Mart 2020 Aylık İkizler Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

İç meseleler 9 Mart'ta Gerçekleşecek Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay'da duygusal bir kafa karışıklığı yaşatabilir sizlere. İç dünyanızda gel gitler yaşayabilir sağlıklı kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Başak Dolunayı, kanunlar veya gayrimenkul veya ailenizdeki biriyle ilgili yasal bir sorunlara yol açabilir. Stresli olmasına rağmen, kendinizi bulabileceğiniz tüm bu zihinsel karışıklık oldukça gereklidir, böylece nihayet bir aile meselesi hakkında ki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Diğer yandan, aşk hayatınızda 12 Marttan itibaren Kendinizi asla birlikte olmayacağınızı bildiğiniz birine ilgi duyarken bulabilirsiniz kendinizi. Sorunlu evlilik ya da ilişkiniz ile ilgili uzman bir danışmana başvurabilir ve gerçekten çözüm bulmayı başarabilirsiniz.
9 Mart 2020 Türkiye Saati ile 20:48 de BAŞAK Burcunda DOLUNAY Gerçekleşecek. Yeni bir iş veya yaşam durumunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, çabalarınız ekstra ay desteği ile kabul görebilir. Zihinsel sağlık molasına mı ihtiyacınız var? Şimdi kendinize bakmaya başlayabilir estetik sağlık gibi alanlarda şifa bulup yenilenebilirsiniz. Ayrıca bu etki ile Anneniz veya bir kadın akrabanız yaşadığınız olaylara belirgin bir şekilde müdahale edebilir.

Aralık 2017 den bu yana Satürn Oğlak'ta ve doğum haritalarınızda sekizinci evinizde, size yakınlık hakkında acı verici ama güçlü dersler veriyor. Servet sektörünüzdeki Satürn ile, bazı büyük maddi zararlar yaşamış olabilirsiniz, ancak aynı zamanda yatırımlarınızı, gayrimenkul ve uzun vadeli finansal planlama ile harcamalarınızı kontrol zorunda kalabilirsiniz. 2017 den bu yana devam eden yasal ve sözleşmeye bağlı sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu geçiş sırasında Uzun vadeli bir ilişki sona ermiş olabilir veya diğer taraftan daha da derinleşmiş olabilir. Satürn'ün ana itici gücü size sınırlar ve güven hakkında önemli dersler vermek oldu. Bir ihanet yaşadıysanız ya da yaşatıp yıprandıysanız, Satürn bir daha ki sefere doğru yapabilmeniz için kendinizi geri çekmenize ve yanlış adımlardan ders almanıza yardımcı oldu. Satürn'ün sloganı: Kazananlar asla bırakmaz ve bırakanlar asla kazanmaz! Sevgi, başarı veya herhangi bir taahhüt oyununda, bu klişenin gerçekliğini öğrendiniz.
Böylece Satürn'ün Doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde ilerlemesi ile, kendinden şüphe duyduğunuz veya inancınızın sarsıldığı anlar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bunun dışında, Satürn Kova döngüsü, iş için seyahat ettiğiniz veya taşındığınız, bir kitap yayınladığınız veya işiniz ile ilgili ana mesajınızı kitlelere uzak ve geniş bir şekilde yaymanın bir yolunu bulabileceğiniz anlamına gelebilir! Hayat yolunuzda yeni bir sayfa açabilir hayat hikayenizi deneyimlerinizin olgunluğu ile yeniden şekillendirip yaşamaya başlayabilirsiniz.