4-10 Kasım haftası burç yorumları

4-10 Kasım haftası burç yorumları

YÜKSELELN KOÇ
Haftanın ilk günleri hırs, çatışma mücadele içinde olabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konu ve kişilerle uğraşmak sizi gerginleştirirken, ailenizle ilgili alacağınız sorumluluklar da ekstra yorulmanıza neden olabilir. Aile büyükleri, üsleriniz ve patronunuzla aranızda oluşan zorlayıcı etkiler karşısında sakin kalmalı ama üzerinizde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz. Kendinize fazla yüklendiğiniz bu dönem sağlığınızı ihmal etmemeli ve tedavi ve takviyelerle bedeninizi desteklemelisiniz. Diş, eklem ve kemik ağrılarınız artabilir. Hafta ortasına doğru sakin ve daha rahat enerjiler hakim olacak. Kendinizi dinlendirmek, onarmak ve şifalandırmak için bu zamanı iyi değerlendirmeli ve manevi çalışmalara yönelmelisiniz. Dua, meditasyon ve yardıma yönelik yapacağınız her eylem size fazlasıyla ve faydasıyla geri dönebilir. Cumadan itibaren kendinizi fiziksel ve duygusal daha iyi ifade edebilirsiniz. Enerjinizdeki artışı dengeli kullandığınız ve fevri hareketlerden kaçındığınız müddetçe hafta sonunu keyifli geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA
Günlük hayatınız ve çalışma ortamınızı paylaştığınız kişilere karşı bu dönem tedbirli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla gergin ilişkiler içinde olabilir, beraber iş yaptığınız kimselerin yanıltıcı tavırlarıyla yüzleşebilirsiniz. Sergiledikleri pişkin ve sözde haklı tutum canınızı biraz sıkabilir. Soğukkanlı olmalı duygularınızın mantığın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Sağlığınızla ilgili tedavileri aksatmamalısınız bu dönem. Haftanın genelinde özellikle eşiniz ve ortaklarınızla ilgili konular gündemde olacak. Eşinizi ilgilendiren konulara yönelecek ve onun tercihlerine göre hareket etme eğiliminde olacaksınız. Aranızda onarmanız gereken geçmişten gelen bir konuyu çözümlendirebilir ve ilişkinizi iyileştirebilirsiniz. Parasal konular, ortaklaşa elde edilen gelir ya da eşinizin kazancıyla ilgili olumlu gelişmeler bu haftadan itibaren kendini göstermeye başlayabilir. Hafta sonunu sakin ve huzurlu geçirmek için plan yapabilir, açık havada güzel vakitler geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER
Bu hafta evinizde ve iş yerinizde geçmişten kalan konuları tamamlamaya, yarım kalan işleri bitirmeye odaklanmalısınız. İşinize yeni bir düzen getirmek ya da bir bir projeye başlamak için uygun zamanlar değil. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz de çok iyi olmayabilir ama Çarşamba itibariyle kariyer alanınızdan alacağınız olumlu etkilerle güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir terfi ya da iş haberi sizi sevindirebilir. Cumadan itibaren sosyal hayatınız hareketlenebilir, arkadaşlarınızla grıpça organizasyonlar yapabilirsiniz. Katılacağınız iş toplantıları ya da eğitimler de verimli geçebilir. Yeni kimselerle tanışabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Harcamalara dikkat etmekte fayda var.


YÜKSELEN YENGEÇ
Haftaya parasal konular, ödeme, krediler banka işleriyle uğraşarak başlayabilirsiniz. Harcamalarınızdaki artış sizi biraz strese sokabilir. İlişkiniz, ev ve çocuklarla ilgili konulara hesapta olmayan harcamalar yapmış olabilirsiniz. Bu alanlarda iletişiminizin de çok verimli olmadığı zamanlardasınız, kurduğunuz iletişime dikkate etmeli tartışmalardan kaçınmalısınız. Hafta ortası daha olumlu enerjiler kendini gösterecek, özellikle hukuksal, akademik ve eğitimle ilgili konularda kolaylaştırıcı etkiler altına gireceksiniz. Seyahat ve yurtdışı planlarınız için, her türlü kültürel faaliyet için de verimli zamanlar. Manevi açılım ve farkındalıklar için de kullanmalısınız bu günleri. Hafta sonu işiniz, eviniz ya da aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortası gelen olumlu enerjileri romantik ilişkileriniz ya da çocuklarınızla olumlu biçimde değerlendirmek için de kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınız artıyor.

YÜKSELEN ASLAN
Haftanın ilk günleri ikili ilişkilerin ön plana çıkacağı zamanlar. Eşinizle iletişiminiz artabilir, birbirinizin ihtiyaçlarına yönelik konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklık kurduğunuz kişilerle de durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Hafta ortası parasal konularda şanslı etkiler kendini gösterecek ve finansal konularda önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir, miras, nafaka, sponsorluk işlerinde şanslı etkilerden faydalanabilirsiniz. Eşinizin gelirindeki artış da sizi sevindirebilir bu dönem. Eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili konularda zorlanmalar yaşamanız mümkün. Geçmiş konuları kapatmak, dargınlıklara son vermek için değerlendirebilirseniz bu dönemi olumlu kullanmış olursunuz. Tadilat ve taşınma işlerini kasım sonuna ertelemeniz hayrınıza olacaktır. Hafta sonu daha sosyal, paylaşımcı ve iyimser olabilirsiniz, sevdiklerinizle plan yapabilir, kültürel faaliyetlere katılabilir ya da doğada vakit geçirebilirsiniz. Eklem, kemik ve diş ağrıları olabilir, zorlayıcı hareketlerden uzak durmalısınız.

YÜKSELEN BAŞAK
Merkür retrosu bu hafta işlerinizi biraz aksatabilir, iş anlaşmaları, seyahatler ve yapacağınız planlarda gecikmeler yaşanabilir. Zihniniz de geçmişe yönelik konularla yönelebilir bu dönem, eksik bıraktığınız konulara yönelmeli ya da aldığınız eğitimlerde anlamadığınız konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarla iletişiminize dikkat etmekte fayda var. Hafta başında iş yoğunluğunuz biraz artabilir, rutin işleri düzenlemek ve iş yerinde sorunları çözmek biraz zorlaşabilir. Sağlığınız ve evcil hayvanlarınızın bakımlarıyla ilgilenmeniz mümkün. Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler açısından şanslı ve güzel etkiler altındasınız, eşinizin desteği ve ilgisini hissedebilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hafta sonu ödemeler ve harcamalar zihninizi meşgul edebilir. Gelir gider dengesini kurmanız önemli, harcamalara dikkat.


YÜKSELEN TERAZİ
Haftanın ilk günleri ilişkiler, aşk, çocuklar ve hobilerinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Kurduğunuz ilişkiler umduğunuz gibi gitmese de yapıcı tutum içinde olmalısınız. Günlük hayatınızda gergin etkiler kendini göstermeye devam ediyor; bu durumun ilişkilerini bozmasına izin vermemeli, aldığınız tepkilere karşı soğukkanlı olmalı, sergilediğiniz tavırlarda mantığınızı elden bırakmamalısınız. Doğru kararlar alabilmek için kasım sonuna kadar beklemeli ve analizlerinizi iyi yapmalısınız. Hafta ortasındaki olumlu enerjiler iş ve ev rutininizi biraz rahatlatabilir, hatta biriken birçok işi bitirmenizde size kolaylık sağlayabilir. Bu durumun şanslı etkilerini maddesel olarak da gözlemlemeniz mümkün. Hafta sonu ikili ilişkiler açısından yoğun geçebilir, eşinizle plan yapabilir ve onun beklentilerine yönelik emek harcayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Günlük hayatınız zihinsel yoğunluğunuz nedeniyle biraz aksayabilir. Takıntılı, kuşkucu ve güvensiz tutumunuz çevrenizdeki kişiler için zorlayıcı olabilir, ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Bu durumun avantajlı diğer tarafı ise sezgilerinizi dinleyip birçok gizli konuyu açığa çıkartmanız ve sizden saklananları gün yüzüne çıkarmanız olabilir. İşin en kritik tarafı bu fark edişlere karşı verdiğiniz tepkiler olacaktır, sakinliğinizi korumalısınız. Psikolojik olarak yorucu bir süreç içindesiniz terapi ya da spritüel destek alabilirsiniz. Hafta ortasında keyif veren birçok konuda güzel etkiler sizinle olacak. Aşk ve romantizm içeren planları bu zamana denk getirmeniz etkili olur. Sanatsal uğraşlar içindeyseniz yine bu dönem şanslı etkiler altındasınız iyi değerlendirin. Çocuklarınızla paylaşımı yüksek verimli zamanlar geçirebilir, bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Hafta sonu sağlığınızla ilgili tedavi ve hayatınızı kolaylaştıracak arayışlar içinde olabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY
Hafta başında iletişim trafiği artabilir, seyahatler, ticari girişim ya da eğitim gibi konularla fazlaca meşgul olabilirsiniz. Komşu ve arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Aldığınız haberler, dedikodular biraz canınızı sıksa da iyimser tavrınızla üzerini örtmeli ve art niyetli kişilerin oyununa gelmemelisiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri özellikle yalnız kalmaya özen göstermeli, kendinizi dinleyip manevi alana yönelmelisiniz. Bu zamanda edeceğiniz dualar ve açılımlar hayatınızda olumlu şekilde görünür olabilir. Evinizde sevdiklerinizle vakit geçirmek ve güzel anlar yaşamak için de çok uygun bir dönem. Hafta sonu hayatınız biraz hareketleniyor ve istediğiniz her konuda plan yapabilirsiniz. Keyif aldığınız her alanda kendinizi iyi ifade edecek ve iyi hissedeceksiniz. Sevgilinizle ask dolu eğlenceli bir hafta sonu ya da çocuklarla beraber yapacağınız kısa bir tatil hayatınızı şenlendirebilir. Keyif sizin seçin bir uğraş kendinize.


YÜKSELEN OĞLAK
Pazartesi ve Salı günleri parasal konularda biraz kaygılı olabilirsiniz. Ödemeler ve harcamalar konusunda dengeli olmaya dikkat etmelisiniz. Yeni yatırımlar için de beklemekte fayda var. Hafta ortası ticari bağlantılar, eğitim ve seyahatler açısından kolaylaştırıcı etkiler mevcut, yine bu zaman enerjiniz hayli yüksek. Komşu, akraba ve yakınlarla bir araya gelebilirsiniz, iyimser ve fedakar tutumunuzla çevrenize fayda sağlayabilirsiniz. Yarım kalmış anlaşmalar, tamamlanmamış işleri bitirip önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Yazmak konusunda yeteneğiniz atıyor, bu dönem kendinizi ortaya koymalı ve reklamınızı iyi yapmalısınız. Hafta sonu eviniz ve aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklar alabilir, misafir ağırlayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA
Haftanın ilk günleri kendinizle ilgilenebilir, kişisel bakımınız için zaman ayırabilir ve duygusal olarak kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Dürtüsel tepkileri daha yoğun sergileyeceğiniz bu dönem özgür ruhunuz daha çok açığa çıkabilir. Hafta ortası parasal konularda yüz güldürücü gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir, yatırım yapmak istediğiniz projeleri hayata geçirebilirsiniz. Cuma gününden itibaren daha fazla sosyalleşebilir, hareketli, bol sohbetli ortamlar içine girebilir yeni kimselerle tanışabilirsiniz. Kısa gezilere çıkabilir, eğitim aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
Kendinizi dinlemek isteyeceğiniz, sakin kalıp manevi konulara yöneleceğiniz haftanın ilk günleri teslimiyet bilinciyle hareket edebilirsiniz. Sezgileriniz ve bilincinizdeki farkındalıklar sayesinde kendinizi onarmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında çok güzel açılar var kendinizi ortaya koyarken daha özgüvenli ve cesur olabilirsiniz. İş ve özel hayatınızda elde etmek istediğiniz birçok konuda güzel fırsatlar ve kolaylıklar karşınıza çıkabilir. Cumadan sonra para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir, harcamalarınız biraz artabilir. Yardımsever ve empatik yanınız sizi bağış ve yardımda bulunmaya itebilir. Fedakarlık yaptığınız her konuda maddi manevi korunduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Mutlu bir hafta dilerim…
Şeniz Çelebi


4-10 Kasım haftası burç yorumları

YÜKSELELN KOÇ
Haftanın ilk günleri hırs, çatışma mücadele içinde olabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konu ve kişilerle uğraşmak sizi gerginleştirirken, ailenizle ilgili alacağınız sorumluluklar da ekstra yorulmanıza neden olabilir. Aile büyükleri, üsleriniz ve patronunuzla aranızda oluşan zorlayıcı etkiler karşısında sakin kalmalı ama üzerinizde baskı kurmalarına izin vermemelisiniz. Kendinize fazla yüklendiğiniz bu dönem sağlığınızı ihmal etmemeli ve tedavi ve takviyelerle bedeninizi desteklemelisiniz. Diş, eklem ve kemik ağrılarınız artabilir. Hafta ortasına doğru sakin ve daha rahat enerjiler hakim olacak. Kendinizi dinlendirmek, onarmak ve şifalandırmak için bu zamanı iyi değerlendirmeli ve manevi çalışmalara yönelmelisiniz. Dua, meditasyon ve yardıma yönelik yapacağınız her eylem size fazlasıyla ve faydasıyla geri dönebilir. Cumadan itibaren kendinizi fiziksel ve duygusal daha iyi ifade edebilirsiniz. Enerjinizdeki artışı dengeli kullandığınız ve fevri hareketlerden kaçındığınız müddetçe hafta sonunu keyifli geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN BOĞA
Günlük hayatınız ve çalışma ortamınızı paylaştığınız kişilere karşı bu dönem tedbirli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla gergin ilişkiler içinde olabilir, beraber iş yaptığınız kimselerin yanıltıcı tavırlarıyla yüzleşebilirsiniz. Sergiledikleri pişkin ve sözde haklı tutum canınızı biraz sıkabilir. Soğukkanlı olmalı duygularınızın mantığın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Sağlığınızla ilgili tedavileri aksatmamalısınız bu dönem. Haftanın genelinde özellikle eşiniz ve ortaklarınızla ilgili konular gündemde olacak. Eşinizi ilgilendiren konulara yönelecek ve onun tercihlerine göre hareket etme eğiliminde olacaksınız. Aranızda onarmanız gereken geçmişten gelen bir konuyu çözümlendirebilir ve ilişkinizi iyileştirebilirsiniz. Parasal konular, ortaklaşa elde edilen gelir ya da eşinizin kazancıyla ilgili olumlu gelişmeler bu haftadan itibaren kendini göstermeye başlayabilir. Hafta sonunu sakin ve huzurlu geçirmek için plan yapabilir, açık havada güzel vakitler geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER
Bu hafta evinizde ve iş yerinizde geçmişten kalan konuları tamamlamaya, yarım kalan işleri bitirmeye odaklanmalısınız. İşinize yeni bir düzen getirmek ya da bir bir projeye başlamak için uygun zamanlar değil. İş arkadaşlarınızla iletişiminiz de çok iyi olmayabilir ama Çarşamba itibariyle kariyer alanınızdan alacağınız olumlu etkilerle güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir terfi ya da iş haberi sizi sevindirebilir. Cumadan itibaren sosyal hayatınız hareketlenebilir, arkadaşlarınızla organizasyonlar yapabilirsiniz. Katılacağınız iş toplantıları ya da eğitimler de verimli geçebilir. Yeni kimselerle tanışabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Harcamalara dikkat etmekte fayda var.YÜKSELEN YENGEÇ
Haftaya parasal konular, ödeme, krediler banka işleriyle uğraşarak başlayabilirsiniz. Harcamalarınızdaki artış sizi biraz strese sokabilir. İlişkiniz, ev ve çocuklarla ilgili konulara hesapta olmayan harcamalar yapmış olabilirsiniz. Bu alanlarda iletişiminizin de çok verimli olmadığı zamanlardasınız, kurduğunuz iletişime dikkate etmeli tartışmalardan kaçınmalısınız. Hafta ortası daha olumlu enerjiler kendini gösterecek, özellikle hukuksal, akademik ve eğitimle ilgili konularda kolaylaştırıcı etkiler altına gireceksiniz. Seyahat ve yurtdışı planlarınız için, her türlü kültürel faaliyet için de verimli zamanlar. Manevi açılım ve farkındalıklar için de kullanmalısınız bu günleri. Hafta sonu işiniz, eviniz ya da aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklarla ilgilenebilirsiniz. Hafta ortası gelen olumlu enerjileri romantik ilişkileriniz ya da çocuklarınızla olumlu biçimde değerlendirmek için de kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınız artıyor.

YÜKSELEN ASLAN
Haftanın ilk günleri ikili ilişkilerin ön plana çıkacağı zamanlar. Eşinizle iletişiminiz artabilir, birbirinizin ihtiyaçlarına yönelik konularla ilgilenebilirsiniz. Ortaklık kurduğunuz kişilerle de durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Hafta ortası parasal konularda şanslı etkiler kendini gösterecek ve finansal konularda önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir, miras, nafaka, sponsorluk işlerinde şanslı etkilerden faydalanabilirsiniz. Eşinizin gelirindeki artış da sizi sevindirebilir bu dönem. Eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle ilgili konularda zorlanmalar yaşamanız mümkün. Geçmiş konuları kapatmak, dargınlıklara son vermek için değerlendirebilirseniz bu dönemi olumlu kullanmış olursunuz. Tadilat ve taşınma işlerini kasım sonuna ertelemeniz hayrınıza olacaktır. Hafta sonu daha sosyal, paylaşımcı ve iyimser olabilirsiniz, sevdiklerinizle plan yapabilir, kültürel faaliyetlere katılabilir ya da doğada vakit geçirebilirsiniz. Eklem, kemik ve diş ağrıları olabilir, zorlayıcı hareketlerden uzak durmalısınız.

YÜKSELEN BAŞAK
Merkür retrosu bu hafta işlerinizi biraz aksatabilir, iş anlaşmaları, seyahatler ve yapacağınız planlarda gecikmeler yaşanabilir. Zihniniz de geçmişe yönelik konularla yönelebilir bu dönem, eksik bıraktığınız konulara yönelmeli ya da aldığınız eğitimlerde anlamadığınız konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve akrabalarla iletişiminize dikkat etmekte fayda var. Hafta başında iş yoğunluğunuz biraz artabilir, rutin işleri düzenlemek ve iş yerinde sorunları çözmek biraz zorlaşabilir. Sağlığınız ve evcil hayvanlarınızın bakımlarıyla ilgilenmeniz mümkün. Çarşamba ve Perşembe günleri ikili ilişkiler açısından şanslı ve güzel etkiler altındasınız, eşinizin desteği ve ilgisini hissedebilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hafta sonu ödemeler ve harcamalar zihninizi meşgul edebilir. Gelir gider dengesini kurmanız önemli, harcamalara dikkat.YÜKSELEN TERAZİ
Haftanın ilk günleri ilişkiler, aşk, çocuklar ve hobilerinizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Kurduğunuz ilişkiler umduğunuz gibi gitmese de yapıcı tutum içinde olmalısınız. Günlük hayatınızda gergin etkiler kendini göstermeye devam ediyor; bu durumun ilişkilerini bozmasına izin vermemeli, aldığınız tepkilere karşı soğukkanlı olmalı, sergilediğiniz tavırlarda mantığınızı elden bırakmamalısınız. Doğru kararlar alabilmek için kasım sonuna kadar beklemeli ve analizlerinizi iyi yapmalısınız. Hafta ortasındaki olumlu enerjiler iş ve ev rutininizi biraz rahatlatabilir, hatta biriken birçok işi bitirmenizde size kolaylık sağlayabilir. Bu durumun şanslı etkilerini maddesel olarak da gözlemlemeniz mümkün. Hafta sonu ikili ilişkiler açısından yoğun geçebilir, eşinizle plan yapabilir ve onun beklentilerine yönelik emek harcayabilirsiniz.

YÜKSELEN AKREP
Günlük hayatınız zihinsel yoğunluğunuz nedeniyle biraz aksayabilir. Takıntılı, kuşkucu ve güvensiz tutumunuz çevrenizdeki kişiler için zorlayıcı olabilir, ilişkilerinizi zorlaştırabilir. Bu durumun avantajlı diğer tarafı ise sezgilerinizi dinleyip birçok gizli konuyu açığa çıkartmanız ve sizden saklananları gün yüzüne çıkarmanız olabilir. İşin en kritik tarafı bu fark edişlere karşı verdiğiniz tepkiler olacaktır, sakinliğinizi korumalısınız. Psikolojik olarak yorucu bir süreç içindesiniz terapi ya da spritüel destek alabilirsiniz. Hafta ortasında keyif veren birçok konuda güzel etkiler sizinle olacak. Aşk ve romantizm içeren planları bu zamana denk getirmeniz etkili olur. Sanatsal uğraşlar içindeyseniz yine bu dönem şanslı etkiler altındasınız iyi değerlendirin. Çocuklarınızla paylaşımı yüksek verimli zamanlar geçirebilir, bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Hafta sonu sağlığınızla ilgili tedavi ve hayatınızı kolaylaştıracak arayışlar içinde olabilirsiniz.

YÜKSELEN YAY
Hafta başında iletişim trafiği artabilir, seyahatler, ticari girişim ya da eğitim gibi konularla fazlaca meşgul olabilirsiniz. Komşu ve arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Aldığınız haberler, dedikodular biraz canınızı sıksa da iyimser tavrınızla üzerini örtmeli ve art niyetli kişilerin oyununa gelmemelisiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri özellikle yalnız kalmaya özen göstermeli, kendinizi dinleyip manevi alana yönelmelisiniz. Bu zamanda edeceğiniz dualar ve açılımlar hayatınızda olumlu şekilde görünür olabilir. Evinizde sevdiklerinizle vakit geçirmek ve güzel anlar yaşamak için de çok uygun bir dönem. Hafta sonu hayatınız biraz hareketleniyor ve istediğiniz her konuda plan yapabilirsiniz. Keyif aldığınız her alanda kendinizi iyi ifade edecek ve iyi hissedeceksiniz. Sevgilinizle ask dolu eğlenceli bir hafta sonu ya da çocuklarla beraber yapacağınız kısa bir tatil hayatınızı şenlendirebilir. Keyif sizin seçin bir uğraş kendinize:)YÜKSELEN OĞLAK
Pazartesi ve Salı günleri parasal konularda biraz kaygılı olabilirsiniz. Ödemeler ve harcamalar konusunda dengeli olmaya dikkat etmelisiniz. Yeni yatırımlar için de beklemekte fayda var. Hafta ortası ticari bağlantılar, eğitim ve seyahatler açısından kolaylaştırıcı etkiler mevcut, yine bu zaman enerjiniz hayli yüksek. Komşu, akraba ve yakınlarla bir araya gelebilirsiniz, iyimser ve fedakar tutumunuzla çevrenize fayda sağlayabilirsiniz. Yarım kalmış anlaşmalar, tamamlanmamış işleri bitirip önemli fırsatlar elde edebilirsiniz. Yazmak konusunda yeteneğiniz atıyor, bu dönem kendinizi ortaya koymalı ve reklamınızı iyi yapmalısınız. Hafta sonu eviniz ve aile büyüklerinizle ilgili sorumluluklar alabilir, misafir ağırlayabilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA
Haftanın ilk günleri kendinizle ilgilenebilir, kişisel bakımınız için zaman ayırabilir ve duygusal olarak kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Dürtüsel tepkileri daha yoğun sergileyeceğiniz bu dönem özgür ruhunuz daha çok açığa çıkabilir. Hafta ortası parasal konularda yüz güldürücü gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz bir para elinize geçebilir, yatırım yapmak istediğiniz projeleri hayata geçirebilirsiniz. Cuma gününden itibaren daha fazla sosyalleşebilir, hareketli, bol sohbetli ortamlar içine girebilir yeni kimselerle tanışabilirsiniz. Kısa gezilere çıkabilir, eğitim aldığınız konularla ilgilenebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK
Kendinizi dinlemek isteyeceğiniz, sakin kalıp manevi konulara yöneleceğiniz haftanın ilk günleri teslimiyet bilinciyle hareket edebilirsiniz. Sezgileriniz ve bilincinizdeki farkındalıklar sayesinde kendinizi onarmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında çok güzel açılar var kendinizi ortaya koyarken daha özgüvenli ve cesur olabilirsiniz. İş ve özel hayatınızda elde etmek istediğiniz birçok konuda güzel fırsatlar ve kolaylıklar karşınıza çıkabilir. Cumadan sonra para konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir, harcamalarınız biraz artabilir. Yardımsever ve empatik yanınız sizi bağış ve yardımda bulunmaya itebilir. Fedakarlık yaptığınız her konuda maddi manevi korunduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Mutlu bir hafta dilerim…
Şeniz Çelebi