Mart 2020 Aylık Balık Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Bu ay sizinle eşiniz arasında belirleyici bir an muhtemelen 9 Mart'ta karşıt burcunuz Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay'a yakın olacak. Eşiniz hakkında bağlantınızın kırılganlığını aydınlatan gizli bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşınızın sizinle ilgili daha önce bilmediği bir şey öğrenmesi de mümkündür. Her ikinizi de ilk etapta birbirinizi hiç tanımadığınızı fark edebilirsiniz.

Diğer yandan, bu ay sosyal hayatınıza büyük önem vereceğiniz enerjiler söz konusu. İş hayatınızda bu ay. Gerçek bir fark yaratacaksınız.
24 Mart'ta kazanılan gelir sektörünüzdeki Koç Yeni Ay'ı sayesinde mali durum düzeliyor, Yeni bir gelir akışı mümkün.
9 Mart'ta yıldızlar her şeyi telafi ediyor. Bir ilişki resmi statüye ulaşabilir ya da büyük sinerji ve dinamik ikili potansiyeli olan biriyle tanışabilirsiniz. Bir işte veya romantik bir ortaklıkta ilerlemeye karar veremediyseniz, bu aydınlatıcı ay ışınları size yolu gösterecektir.
24 Mart, Koç burcundaki Yeni ay ve ikinci finans ve güvenlik evinizde istikrarlı bir yeni ay getiriyor. Başka bir gelir kaynağı arıyorsanız bu ideal bir başlangıç olabilir sizler için. Özgeçmişinizi zenginleştirin ve çevrimiçi profillerinizi yenileyin. Eğitim kampına kaydolun ve yeme ve egzersiz planlarınızı takip edin. Bu takviyeleri ve cilt bakımı rejiminizi başlatın.

21 Martta Satürn'ün Kova burcunda ki otoritesini on ikinci evin hayalperestliği ile birleştirerek iyi işler yapabilirsiniz.
Aslında, kısıtlayıcı Satürn, iç çemberinizi biraz küçülterek, niceliğe göre kaliteye öncelik vereceksiniz.

Bu süre zarfında, belki de bir topluluk organizatörü veya takım lideri olarak bir liderlik görevine yükselmiş olabilirsiniz. Şimdi bu şifa ve sanatsal armağanlar, değerlendirmeli para kazanmanın zamanı geldi. En yüksek amacınızı desteklemeyen bazı alışkanlıklar geliştirdiyseniz, bu Satürn döngüsü, temel düzeydeki kişileri ele almak için güçlü bir zaman olacaktır. Bunu tek başına yapmak zorunda olduğunuzu hissetmeyin! Bir akıl hocası, antrenör veya terapist (Satürn uzmanları yönetir) bu yolculuk boyunca size yardımcı olabilir. Aslında, doğru destek sistemine sahip olmak artık sizin için çok önemli olacak. Bir şeyin gitmesine izin vermen gerekiyorsa, direnme. On ikinci evdeki Satürn, işleri doğal bir sonuca getirebilir.
19 Mart 23 Mart tarihleri arasında, Tercihen suya yakın, güzel ve canlandırıcı bir yere gitme şansınız varsa, değerlendirin.