Mart 2020 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Mart 2020 Aylık Oğlak Burcu Yorumu
Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu ay arkanda çok fazla güçlü enerji ile karşı karşıyasınız. Bunu iyi kullanın.
Aşk hayatın da da güzel enerjiler hakim. Venüs 4 Mart'ta romantizm ile ilgili konularda aşk hayatınız evliliğiniz ilişkiler de olumlu etkiler ile karşı karşıyasınız. Yıldızlarda ani bir romantik karşılaşma ile karşılaşabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel olarak enerjinizin yükseleceği günlerdesiniz.
Bu ay, Büyük duyuruları ve derin müzakereleri 9 Mart'a kadar erteleyin. Başak dolunayı kalpten konuşmanıza yardımcı alacak. Bu Dolunay sizlere vizyoner fikirlerinizi öğretme, seyahat etme veya yayınlama fırsatı getirebilir. Başlangıç hayalleriniz şimdi gerçekleşebilir.

Mars, 23 Mart'ta Oğlak burcunda parıldayan Pluto ile çarpıştığında, işler büyük ölçüde yoğunlaşabilir.
Güneşin Koç burcuna ve dördüncü evinize taşındığı 19 Mart'tan itibaren. Bu dört haftalık temel dönem kalbinize uyum sağlamanıza ve içten dışa doğru topraklanmanıza yardımcı olur. 24 Mart Koç yeni ayı, kişisel bakım ve duygusal ankraj için altı aylık bir bölüm başlatıyor sizlere. Yaşam durumunuzu bir şekilde taşımayı veya değiştirmeyi düşünüyorsanız, Koç yeni ayı sizi doğru yola sokabilir.
21 Mart'ta, Yönetici gezegeniniz Satürn, Aralık 2017'den bu yana irade testleri yaptığı burcunuzdan ayrılıp Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Satürn statü ve zor kazanılmış tanıma getirmiş olabilir sizleri. Ancak aynı şekilde Satürn, sizi gücünüze yükselmenizi engelleyen güvensizliklerle yüzleşmeye de zorladı.

Satürn, Kova geçişi iş, para ve günlük rutin evinize adım atacak. Rahatlamayı hissedeceksiniz Satürn, güneş sisteminin usta kurucusu ve Zodyak’ın "genel müfettişi" dir kazanç, harcama ve tasarruf ile daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır. Satürn, 7 Mart 2023'e kadar Kova'da kalacak ve Oğlak 2.0'a uygun bir yaşam tarzı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Nerede yaşamak ve çalışmak istersiniz? Hangi ortam sizi destekleyecek ve en iyisini sunacaktır? Bunu keşfetmek için önümüzdeki üç yıla sahip olacaksınız. Satürn 2023'te Kova'dan ayrıldığında, yaşamınız köklü bir değişim içinde olabilir.