Guess ilkbahar/yaz yeni koleksiyonu

Renkli, seksi ve eğlenceli şıklık. GUESS İç Giyim/Plaj Giyim/Spor Giyim İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonun bütün olayı, nostaljik ve modern arasında denge kuran \"şehir\" ve tropik senaryolar içinde canlı renkler; ve romantik çiçek motifleri ile geometrik desenler. Sonuç, ister şehir merkezinde ister plajda olsun, her zaman sofistike bir dokunuşla, hep farklı tarzlar yaratma arzusuyla oluşturulan göz alıcı tasarımların bir karışımı oluyor.

Une femme est une femme (Kadın kadındır)

Sofistike, göz kamaştırıcı, Paris-stilinde bir kadınsılığa sahip, bir parça takvim kızı şımarıklığı da olan bir plaj giyim koleksiyonu. Canlı bir kırmızı renk , siyah ve lacivert arka planı domine ederken, ön planda da ya enfes kiraz ve gelincik çiçeği desenleri, ya da çizgiler ve benekler var. Bikini ve tek parça mayolar fırfırlar, fiyonklar ve flörtöz kesimlerle zenginleştirildi. Bu kesim detayı ayrıca, ikonik kırmızı ve toz pembe dantel, mikrofiber ve örgü, ve ayrıca gelincik çiçeği ve puantiye motifler ile beraber, baştan çıkarıcı iç çamaşırlarda da bulunuyor.

Arzunun kokusu

90'lar tarzı fularların desenleri, zengin altın zincir motifleri ve parlak gül gibi cesur renklerle, ultra feminen, sofistike parçalarda, seksi kesimlerle zenginleştirilmiş ve cesurca metalik süslemeler ile belirginleşerek geri dönüş yapıyor. Oldukça baştan çıkaran iç çamaşırlarında dantel, örgü ve ağ birlikte görülüyor ve bandaj detayları ile daha da kışkırtıcı oluyor.

Amber çiçeğinin açılışı

Egzotik çiçek tonları, rahat bir tatil modu için uzak, deniz kenarı bölgeleri çağrıştırıyor. Mayo, süper sevimli fırfırlarla süslenmiş ve etrafa davetkar bir hava saçıyor. Omuzsuz üstler ve uzun, rahat pareolar, sahil modundan kokteyl moduna zahmetsiz bir geçiş için Kaliforniya stili salaş bir enerji iletiyor. Mikrofiber veya dantel ekleri olan hafif, baskılı krepon, tropik tonların şehvetli siyaha zıtlık oluşturduğu iç çamaşırı koleksiyonunu karakterize ediyor.

Spor giyim

Siyah üzerine parlak açelya kırmızısı olan koyu renkli gelincik baskıları, kalın GUESS logosu ile belirginleşen ve mikrofiber ağ veya dantel ekleri ile hafif bir şımarıklık kazanan şık spor giyim koleksiyonunun temelini oluşturuyor. Ruh hali, narin yeşillik desenlerine sahip yumuşak pembe ve açık mavi parçalarda değişip, dinginlik ve dalgınlığa dönüşüyor, ve maksimum rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlıyor. Buna karşılık, keskin sarı ve kırmızı rengi kısıtlayan koyu renkler, sportif bir şıklık için baskılı sloganlar ve bağcıklı detaylarla eşleştiriliyor.

Galerimizden kampanyanın görsellerine ulaşabilirsiniz.

[GALERI]72[/GALERI]