Ariş'ten Mavi Düşler

Mavi düşler…

Ariş Pırlanta, mücevher dünyasında yoğun mavi rengiyle göz kamaştıran tanzanit taşı ile birbirinden şık tasarımlar hazırladı. Tanzanitin olağanüstü rengini altınla buluşturan Ariş, sizi masmavi bir yolculuğa davet ediyor.

Ariş Pırlanta, mücevher dünyasında yarım asırlık geçmişi bulunan mavi ve mor tonlarındaki tanzanit taşının kullanıldığı tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Tanzanitin kadifemsi mavisini rose altın ışıltısıyla birleştiren yüzükler, farklı kıyafet kombinleriyle de kullanılabilecek zarif çizgilere sahip… Kendine güvenin ve kalitenin sembolü tanzanit taşı ile hazırlanan yüzüklerle tüm dikkatler üzerinizde olacak.Önsezi yeteneğini artırıyor

Zengin mor parıltıları bulunan, sıra dışı kadifemsi mavi rengiyle, nadide bir değerli taş olan tanzanit taşı evliliklerin 24. yıl dönümlerine özel hediye olarak da tercih ediliyor. İkizler, Terazi ve Yay burçlarının taşı da olan tanzanitin en belirgin özelliklerinden biri de etkileyici rengiyle birlikte, parladığında ortaya çıkan pembe ışığı. İletişimi kuvvetlendirdiği ve önsezi yeteneğini artırdığı kabul edilen tanzanit taşı, Ariş’in usta işçiliği ile daha da büyüleyici bir forma kavuştu.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan koleksiyonları ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.