Koç 2020 Nisan Ayı Yorumu


Koç 2020 Nisan Ayı Yorumu

Oldukça zorlu bir süreçten sonra büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıyasınız. Bir dizi sınavdan çok zorlu deneyimleri geride bırakıyorsunuz. Yeni fırsatlar ve kariyerdeki yeni gelişmeleri memnuniyetle karşılayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yılın ilk aylarında dikkat etmeniz gereken en önemli konu saldırgan ve öfkeli tutumlar içinde bulunmamak olmalı. Özellik ile işinizle ilgili konularda kötümser davranışlarda olmamaya özen göstermeli başkaları ile kendinizi kıyaslamamalısınız. Öncelikle mesleki ve genel sosyal konular şans, umut ve umutsuzluk arasında sıkışıp kaldığınız enerjileri arkanızda bırakmanız gerektiğinin bilincine vakfı olmalısınız. Geçmişin olumsuzluğu ve kötümserliğinde arınacak pozitifliğe iyiye güzele odaklanacaksınız. Mesleki ve kişisel konularda çok fazla başarı elde edebilirsiniz geleceğe yönelik vizyonunuz özellikle yıl sonuna doğru iyimserleşir ve ikili ilişkilerinizi daha iyi hale getirmenin maddi avantajlarını deneyimle bilirsiniz. 4 Nisandan itibaren İlişkiler çok olumlu olacaktır ve evli veya bir ilişki halindeyseniz ilişkinizin daha iyi hale geldiği ve daha olumlu olacağı bilmelisiniz.

Aile ile ilgili ve evlilik konularında bazı öngörülemeyen olaylar yüzünden meslektaşlarınızla olan yakınınızla ilişkileriniz, aileniz ve ilişkileriniz 4 Nisan ve 15 Nisan 2020 arasında oldukça gereksiz karışıklığa maruz kalabilirsiniz. Bu süre boyunca büyük kararlar almaktan kaçınmalı dengeleri korumaya özen göstermelisiniz.

Nisan ayı sizler için finansal kazanımları kıskanılacak dostlukların pekişmesini beraberinde getirebilir. Sosyal çevrenizde ki olumlu enerji eğitim hayatınızda da iş hayatınızda da ilham ve motivasyon kazanmanızı sağlayacak. Yeni bir iş bulabilir aynı anda iki işi birden doğru yöneterek yeni bir gelir kaynağı ile karşılaşabilirsiniz. 6 Nisan 2020'de 9. evinizdeki İş dünyasındaki çabalarınız anında sonuç alamayabilir. Bu ay işinizi de değiştirebilirsiniz. Göksel enerjiler zihinsel yapınızı biraz etkileyebileceğinden karar verme yeteneğinizin zayıflaması ile zorluklar yaşamanız muhtemeldir. 14 Nisan 2020'den sonrasında. Harcamalar artarken gelirleriniz düşecektir. Bu ay harcamanız ve kayıplarınız konusunda dikkatli olun. Seyahat, maddi kayıplara ve masraflara yol açabilir, bu yüzden dikkatli olmalı ve planlamalarınızı gözden geçirmelisiniz.