Haftalık burç yorumları | 26 Ağustos- 1 Eylül 2019

YÜKSELEN KOÇ
Haftaya yuvanızla ilgilenerek, ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizle bir araya gelip mutlu anılarınızı yâd ederek başlayabilir ve unuttuğunuz birçok hissi, geçirdiğiniz güzel zamanları tekrar hatırlayabilirsiniz. Duygusal olarak rahatlayacağınız bu iki günden sonra, çocuklar, aşk ve keyif aldığınız alanlara yönelebilir ve bu konularla ilgili planlar içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğiyle ilgili kararlar alabilir, romantik ilişki içinde olanlar da güzel paylaşımlar yaşayabilirler bu dönem. Cuma günü gerçekleşecek yeni ayla birlikte gündeminiz çalışma alanınızla ilgili değişiklikler, başlangıçlar ve ya düzenlemeler şeklinde olabilir. İş başvurusu yapabilir ya da yeni bir çalışan edinmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatınızı düzene sokacak girişimler için de çok uygun olan bu zaman kendiniz ve sağlığınız adına atacağınız adımlarda başarılı olabilirsiniz. Spora başlamak ve bu konuda istikrarlı olmak istiyorsanız hafta sonu çok uygun ve Mars’ın desteğiyle enerjiniz oldukça yüksek. Yeni bir evcil hayvan edinmek istiyorsanız bu zamanı değerlendirin size çok iyi gelecektir.

YÜKSELEN BOĞA
Hafta başı yakın çevrenizle diyaloglar artıyor. Bilgi alışverişi ve iletişimin yüksek olacağı bu iki gün ticari bağlantılarınız artabilir, anlaşma ve sözleşmelerle ilgilenebilirsiniz. Eğitimle ilgili kararlar alabilir ve bunun için girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta ortasından cumaya kadar olan süreçte evinizde vakit geçirmek isteyebilir, ailenizle ilgilenebilirsiniz. Cuma günü itibariyle artık kendiniz ve zevk aldığınız her konuda destekleneceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Keyifli bir tatil geçirmek için hazırlıklara başlayın. Tatil öncesi program yaparak istediğiniz birçok aktiviteyi gerçekleştirebilir, zevk aldığınız konularla ilgilenebilir, yeni hobiler edinebilirsiniz. Aşk konusunda da daha cesur olacağınız bu dönem, kendinizi daha iyi ifade edebilir ve duygusal olarak güçlenebilirsiniz. Bebek bekleyenler için de şanslı olan bu dönem, yeni bir çocukla ilgili sürpriz haberler alabilirsiniz. Şanslı etkiler sizinle birlikte 

YÜKSELEN İKİZLER
Para kaynakları, alışveriş ve ödemeler, iş imkânları ve araştırmaları yaparak başlayabilirsiniz haftaya. Çarşamba itibariyle ticari iletişiminiz yükseliyor ve yeni bağlantılar elde edebilir, sözleşmelerle ilgilenebilirsiniz. İş hayatı içinde olmayanlar yakın çevresiyle gezilere çıkabilir, kardeş akraba ziyaretinde bulunabilirler. Yeni ayın başladığı cuma günü iletişim trafiği kısmen de olsa azalıyor ve evinizle ilgili çalışmalar içinde olmanız muhtemel. Temizlik, dolap düzenleme ve ev dekorasyonuyla ilgilenebilir evinizin konforunu arttırabilirsiniz. Yeni ay enerjisiyle birlikte yaşam alanınızda değişiklikler olabilir, başka bir eve taşınabilirsiniz. Evlenip kendi düzeninizi de kurabilirsiniz bu dönem. Gündeminiz aileniz ve eviniz olacak bir süre.

YÜKSELEN YENGEÇ
Haftanın ilk günleri ayın yengeç burcunda olmasıyla biraz hassas ve alıngan olabilirsiniz. Anaç ve şefkatli tutumunuzla yakın çevrenize oluşturduğunuz koruyucu tavırlar sizi biraz yorabilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir, sindirimle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz. Hafta ortasında ödemeler ve harcamalarla ilgili konularla ilgilenebilir, parasal gündemlere doğru sürüklenebilirsiniz. Hafta sonuyla birlikte uzun sürecek hareketli bir dönem sizi bekliyor olacak. Sosyal ortamlarda bolca vakit geçirebilir, komşu arkadaş planlar yapabilir, yeni eğitimlere başlayabilir ve ticari alanda birçok girişim içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizde katılacağınız ortamlarda birçok fırsat elde etmeniz mümkün bu dönem. İş fikirleri ve bağlantıları elde edebilir, arkadaş ya da akrabalarınızın desteğiyle yeni birisiyle tanışabilirsiniz. Yazmak, yayınlamak ve reklam yapmak için çok güzel zamanlar.

YÜKSELEN ASLAN
Hafta başı motivasyonunuz düşük olabilir, kendinizi hassas ve yorgun hissedebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyeceğiniz birkaç günden sonra enerjiniz yükselmeye başlayacak ve odağınız parasal konular ve kaynaklarınızı çoğaltmak olacak. Maddi kazançlar elde edeceğiniz birçok fırsatın karşınıza çıkacağı bu dönemi iyi değerlendirmeli, sistemli biçimde çalışmalısınız. Kariyerinizdeki olumlu gelişmelerde süreklilik istiyorsanız iş disiplini içinde olmanız büyük önem kazanıyor. Maddi rahatlığı elde etmek için emek harcamalı ve bu konulardaki şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.

YÜKSELEN BAŞAK
Daha sosyal, enerjik ve güçlü hissettiğiniz zamanlardasınız artık. Dikkatlerin üzerinizde olduğu bu dönem kendinizi iyi ifade ediyor ve hayatın birçok alanında destekleniyorsunuz. Motivasyonunuzdaki artışı iş, kariyer, ikili ilişkiler ve keyif aldığınız birçok alanda hissedecek ve gerçekleştirdiğiniz eylemlerle önemli başarılar elde edebileceksiniz. Çalışkan, özgüvenli ve iddialı olmakla, eleştirel ve dominant olmak arasında denge kurmayı da ihmal etmemelisiniz bu dönem. Görünüşünüzle ilgili yapacağınız bakım ve değişiklikler tatmin edebilir, sonuçlarından mutlu olabilirsiniz. Adım attığınız birçok alanda olumlu ve şanslı etkiler var. Aşk ilişkilerinde mantık ve duygu dengesi kurabilir ve yeni ilişkiye başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN TERAZİ
Sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gereken durumların ortaya çıkabileceği hafta başında zihinsel olarak fazla meşgul olabilirsiniz. Hafta ortasına doğru sosyalleşmeniz gerekebilir bazı plan ya da projelerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gerçekleşecek yeni ayla birlikte yalnızlaşmak, kendinizle yüzleşmek ve hayatınızın muhasebesini yapmak eğilimde olacaksınız. Bilinçaltınızın görünür olduğu bu dönem çok fazla rüya görebilirisiniz. Meditatif çalışmalar yapmak, dinlenmek, spritüel konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Ruhsal detoks ve arınmak için uygun zamanlar. Sakladığınız sırlarınız varsa bu dönem açığa çıkabilir.

YÜKSELEN AKREP
Çevrenize karşı daha duyarlı, empatik ve yapıcı olabilirsiniz özellikle hafta başında. Şanslı birçok etkinin hâkim olacağı bir süreç içine giriyorsunuz Cuma yeni ayıyla birlikte. Sosyal alanda kendinizi göstereceğiniz, geleceğinizi şekillendireceğiniz ve duygularınız etkileyecek bir sürü gelişmeye gebe olan bu dönem, elde edeceğiniz fırsatlar, kişiler ya da olaylar hayatınız dokunacak ve güzel gelişmeler yaşatacak gibi görünüyor. Kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmeler, teklifler ve tavsiyeler size güç katarken, kalbi boş olanların yeni bir aşka başlamaları ve heyecan içinde olmaları mümkün. Yeni ortamlara girebilir, size katkı sunacak insanlarla tanışabileceğiniz organizasyonlar içinde olabilirsiniz bu dönem. Yeni arkadaşlar edinmeniz size farklı bakış açıları sunacak ve onlardan aldığınız tavsiyelerle hayatınız renklenecek ve kolaylaşacaktır. Olumlu etkiler altındasınız.

YÜKSELEN YAY
Geçtiğimiz haftadan beri işiniz ve kariyerinizle ilgili gelişmelerin ve güzel fırsatların hâkim olduğu etkiler bu haftaki yeniayla birlikte daha görünür olacak ve sizi destekleyecek olumlu gelişmelerin önünü daha da açacak gibi duruyor. Alacağınız önemli kararlar ve yeni başlangıçlar size maddi anlamda rahatlatıcı etkiler sunarken, elde edeceğiniz başarı ve deneyimler sizi hayli günlendirerek toplum önünde daha saygın bir konuma getirebilir. Bu dönem çalıştığınız sektörden tamamen uzaklaşıp başka bir işe başlayabilir, iş değişikliği yapabilir ya da terfi alabilirsiniz. Çalışmanızın ve emeklerinizin karşılığını alacağınız bu zamanlar, enerjinizin çoğunu kariyerinize ayırmanız tüm fırsatları değerlendirmek açısından doğru bir karar olacaktır.

YÜKSELEN OĞLAK
Haftaya eşinizle ilgili konular, beklentiler ve sorumluluklar ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yapacağınız sohbet ve paylaşımlarda yapıcı bir tutum içinde olmalı ve empati kurarak hareket etmelisiniz. Hafta ortası ödemeler ve parasal konularla ilgili gündemi atlattıktan sonra odağınız uzak seyahatler, resmi dairedeki işler, akademik ve hukuksal konular olabilir. Merakınızın, hevesinizin, farklı kültür ve felsefelere olan ilginizin artacağı bu dönem yurt dışına çıkmak, uluslararası bağlantılar elde etmek ve buralarda ticari girişimler yapmanız mümkün görünüyor. Manevi olarak da gelişime açık zamanlardasınız.

YÜKSELEN KOVA
Rutin işlerinizle ilgilenerek başlayacağınız bu hafta sağlığınızla ilgili hassasiyetleriniz olabilir. Hafta ortası eşiniz ya da ortaklarınızla plan yapabilirsiniz ama uyumlu olmaya çalışmalı ve gerilimden uzak durmalısınız. Cuma günü itibariyle gündeminiz borçlarla ilgilenmek, kredi çekmek ve maddi konular olabilir. Başkalarından parasal destek görmek ve ödemelerle ilgili yapılandırma içinde olmak için uygun bir zaman. Miras konularıyla ilgili gelişmeler yaşanması da mümkün. Bu hafta kült ve gizli konulara olan ilginiz artabilir ve bu konularla ilgili eğitimlere katılabilir ya da araştırma içine girebilirsiniz. Ameliyat ve operasyonlar gündemde olabilir bu hafta.

YÜKSELEN BALIK
Duygusal olarak rahat, tatmin edici ve güzel etkilerle başlıyorsunuz haftaya. Sağlık, rutin işler ve evcil hayvanlarınızla ilgili kısa gündemlerden sonra yeni ayla birlikte ikili ilişkilerdeki enerjiniz oldukça güçleniyor ve güzel gelişmelerin içinde buluyorsunuz kendinizi. Evlilik kararı alabilir yeni hayata başlayabilirsiniz bu dönem. İşinizle ilgili kararlar alabilir yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Evli olan çiftler içinde destekleyici güzel etkiler var. Beraber bir işe başlayabilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Beraber çalışmanın keyfine varacağınız bu zamanlar ortak işlerde daha verimli olabilir ve emeklerinizin karşılığını keyifle alabilirsiniz.