2020 Saç Modası ve Renkleri

BAŞLIK; 2020 Saç Modası ve Renkleri


2020’nin trendleri belirlenmeye devam ediyor! Bu sene hangi saçla damga vurabilirsiniz nasıl kesımler tercih edebilirsiniz sizler için bahsedelim. Stilinizde değişiklik yapmak için harika bir yıl 2020! Saç kesimlerinde bu sezon üç model ön plana çıkıyor. İlginizi çeken ve size en çok yakışacağını düşündüğünüz modele karar vermek ve uygulamak sizlerin elinde.

Bob kesim SAÇLAR ;
Bob kesim saçlar 2020’de de çok popüler! Kolay kullanımıyla çene hizasındaki bob kesim saçlar yıllardır en çok tercih edilen saç modelleri arasında başı çekiyor. Bu sene de bu durum değişmeyecek ve pek çok kadın bob kesim için güzellik salonlarının kapısını çalacak.Kullanım açısından gayet rahat bir model. Bu yılda hanımları bol bol ıslak salash tercihler veya keskin net fönlü Bob kesim saçlarla göreceğiz.
Çene hizasında havalı saçlar için saçları kolayca düzleştirici ya da fön ile düz bir hale getirebilirsiniz. Ya da saça dalga veren ürünlerden yararlanarak hacimli dalgalar ve bukleler elde edebilirsiniz. Dalgalı kullanımda da çok HAVALI farklı stillere ve farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Cesur kısa saçlar ;


Saçlarınızı pixie model kestirmek isteyen cesur hanımları sıkca göreceğimiz bir yıl. Hemen her kadının hayatının bir döneminde ilham aldığı bu model 2020’de de ön plana cıkacak. Kısa saçlarınızı dilediğiniz gibi renklendirin
Güzelliğinizi daha da ortaya çıkaracak kısacık saçlarınızı havalı bir şekilde fönleyebilir ya da perçemli modellerle destekleyerek hacim kazandırabilirsiniz. Böylelikle dikkat cekiçi ve dinamik görüntüye sahip olabilirsiniz.Kısa saçlarda kaküle şans verin çünkü bu sizlere ve tarzınıza mutlaka bir hava katacaktır.
70’ler ilhamlı kakül saçlar ;
Dağınık ve salaş kaküller bu sene çok popüler olup düzenli saçlar yerini daha hacimli saçlara bırakıcak. Kakül kestirdikten sonra en büyük sorun onları şekillendirmek. Kakül kullanımı elbetteki zordur alışılması zaman alır. Ama kullanırken saçlarınızı yıkadıktan sonra sadece kurutun ve kaküllerinizi öyle bırakın. Bu yıl daha cok doğal görünüm çok trend!Salaş kaküller yine trendler arasında.Bob kesim saçınızla salaş kakülleri birleştirip trend görünümünüze şıklık katabilirsiniz. Küllü ve soğuk kahve saç renkleri. 2020'nin en dikkat çeken saç trendlerinden ilki soğuk ve küllü kahve saç renkleri!
Bitter çikolata...
Saçlarda bronz görünümler…
Sıcacık karamel saç renkleri ...
Badem kahve saç rengi. ...
Bakır saç rengi...
Pastel renkler...
Bu sezon saçlarda en cok trend olup öne cıkan renkler. İddialı ve gözeçarpıcı olmak isteyen hanımlar farklı renklerle yeni bir imaj yaratabilirler. Daha dinamik ve kullanımlı saçlara sahip olmak sadece kişinin kendi öz iradesinde biter. 2020 saç modasını tek kelime ile özetlicek olursak bayanların saç konusunda CESARET yılı olacak...