebilir evlilik kararı alabilirsiniz.
17 Aralık'tan bu yana, Satürn ün Oğlak burcunda ki geçişi ile doğum haritalarınızda altıncı sağlık ve organizasyon evinizde ilerlemesi ile, Sistematikleştirmeye ve yeni çalışma yollarını öğrenmeye itildiniz. Sorumluluklarınızı ve kişisel bakımınızı dengelemek için mücadele ettiniz şimdi öğrendiklerinizi uygulama zamanı. Herhangi bir fiziksel rahatsızlık veya yaralanma, vücudunuzun her hangi bir bölgesi ile ilgili sağlık sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz Satürn döngüsünü mükemmel şekilde sona erdirebilirsiniz!

BAŞAK:

21 Martta Satürn'ün Kova burcunda ki ziyaret 1 Temmuz'a kadar etkili olacak. Büyük bir projenin planlanması ve uygulanması konusunda ciddi olmanın zamanı geldi mi?

Satürn'ün Kova burcunda ki geçişi ile ilgili haberler, aidatlar ve zorlayıcı dersler getirebilirken sizlere aynı zamanda, sağlıklı yaşamınızda da devrim yaratabilir ve daha düzenli kişisel bakım yapmanıza yardımcı olabilir. Yaşam tarzınızın envanterini çıkarın: diyet, egzersiz ve zaman yönetimi. Satürn, kemikleri ve iskelet sistemini yönetir, bu yüzden egzersiz yapmaya başlarsanız, özellikle sırt ve omurga ile sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Sindirim ve bağırsak sağlığı altıncı ev tarafından yönetilir ve bunlar da odak alanları olabilir. Yeme alışkanlıklarınızda bazı değişiklikler yapmanız ve stres seviyesini azaltmanız gerekebilir. Sağlıklı ve güçlü hissetmediğiniz her yerde - zihin, beden veya ruh - Satürn güçlendirmenize yardımcı olur. Neyse ki, Başak burcunun altıncı evinin doğal hükümdarıdır. 24 Mart'ta Koç yeni ayı su, önümüzdeki altı ay içinde evliliğe veya büyük bir bağlılığa yol açabilecek çok yakın yeni bir ilişki bölümünün başlangıcına vesile olabilir. Zaten bu aşamayı geçtiyseniz (veya böyle bir şey aramıyorsanız), yeni ay müreffeh bir mali döngü olacak sizler için Bir yatırım veya ortak girişimi keşfedebilmeniz için gökyüzü destekliyor sizleri. Bu ay, kaynaklarınızı karşılıklı kazanç için birleştirmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

TERAZİ:

Satürn, 21 Mart'ta Kova burcunda ki seyri ile hayatınızda romantizm alanında etkili olacak. Aşk hayatınızda sorunları aşmak için ne istediğinize karar vereceksiniz. Ciddi bir işle ilgili kararlar ve kalbinizle kimsenin oynamasını istemiyorsunuz. Kalbin meselelerinde ne kadar tehlikede olduğunu biliyorsunuz ve bu nedenle, oyunu sadece sizin gibi saklamak için oynamak isteyen biriyle oynamak istiyorsunuz. 24 Mart'ta ki Koç burcundaki Yeni Ay, ilişkilerinizde yeni bir başlangıcı destekliyor. Bu süreçte hayat arkadaşınız olacak insanı tanıyarak önemli bir gelişmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.
Mars, ev ve aile sektörünüzde ilerlemeye devam ederek, İş hayatınıza odaklanmayı başaracak sorunlarınızı çözümleyip kazançlarınızı arttırabileceksiniz. 24 Martta Koç burcunda ki Yeni ay ile aşk hayatınızda zorlukları aşıp evliliğinizi ve beraberliğinizi iyileştirebilirsiniz. Bekar Teraziler . Gelecek vaat eden bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu döngü iki bölümden oluşan bir eylemdir: Satür 1 Temmuz'a kadar Kova'yı ziyaret edecek. Şimdi ve yaz başında, gelecek yaşam derslerinin ve aşk yaşamınızı nasıl yükseltebileceğinizin tadına varacaksınız. Aralık 2017'den bu yana, yapılandırılmış Satürn Oğlak ve dördüncü ev, aile ve vakıf eviniz aracılığıyla birliktedir. Son iki yıl içinde, bu alanlarda çok büyük bir büyüdünüz, muhtemelen bir ebeveyn veya ev sahibi oldunuz veya hayatınızın bu alanları hakkında çok daha ciddi büyüyorsunuz.

AKREP:

Satürn, 21 Mart'ta Kova burcunda seyrine başlayacak akrabalar ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Örnek olarak, yaşlı bir akrabanızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu öğrenebilirsiniz. Başka bir olasılık, evin çevresindeki yapısal onarımlara odaklanmanızdır. İhtiyacınız olan her şeye olgunluk ve güven ile bakacaksınız. Aşk hayatınızın kalbinde yerini alacak.
24 Mart Koç yeni ayı, yemek ve egzersiz planlarınızı yenilemek ve hayatınızın genel akışı için mükemmel etkileri getiriyor sizlere. Satürn'ün Oğlak'tan Kova'ya geçeceği 21 Mart ile birlikte, Son üç yıldır, Satürn Doğum haritalarınızın üçüncü iletişim ve toplum evinizde - nispeten yumuşak bir döngü - kendinizi doğrudan ama sevgiyle nasıl ifade edersiniz. Satürn'ün sosyal yaşamınız üzerindeki etkisini hissetmiş veya birkaç keşiş anı yaşamış olabilirsiniz. 1 Temmuz'a kadar devam edecek bu döngü ile, Gayrimenkuller ile ilgili konularda taşınabilir, satın alabilir veya satabilir ya da aile yapınızdaki büyük bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Kova'daki Satürn sizi daha akıllı ve güçlü yapan önemli testler getirebilir. Satürn Kova geçişi sizler için büyük testler veya hayatınızı temel düzeyde yeniden yapılandırmak için etkili enerjleri barındırmakta (23-25 Ekim) tarihleri arasında doğan Akrep burçları bu yıl Satürn'ün geçişini yoğun bir şekilde hissedecekler.

YAY:

24 Mart Koç yeni ayında, romantik ve yaratıcı çabalarınız yeni bir başlangıç enerjisi sizleri karşılıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, gerçek bir aşkı romantizm ile yaşayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam edenler için aşk enerjisi ilişkiyi dengelip yükseltecek. Satürn Kova burcunda ki seyrine 21 Mart'tan 1 Temmuz'a kadar devam edecek, Bu süre zarfında, yazma, öğretim veya medya ile ön plana çıkabilirsiniz. Yerel siyasete veya bir topluluk liderliği görevine resmen dahil olabilirsiniz. Kendinizi ifade etme biçiminiz konuşmadan yazmaya kadar önemli bir olgunlaşma aşamasına da girecektir. Sahip olduğunuz şirket şimdi size her zamankinden daha fazla yansıyacaktır. Kardeş, komşu veya yakın bir arkadaşla ilişkilerinizde büyük gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK:

Burcundaki kısıtlayıcı Satürn ile son iki yıldır zor ama önemli dersler verirken sizlere, kemerinizi sıkmanız veya uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Bir çalışma durumunun sizi hızlı bir şekilde büyümeye zorlaması mümkündür. Ne öğrendiniz? Bütçeleme, tasarruf ve planlama konusunda daha zekiyseniz, Satürn geçişi ile çabalarınız için ödüllendirileceksiniz.
OĞLAK: 21 Mart'ta, Yönetici gezegeniniz Satürn, Aralık 2017'den bu yana irade testleri yaptığı burcunuzdan ayrılıp Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Satürn statü ve zor kazanılmış tanıma getirmiş olabilir sizleri. Ancak aynı şekilde Satürn, sizi gücünüze yükselmenizi engelleyen güvensizliklerle yüzleşmeye de zorladı. Satürn, Kova geçişi iş, para ve günlük rutin evinize adım atacak. Rahatlamayı hissedeceksiniz Satürn, güneş sisteminin usta kurucusu ve zodyakın "genel müfettişi" dir kazanç, harcama ve tasarruf ile daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Dikkat: Bu değişiklik için zaten sabırsız hissedebilirsiniz! Bu dönemde önce kapsamlı araştırma yaptıktan sonra değişiklikleri uygulayın! 24 Mart Koç yeni ayı, kişisel bakım ve duygusal ankraj için altı aylık bir bölüm başlatıyor sizlere. Yaşam durumunuzu bir şekilde taşımayı veya değiştirmeyi düşünüyorsanız, Koç yeni ayı sizi doğru yola sokabilir.

KOVA:

21 Mart'ta Satürn'ün burcunuzda ki üç yıllık bir yolculuğun ilk bölümü başlıyor! Görev yöneticisi Satürn sizi daha güçlü, daha iyi ve daha hızlı hale getirmek için geldiğinden, büyük olasılıkla birkaç zor görevden geçeceksiniz hayat okulunda. Satürn 1 Temmuz'a kadar burada olacak, daha sonra beş aylık bir aradan sonra 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar uzun mesafe için burcunuza yerleşecek. Bu geçiş ile birlikte sağlık sorunuyla (zihinsel veya fiziksel) uğraşmanız gerekebilir ekstra dikkatli olmanız önem taşımakta. Burcunuzda ki Satürn, hayatınızda tam olarak nerede yükselmenin zamanı olduğunu ortaya koyuyor. 24 Mart Koç yeni ayı bazı yeni fikirler can bağı ile bağlantı lar kurabilirsiniz. Projeler ve ortaklıklar önümüzdeki altı ay içinde ortaya çıkacak büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fikirlerinizden bazıları önümüzdeki birkaç hafta içinde beklenmedik bir potansiyel ortaya çıkarabilir!

BALIK:

21 Martta Satürn'ün Kova burcunda ki otoritesini on ikinci evin hayalperestliği ile birleştirerek iyi işler yapabilirsiniz. Aslında, kısıtlayıcı Satürn, iç çemberinizi biraz küçülterek, niceliğe göre kaliteye öncelik vermenizi sağlayacak. Bu süre zarfında, belki de bir topluluk organizatörü veya takım lideri olarak bir liderlik görevine yükselmiş olabilirsiniz. Şimdi bu şifa ve sanatsal armağanlar, değerlendirmeli para kazanmanın zamanı geldi. En yüksek amacınızı desteklemeyen bazı alışkanlıklar geliştirdiyseniz, bu Satürn döngüsü, temel düzeydeki kişileri ele almak için güçlü bir zaman olacaktır. Bunu tek başına yapmak zorunda olduğunuzu hissetmeyin! Bir akıl hocası, antrenör veya terapist (Satürn uzmanları yönetir) bu yolculuk boyunca size yardımcı olabilir. Aslında, doğru destek sistemine sahip olmak artık sizin için çok önemli olacak. Bir şeyin gitmesine izin vermen gerekiyorsa, direnme. On ikinci evdeki Satürn, işleri doğal bir sonuca getirebilir. 24 Mart, Koç burcundaki Yeni ay ve ikinci finans ve güvenlik evinizde istikrarlı bir yeni ay getiriyor. Başka bir gelir kaynağı arıyorsanız bu ideal bir başlangıç olabilir sizler için. Özgeçmişinizi zenginleştirin ve çevrimiçi profillerinizi yenileyin. Eğitim kampına kaydolun ve yeme ve egzersiz planlarınızı takip edin. Bu takviyeleri ve cilt bakımı rejiminizi başlatın.


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ