Mart 2020 Aylık Yay Burcu Yorumu

Mart 2020 Aylık Yay Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,
9 Mart'ta Başak burcunda gerçekleşen Dolunay enerjisi ile profesyonel konularda her zamankinden daha fazla endişe hissedebilirsiniz. Yolunuza çıkan bilgiler ışığında kararlar almak için baskı altında hissetmeyin. Acele etmeyin.

İletişim, 21 Mart'tan sonra sizin için çok ciddi bir tema haline geliyor. Satürn sözlerinizin ve düşüncelerinizin artıları ve eksilerini fark edip olgunluk kazanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ayrıca, iletişim ile ilgili her türlü korkunuzla stratejik olarak çalışma zamanının geldiğini de fark edebilirsiniz. Bu, topluluk önünde konuşma yapmaktan korkmaktan dünyaya yazma yeteneğinizi göstermeye kadar her şey olabilir. İLERLEYİN.
Aşk açısından, bu ay erteleme yok. 24 Mart'ta gerçek aşk KOÇ Yeni Ay ı ile geliyor sizlere. Evli ve ilişkisi devam edenler bebek sahibi olmaya karar verdiyseniz tam zamanı.

9 Mart Başak dolunayında, hayatınızdaki bir erkekle veya muhtemelen bir meslektaşınızla, Daha önce görmemiş olduğunuz şeylerin farkına varacaksınız. Konuşma noktalarınızı planlayın ve onlara sadık kalın. Bu konuşma için niyetiniz nedir? Tek bir kelime girmeden veya yazmadan önce bunu netleştirin.
Başak yeni ayı ile yeni alışkanlıklar yaşam tarzınızda büyük bir değişiklik yapmayı umuyorsanız, bu tamamen sizin elinizin altında.
Mars ve Jüpiter'in Oğlak burcundaki tam bir noktada birleşerek nakit akışınızı katalize ettikleri 20 Mart'ta büyük bir para anı gelebilir.
24 Mart Koç yeni ayında, romantik ve yaratıcı çabalarınız yeni bir başlangıç enerjisi sizleri karşılıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, gerçek bir aşkı romantizm ile yaşayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam edenler için aşk enerjisi ilişkiyi dengeleyip yükseltecek.
Satürn Kova burcunda ki seyrine 21 Mart'tan 1 Temmuz'a kadar devam edecek, Bu süre zarfında, yazma, öğretim veya medya ile ön plana çıkabilirsiniz. Yerel siyasete veya bir topluluk liderliği görevine resmen dahil olabilirsiniz. Kendinizi ifade etme biçiminiz - konuşmadan yazmaya kadar - önemli bir olgunlaşma aşamasına da girecektir. Sahip olduğunuz şirket şimdi size her zamankinden daha fazla yansıyacaktır. Kardeş, komşu veya yakın bir arkadaşla ilişkilerinizde büyük gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak burcundaki kısıtlayıcı Satürn ile son iki yıldır zor ama önemli dersler verirken sizlere, kemerinizi sıkmanız veya uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Bir çalışma durumunun sizi hızlı bir şekilde büyümeye zorlaması mümkündür. Ne öğrendiniz? Bütçeleme, tasarruf ve planlama konusunda daha zekiyseniz, Satürn geçişi ile çabalarınız için ödüllendirileceksiniz.