Dr. Astrolog Şenay Devi'den 20 - 26 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Dr. Astrolog Şenay Devi'den 20 - 26 Ocak Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Bu hafta alacaklar miras gibi beklenmedik gelirler elde ederek rahatlayabilirsiniz. rahatlayacaksınız. Tutumunuzu alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başardığınızda iş ve özel hayatınızda dağılan bozulan ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir iş hayatınızda işbirlikleri ile kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Devam eden Merkür geri hareketi ve gökyüzü enerjileri ile bu hafta pek çok konuda yolunda gitmeyen her şeye karşı mücadele etmeye başlayacak karşılığını da alabileceksiniz. Kendinizi sevmeyi öğrenin aldığınız her nefes için şükredin. Hafta boyunca finansal konularda risk almamalı hayallere kapılmadan gerçekçi bir tutum içinde olmalısınız. etmelisiniz. Özel yaşamınızda Bekar ve ilişkisi devam eden Koç’lar başkalarının söylemlerini değil kalbinizin sesini dinlediğinizde doğru kararlar alırsınız.

BOĞA: Gökyüzü hızlı olumlu ve yeni başlangıçlar ile değişimleri getiriyor sizlere bu hafta. Yüreğinizin derinliklerine işlemiş yaralarınız sarılmaya başlıyor hayat size yeni kapılar fırsatlar güzellikler getirmeye başlıyor. Başarılı olmak için deneyimlerinizi zekanızı ortaya koyacağınız bu günlerde cesaretle ilerlemekten korkmayın. Parasal konularda oldukça şanlısınız bu hafta. Daha önceden konuşup araştırdığınız fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda yeniliklerin içinde yer alarak kazançlarınızı arttırın. İş hayatınızda da özel hayatınızda da ezberlerin bozulduğu özel ve güzel günler sizleri karşılamakta. Aşk sevgi emek üçlüsünün mükafatını aldığınız bu kutsal duygular ile güçleneceğiniz özel günlerin kıymetini bilerek hareket edin.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda kayıp ve kazanımlarınızın hangi sebeplerden dolayı olduğunun değerlendirmesini iyi yapmalı ve kendinizi geliştirip hataları ortadan kaldırmanız gerektiğinin farkına varmalısınız. Haftanın ilk 3 günü iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız ile ilişkilerinizde mesafeli olmalı fikirlerini ulu orta konuşmamalısınız. Fikir ve bilgi hırsızlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu hafta bankalar ile ilgili ödemelerde sorunlar eksik belge ve evraklardan dolayı problemler sizler için yorucu olabilir. Yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgili de hassasiyetlerin yüksek olduğu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise size yaşatılan olumlu olumsuz deneyimlerin karşılık bulacağı enerjiler hakim gökyüzünde. Aşka emek verenlerin yüzünün güleceği Aşkı yıkan ihanet edenlerin ise yaptıkları ile sınanacağı etkiler. Seyredin şükredin ve şu anda sahip olduklarınıza sıkı sıkı kenetlenin.

YENGEÇ: Bu hafta eş yada sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Karşı tarafın tutarsız bencil yaklaşımları ilişkinizi bir anda bitirmeye kalkan tavırları daha önce olmadığı kadar rahatsız edici gelebilir sizlere bu duyguların üzerine yalanlar ve sizden saklananların ortaya çıkması bu anlamda güven sorunları ve ilişkiyi bitirme kararlarını tetikleyebilir. İlişkisi güvene karşılıklı saygıya dayananlar ise evlilik nişan gibi kararlar alabilirler. İş hayatınız da ise sizi işinizden etmek isteyen art niyetli kişilerin entrikaları ile karşılaşabilirsiniz. Duyduklarınızı önemseyin ve hafta boyunca iletişime önem vererek ilerleyin. Bu hafta kişisel eşyalarınız ile ilgili de dikkatli olmalısınız. Bilgileriniz başkalarının eline geçebilir ve aleyhinize kullanılabilecek hale gelebilir.

ASLAN: Gökyüzü bu haftaya olumlu enerjiler ile başlayacağınıza dikkat çekmekte. Size zarar veren yoran aile bireyleriniz eski arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi kendi istediğiniz doğrultusunda belirleyecek ve size aynı tekrarları yaşatmalarına son vererek özgürleşeceksiniz. Madden ve ruhen! İş hayatınızda ise özellikle yöneticiler müdürler ile ilgili beklenmedik görev değişimleri görevden alınmaları ile baskı altında olduğunuz durumlar son bulabilir istediğiniz gibi yeteneklerinizi ortaya koyacağınız gelişmeler içinde yer alabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte kazanımlarınızda artmaya başlayabilir daha huzurlu olabilmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Özel yaşamlarınızda da eş ya da sevgiliniz ile olan ilişkiniz daha da iyi bir hal alacak ona güveninizi de sevginizi de göstermeyi başaracak karşılıklı sevgi güven aşk ve duyarlılık sayesinde mutluluğu daha güzel bir halde yaşamaya başlayacaksınız. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu özel yaşamınızda ki huzurun erkek ya da kadın arkadaşlarınızdan art niyetli olanları kıskandırarak onlardan gelecek zararlara dikkat etmeniz olmalı eş ya da sevgilinizle ilgili özel konuları başkalarının yanında paylaşmamaya özen göstermeli bu kişilerin amaçlarına ulaşmalarına izin vermemelisiniz.

BAŞAK: Bu hafta uzun ve kısa seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Anlık dalgınlıklar sorunlara yol açabilir. İş ve arkadaşlık ilişkilerinizde de size doğruları söylemeyen kişiler yüzünden sorunlar söz konusu olabilir dikkatli olmalısınız. Hafta boyu aşırı detaycılık takıntı ve kaygılardan uzaklaşacağınız aktiviteler içinde yer almaya kendinizi ruhsal anlamda geliştirmeye odaklanmalısınız. Çocuk sahibi Başaklar onların eğitim hayatlarında yaşadıkları rutin sorunların çözüme kavuşması ile rahatlayacaklar. Bu hafta mide ve baş bölgeniz ile ilgili ağrıları önemsemeli kronik sağlık sorunlarınız varsa doktor kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Dördüncü evdeki öğretmen Satürn ve Merkür'ün İş hayatınızda çıkarımlarınızı doğru değerlendirdiğiniz takdirde önemli başarıların altına imza atabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevginizi hissettirmeli başkalarının öfkesini sizi seven insandan çıkarmadan hareket etmeli duygularınızı ifade etmenin zayıflık olmadığını fark etmeli ve ettirmelisiniz. Bekar Başaklar bu hafta anlık kararlar ile yapacağınız başlangıçlar pişmanlıklara yol açabilir.

TERAZİ: İş hayatınızda kontrollü olmanız gereken bir haftadasınız. Özellikle parasal konularda gecikmeler ve aleyhinize gelişmeler ile karşılaşabilir uzun zamandır uğradığınız haksızlıkları fark ederek gerekli müdahaleler ile daha fazla zarar görmemeyi başarabilirsiniz. Bu bir ortaklığın bitimi olabileceği gibi güveninizi suistimal eden bir çalışma arkadaşınızdan uzaklaşmanız anlamına da gelebilir. Özel yaşamınızda ise 3. şahısların kıskançlığı yüzünden sorunlar yaşayabilir vermediğiniz tepkiler yüzünden eş ya da sevgiliniz ile tartışmalar içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bekar Teraziler ise dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile duygusal bir yakınlaşma söz konusu olsa da iyice tanımadan hareket etmemeniz faydanıza olacaktır. Bu hafta psikolojik problemlerinizi çözüme kavuşturmak için de yardım almaktan korkmadan hareket etmelisiniz.

AKREP: Hafta boyunca yakın çevreniz ve yakınlarınızın eleştirileri sizi ile sinirlenebilir size karşı haksız tutumlarına sert tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta resmi daireler ve hukuki sorunlar ile ilgili işlerinizin takibini iyi yapmalı söylenenlerle yapılanların uyumunu kontrol etmelisiniz.. Özel yaşamınızda ise geçmiş ile yaşamaya devam ettiğiniz sürekli kıyaslamalar ile hareket ettiğiniz mühdetçe mutlu olmanız çok zor ve içinden çıkmaz bir hale gelebilir! Hayaller den uzaklaşıp kaybetmeden var olanı korumak iradenizde! Ya bu tutumunuza devam edip bu duygular ile zehirlenip kendinizi tüketecek yada hayatınızda size sevgisini veren kişiye karşılık verip mutlu olmayı seçeceksiniz. Bekar Akrepler biraz sosyal olmayı seçtiğinizde hoş sürprizler yeni insanlar yeni başlangıçlar getirebilir sizlere.

YAY: Gökyüzü bu hafta kazanımlarınızı arttıracak şart olanaklara dikkat çekmekte. Güçlü enerjileri iyi değerlendirin ve hafta boyunca iletişime her zamankinden çok daha fazla önem vererek ilerleyin. İş değişiklikleri işinizi büyütme imkanı bu haftanın sizlere yansımaları arasında. Özel yaşamınızda ise ister evli ister Bekar Yay burçları için keyifli kalıcı enerjiler söz konusu. Duygusal olarak kalbinizde yer alan biri varsa ilk adımı karşı taraftan beklemek yerine siz harekete geçmelisiniz. Bu hafta iş eğitim ve özel yaşamınızda yapmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. Pişman olmayacaksınız.

OĞLAK: Gökyüzü gerek iş gerek eğitim hayatınızda üst üste gelen mağlubiyetlerden sonra ayağa kaldırarak güçleneceğiniz enerjiler ile karşı karşıya bırakıyor sizleri. Girişimci olmaktan hakkınızı aramaktan yaptığınız hatalar varsa bunları düzeltmek için çabalamaktan korkmayın. Kaybettiğiniz pek çok şeyi maddi olarak ta güven açısından da yeniden kazanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise boş boğaz yakınlarınızın söyledikleri yüzünden eş yada sevgiliniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı hatırlamalı ve yakınlarınızın özel yaşamınıza müdahale edecek cesareti kendilerinde bulmamaları gerektiğini ortaya koymalısınız. İş işten geçmeden önce! Bekar Oğlakla ise aşkta şanslı gelişmelerin olabileceği bu haftayı iyi değerlendirmeli üzümün sapı armudun çöpü demeden ilerlemeliler.

KOVA: Haftaya yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile ilgili sorunlar yaşayarak başlayabilir duygusal olarak bu durumlardan etkilenebilirsiniz. Sizlere önerim bencil ve kendinden başkasını düşünmeyen kişiler için kendinizi yıpratmamanız siz ne yaparsanız yapın daha fazlasını isteyenler yaptıklarınız için size teşekkür etmedikleri gibi zarar vermekten üzmekten çekinmeyeceklerdir. Şimdi bunları düşünün ve ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak için kararlı olmayı deneyin. Özel yaşamınızda ise sırlarınızı kimse ile paylaşmamalı kızgınlıkla eş ya da sevgiliniz hakkında 3. şahısların yanında konuşmamalısınız. Kendi içinizde çözümleyebileceğiniz konular çığırından çıkabilir bir anda ilişkinizin bitme noktasına gelmesi ile üzülebilirsiniz. İş hayatınızda ise yurt dışı seyahatleri ya da yatırım planlarınız ile ilgili keyifli gelişmeler kazanımlarınızı arttırabilir iyi değerlendirmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

BALIK: Gökyüzü bu hafta parasal konularda olumlu gelişmelere dikkat çekmekte. Ayrıca hukuki olarak hakkınızı aradığınız bir davanız istediğiniz gibi neticelenebilir. İş başvurularınız kabul edilebilir kalıcı bir işe başlayabilirsiniz. Ortaklıkları olan Balık burçları ise duygularınızı kontrol altında tutmalı profesyonelliğinizi gölgeleyecek her türlü yaklaşımdan uzak durmayı başarmalısınız. Özel yaşamınızda Evli Balık’lar eşinizin arkadaşları ile sözlü tartışmalardan uzak durmalı eşinizin aldığı kararları onların söylemleri ile yaptığı gibi bir düşünce ile ithamlarda bulunmamalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Balık burçları ise arkadaşlarınız aracılığı ile tanıdığınız birinin yakın ilgisi ve samimiyeti sizleri fazlası ile etkileyebilir.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ