Koç Burcu 2020

KOÇ BURCU 2020
Bu yıl 6 tutulma gerçekleşecek.

KOÇ 2020 GENEL

Yıl boyunca tüm yeteneklerinizi kullanabileceğiniz çaba gösterip çok çalışıp kazanacağız enerjilerle dolu bir sene karşılıyor sizleri. Artık kendinize odaklanmalı ve bu muazzam enerjinizi işinize ilişkilerinize sağlığınıza maneviyat ve hedef ve isteklerinizi gerçekleştirmeye odaklamalısınız.

2020'de seyahatler özellikle Ocak ve Mart aylarında daha sonra Ekim ve Aralık aylarında iş ve aşk hayatınıza yön verici olabilir 2020'de finansal konuları ele alma konusunda bakış açınızı geliştireceğiniz yeni planlamalar ile hareket ettiğinizde kazanacağınız etkiler söz konusu doğum haritalarınız da parayı temsil eden 2. evdeki gezegen geçişleri özellikle, Eylül ayından itibaren yatırım planları harcamalar gibi konularda kontrolü elden bırakmamak için uyarıcı özellikle yıl boyunca tanışacağınız iş ve eğitim hayatınızdaki önemli insanlarla hayatınızı değiştirecek son derece önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu yıl profesyonel hayatımızda ani fırsatlar son derece etkili olabilir. İş hayatınızda büyük değişiklikler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle yıl ortasında işinizi değiştirmemeli yeni bir iş başlangıcı yapmamalısınız. Satürn'ün yerleşimi 11 Mayıs ve 29 Eylül 2020 arasında kariyeri temsil eden 10 evinizde geri harekette olacak bu da kazanımları elde etmek için çok çalışmanız gerektiği anlamına gelmekte var olan şartları korumalı önemli başlangıçlar ortaklıklardan uzak durmalısınız. 22 mart 4 Mayıs döneminde İş hayatınız da beklentileriniz için çok hassas bir dönem yeni bir iş kurma işiniz değiştirme ile ilgili herhangi bir karar almanız gerekebilir çok dikkatli olmalısınız. Mars ve Satürn'ün yer özellikle 30 Kasım 2020 den itibaren İş hayatınızda Yükselişi terfiyi beraberinde getirebilir. Önemli projeler bekleyen işlerinizi hiçbir engel olmadan başarıyla sonuçlandıra bilirsiniz. 30 Mart 30 Haziran tarihlerinde Jüpiter Satürn ile birlikte geri harekette olacak ve bu süreç arasında kontrollü hareket ederek ani kararlar almamak faydanıza olacaktır. Özellikle doğuştan gelen yeteneklerinizin size eğitim ve iş hayatınızda önemli kazanımlar getireceği enerjiler söz konusu sizlere tavsiyem finansal konularda yatırım planlarınızı suistimal edecek kişilere karşı dikkatli olmak ve işsel dürtülerle anlık yatırım planları ve bilmediğiniz işlere yönelmeden var olanı koruyarak ilerlemelisiniz. 23 Eylül 2020, 20 Kasım 2020 tarihleri arasında önemli yatırımlardan uzak durmalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Çünkü maddi kayıplar ve zorluklar söz konusu olabilir bu dönemde 14 Mayıs, 13 Eylül tarihleri arasında ise arazi veya gayrimenkullerle ilgili yatırım yapmaktan kaçının iş dünyasında uluslararası bağlantıları olan önemli çalışmalar büyük kazançlar ve karlar elde edebilirsiniz. Ayrıca 2020'de anneniz de ilişkili konularda yaşanacak miras ile alakalı konular sizin için sevindirici olabilir yaptığınız geçmiş yatırımlar 2020 boyunca büyüme sağlayacaktır sizlere tavsiyem kazanımlarınız ile ilgili konularda işinin uzmanı insanların önerilerine kulak vermeniz.

AŞK ve İLİŞKİLER

2020'de Aşk hayatınızda yılın başlangıcı evli ve ilişkisi devam eden Koç burçları için mutluluğun tadını çıkaracaklar. Enerjileri barındırmakta bekar ve ilişkisi olmayanlar sa 23 Şubat'a kadar yeni bir ilişkiye başlamaktan uzak durmanız da fayda var. Evli ve çocuk sahibi olanlar, çocuklarınızla ilgili konularda ise son derece keyifli enerjiler söz konusu onların eğitim hayatları ve özel hayatlarında yaşanacak gelişmeler sizlere yıl boyunca gururlandırabilir. Ayrıca yeni bir ilişkiye başladıysanız eğer Mayıs ve Eylül ayında evli Koç burçları da dahil yanlış anlaşılmalar ve çatışmalar söz konusu olabilir bu dönem içerisinde eş veya sevgilinizin sağlık problemleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz 14 Şubat ve 16 Nisan 2020 tarihleri arasında ilişkisi olmayan Koçlar hayat arkadaşınız olacak biriyle kalıcı beraberliğe başlama şansınız oldukça yüksek iş yerinizde tanışacağız bir insan sizin için yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Ayrıca bu yıl sevgi ile bağlı olup yolların ayrıldığı eski sevgili ya da eşinizin geri dönme isteği ile karşı karşıya kalabilirsiniz duygusal olmamaya ve gerçekçi davranmaya odaklanmalısınız. Fakat bu yıl aşk ve romantizm hayatınızda yeniden canlanıyor özellikle Eylül, Ekim ve Kasım aylarında ilişkilerle ilgili konularda dikkatli olmalısınız yanlış seçimler yanlış kararlar alabilir devam eden ilişkinizde veya evliliğinize kendi tercihlerinizle yanlışlarınızdan dolayı nokta koymak zorunda kalabilirsiniz. Jüpiter 23 Eylül 2020 den itibaren çok güçlü enerjilerle dargınlıkları ve kırgınlıkları ortadan kaldıracak ve ortaklıklarınız finansal konular, özel hayatınızla ilgili meseleleri çözümleyebilirsiniz. Bu yıl sağlığınıza dikkat etmelisiniz özellikle kronik sağlık problemleri olan Koçlar yılın ilk 3 ayında sağlıkla ilgili konularda hassasiyetleri özen göstermelidirler baba ile ilgili konularsa 30 Kasım 2020, 27 Aralık 2020 tarihlerinde etkili olacak gibi görünüyor. 2020 Koç burcunda sağlık özellikle 18 Nisan ve 18 Eylül tarihleri arasında sağlık problemlerinize dikkat etmelisiniz fiziksel olarak daha aktif olmaya çalışmalı diyetinize beslenmenize dikkat ederek mutlaka bir sporla ilgilenerek kendinizi daha güçlü hale getirmek amacınız olmalı. Özellikle Şubat ayından itibaren sağlıksız yaşam tarzınızdan uzaklaşmanız adına gökyüzü destekliyor sizleri.

OCAK 2020
Ocak ayında yeni bir işe başlayabilir kariyer değişikliği ile ilgili önemli olanaklarla karşılaşabilirsiniz. Girişimci davranmalısınız çalışma hayatınızdaki zorluklar arkanızda kalıyor. Başarılar tamamen şekillenecek özellikle Ocak ayı boyunca çalışma hayatınızda eğitim hayatınızda başarılı olmak istiyorsanız iletişime çok önem vermelisiniz. İlişkilerle ilgili konularda ise aile ve aşk hayatınızda uyum, sabır ve sakinlik de beraberinde gelecek.

ŞUBAT 2020
Çevrenizin genişlediği bir ay karşılıyor sizleri. Özellikle şubat ayının ilk on gününde daha sosyal olabilir, yeni insanlar, yeni arkadaşlar edinerek özellikle işinizle ilgili konularda güçlü işbirlikleri sağlayabilirsiniz. Yatırım planlarını ile ilgili noktada ise yeni tanıdığınız insanlarla hemen fikir alışverişleri ve yatırım planları yapmak yerine güvendiğiniz insanlar da hareket etmek çok daha olumlu olacaktır. Özel yaşamınızda ise özellikle 29 Şubat'tan itibaren sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.

MART 2020
Bu ay boyunca finansal konular ve yatırımlarınızı ertelemeli akıllıca planlamalar yaparak dikkatli olmanız gereken enerjiler söz konusu iş hayatının stresinden kaynaklı uyku düzeninin bozulması sağlığınız üzerinde endişeye sebebiyet verebilir ve bu ay beklenmedik harcamalar özellikle sağlık ile alakalı konularda yapılacak harcamalar sizler için yorucu olabilir sizlere tavsiyem dua edin, meditasyon yapın ve faaliyetlerini de eksiksiz bir şekilde tamamlamak için ruh ve fiziksel bedeninizi güçlendirmeye çalışın bu ay boyunca yeni inançlar sizin kendinizi psikolojik anlamda iyileştirmek açısından etkili olacaktır. Özel yaşamınızda ise haklı olmaya değil anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz.

NİSAN 2020
Kısıtlamalarla karşı karşıya kalabileceğiniz enerjiler söz konusu özellikle iş ve eğitim hayatınızda alakalı konularda hür iradenizi akıl süzgecinden geçirip ortaya koymalısınız. Sağlığınızla ilgili konularda ise son derece olumlu enerjiler söz konusu yaptığınız diyet yaptığınız spor fiziksel ve ruhsal anlamda yenileyebilir sizleri. İş hayatınızda ortaklarınız varsa anlaşmazlığa neden olabilecek her türlü yaklaşımdan uzak durmalı diplomasiyi korumalısınız. Özel hayatınızda ise eş veya sevgilinize karşı yaklaşımınız da sakin bir tutum içerisinde olup ona anladığınızı hissettirmek ilişki ile ilgili krizlerin aşılabilir olmasını sağlayacaktır.

MAYIS 2020
Bu ayın özellikle ilk 10 günü sağlıkla ilgili özellikle kronik sağlık sorunlarınız varsa kontrollü olmalısınız. Özellikle işinizle ilgili konularda finansal anlamda önemli gelişmeler yaşayabilir işinizle ilgili teknolojiden faydalanarak büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz özel yaşamınızda ilişkilerle ilgili konularda ise kendinizi ifade ederken hep ben, benim isteklerim gibi cümleler kurmamaya özen göstermelisiniz. Mayıs boyunca aile hayatınızda huzur ve istikrarlı enerjiler söz konusu fakat finansal konularla ilgili yaşanacak gelişmeler iyiniyetli olmayan yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın entrikaları ile karşı karşıya bırakabilir sizlere ve bu durum sizlere oldukça sinirlendirebilir. Arkadaşlık ve yakınlarınızla ilgili konularda problemler yaşayabilirsiniz özel hayatınızda ise son derece huzurlu bir ay sizlere karşılarken İş hayatınızda yaşadığınız karmaşayı aile ve arkadaşlarınızla yaşadığınız problemleri özel yaşamınızda yansıtmamaya gayret etmelisiniz.

HAZİRAN 2020
Bu ay iş yeri ile ilgili konularda önemli kararlar alabilir her zamankinden daha aktif olabilirsiniz kendinize güveninizin profesyonel davranışlarınız ile işinize yazacağınız enerjiler söz konusu özellikle yeni alanlara yönelmek yeni başlangıçlar içerisinde ilerlemek bu ayın gökyüzü enerjilerini doğru kullanmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ilgili konularda ise dışarıdan gelen müdahalelere dikkat etmeli kıskanç insanların ilişkiniz ile ilgili konularda etkili olmasına izin vermemelisiniz.

TEMMUZ 2020
Bu ay Annenizin ve kendi sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmanız gereken enerjiler söz konusu. İş hayatınızda sürpriz değişiklikler gerçekleşebilir. Değişimin önceliğine bağlı olarak hem pozitif hem zorlayıcı enerjilere karşı karşıyasınız fakat iş değişikliği büyük ölçekli yatırım planlarınızda dikkatli olmalı içinize sinmeyen hiçbir işi yapmamalısınız özel yaşamınızda ise uyumun romantizmin yükseldiği bir ay Temmuz sizler için.

AĞUSTOS 2020
Bu ay boyunca iyimserlik size çok fazla kazanım sağlayabilir özellikle iş hayatınızda alacağınız olumlu haberler yeni fırsatlar iş değişikliği veya iş başvurularının kabul olması gibi enerjiler son derece pozitif görünmekte kişisel hayatınızda da işinizle ilgili konularda da aşk hayatınızda da göstereceğiniz alçak gönüllülük ve tevazu sizlere son derece mutlu edecek önemli gelişmeler de karşı karşıya bırakacaktır. Ayrıca bu ay yatırımlarını hızla ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

EYLÜL 2020
İş hayatınızda büyük fırsatlarda karşı karşıya kaldığınız sürpriz seyahat planlarıyla önemli kazanımlar elde edebileceğiniz özellikle yurtdışı ile ilgili bağlantılar da beklentilerinizin üzerinde gerçekleşmesini deneyimleyeceğiniz etkiler söz konusu. Ay boyunca tartışmacı tavırlar içerisinde olmak inatlaşmak iş hayatınızda kariyerinizi ve Finansal durumunuzu etkileyebilir kontrolü elden bırakmamalısınız.

EKİM 2020
İyi şans sizden yana özel hayatınızda aşkla ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, bekarsanız ilişkinizi evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz. Özellikle işiniz ve eğitim hayatınızla ilgili yapacağınız yolculuklar büyük fırsatları beraberinde getirebilir. Sizlere Kasım 2020 iş hayatınızda baskılara karşı karşıya kalabileceğiniz enerjiler söz konusu yasal ve mali konularda her zamankinden dikkatli olmanız gereken bir arkası ani ve beklenmedik olaylara karşı kontrollü ve soğukkanlı olmanız fazlası ile önemli. Ayrıca bu ay iş ve eğitim hayatınızda yapacağınız Araştırmalar kazanımlarımızı ve itibarınızı yükseltmeniz de katkıda bulunacaktır.

KASIM 2020
Aile büyüklerinizin desteğini alacağınız iş ve eğitim hayatınızda iyi şansın sizden yana olacağı bir ay olacak özel yaşamınızda ilgili konularda ise sevginin emeğin karşılıklı olarak kıymetini bileceğiniz eş veya sevgilinizle ortak kararlar alıp maddi, manevi feraha erişebileceğiniz etkiler söz konusu. Ticaret hayatınızda ise ortaklıklarla ilgili konularda dikkatli olmaları özellikle Bilginiz dışında yapılan yasal işlemler olup olmadığını kontrol altında tutmalısınız. Bu ay sonuna doğru yapacağınız seyahatler finansal konularda önemli kazanımlar elde etmenizi sağlayabilir.

ARALIK 2020
İş hayatınızda son elde edebileceğiniz kazanımlarımızı yükseltebiliriz enerjiler söz konusu öğrenci Koçlar yüksek öğretimde görev yapan koç burçları başarınızın mükafat dalıp ödüllendirileceği bir dönemdesiniz. Özellikle aileden gelecek destek kendi işini kurmak isteyen Koç burçlarının hayallerini gerçeğe dönüştürebilir özel yaşamınızda ise zorlukları açtığınız bugünlerde eş veya sevgilinize sevginizi göstermeli onu anladığınızı hissettirmeli birlikte planlar kararlar alıp uygulamayı tercih etmelisiniz.

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.
Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ