Haftalık burç yorumları | 5- 11 Ağustos 2019

Temmuz ayının geriliminden uzak, yepyeni pozitif enerjilerin hâkim olduğu, keyif ve aksiyon dolu bir hafta bizleri bekliyor. Yoğun gökyüzü hareketlerinin olduğu geçtiğimiz haftalarda bir sürü zorlukla mücadele ettik, sıkıntılarla boğuştuk, geçmişimizle yüzleştik, ilişkilerde sorunlar yaşadık ancak bunların çoğunu geride bırakıyoruz. Hayat direncimizi arttırmak için bizi yordu ama şimdi haz ve fayda odaklı eylemler için hareket et diyor. 

Yeni ay enerjisinin büyüten kolaylaştırıcı etkisini ve Jüpiter ile Venüs’ün kurduğu muhteşem açısının hayatımıza katacağı desteği yoğun biçimde hissedeceğiz bu dönem. Aşk, para, kariyer, çocuk, eğlence, sağlık, güzellik gibi birçok alanda şanslı etkiler altındayız.

Yüksek motivasyon, güçlü bir inanç ve cesaretle hedeflerimize doğru ilerlemeli, karşımıza çıkan fırsatları çok iyi değerlendirmeliyiz. Bu hafta oturmak, yerinde saymak, kararsızlık içinde olmak büyük kayıp olur. Arzu ve isteklerimiz konusunda aksiyon almak maddi manevi kazanımlar elde etmemizi, keyif ve tatmin duygularını içinde olmamızı sağlayabilir.

Amaçlarınız doğrultusunda atacağınız adımları sadece kendinizi düşünmeden, egolu ve bencilce hareket etmeden gerçekleştirmeyi unutmamalısınız. İlahi bağlantınızın da önem kazandığı bu hafta ettiğiniz dualar da kabul olabilir. Kendiniz ve bütünün adına iyi temennilerde bulunmayı ihmal etmeyin.

Bayram öncesinden bayram coşkusu yaşatacak bu hafta hepinize ilaç gibi gelecek. Yeter ki karşılaşacağınız küçük sıkıntılara odaklanmayın, yaşamın sunduğu güzellikleri görün. Şükürde kalın…

HAFTANIN TAVSİYELERİ

  • GEZİN!
  • EĞLENİN! 
  • GAYRET EDİN!
  • MUTLU EDİN!

YÜKSELEN KOÇ

Aşk ve romantizm dozu yüksek bir hafta sizleri bekliyor. Özellikle flört dönemi içindeyseniz tutku dolu paylaşımlar yaşayabilir, karşı tarafı da çok mutlu edebilirsiniz. Organizasyonlar içinde olabilir, tatil yapabilir, sevdiğiniz bir uğraşla ilgilenebilir ve bol bol spor yapabilirsiniz. Çocuklarınızla çok verimli zamanlar geçirebileceğiniz bu dönem yeni bir çocuk da planlayabilirsiniz. Size keyif veren herhangi alana yönelip enerjinizi dengelemeniz ve rahatlamanız mümkün. Parasal başarılar da söz konusu yalnız hırslara kapılmadan yapmanız gerekeni yapın yeter. Özgüvenli, pozitif, isteklerinize ulaşmak adına cesurca hareket edebileceğiniz şahane bir hafta sizleri bekliyor.

YÜKSELEN BOĞA

Hayatınızda bir değişim içine girebilirsiniz bu dönem. Evle ilgili değişiklikler yapabilir, yeni bir eve taşınabilirsiniz hatta evlenme kararı alabilirsiniz. Ailenizle birlikte yeni gündemlerinizin olacağınız bu hafta güzel zamanlar geçirebilir, onlardan maddi manevi destek görebilirsiniz. Evlilik hazırlığında olanlar ev dekorasyonu ve alışverişi içinde olabilir, mutlu olacağı fırsatlar yakalayabilirler. Yaşadığınız alandaki konforunuz önem kazanıyor bu hafta, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Başarınızın da artacağı bu zamanlarda işinizi ihmal etmemeli, kendinizi göstermekten çekinmemelisiniz.

YÜKSELEN İKİZLER

Yakın çevrenizle iletişiminizin artacağı, komşularınız ya da akrabalarınızla planlar içinde olacağınız keyifli ve verimli bir hafta sizleri bekliyor. Farklı ortamlar içinde olmak isteyebilir, kısa seyahatlere çıkabilir, yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza birçok fırsat çıkabilir. İş bağlantıları kurabilir ticari girişimlerde bulunabilirsiniz. Reklam ve tanıtımlarınızı bu dönem yapmanız çok uygun olur. Kendinizi çok iyi ifade ettiğiniz bu hafta yeni biriyle tanışabilir, ilişkiye başlayabilirsiniz.

YÜKSELEN YENGEÇ

Parasal konularda hayli şanslısınız. Yeni kazançlar elde edebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. İş teklifi alabilir, yatırımlarda bulunabilir, beklediğiniz bir parayı alabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Para işlerine odaklanın ve her durumu iyi değerlendirin, bu alandaki en önemli etkileri bu hafta alıyorsunuz. Bayramla birlikte rutin hayatınızda bir rahatlama yaşayabilirsiniz ama bu dönem ilişkilere dikkat.

YÜKSELEN ASLAN

Hayatınızın birçok alanında göz önünde olacağınız, popülerliğinizin arttığı, kendinizi cesurca ifade edeceğiniz bu dönem, isteklerinizle ilgili girişimlerde bulunup güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk, iş, para, eğlence ve daha birçok konuda destekleniyorsunuz. Bu alanlarda yakaladığınız fırsatları iyi değerlendirin. Görünüşünüzle ilgili değişiklik yapabileceğiniz bu hafta he türlü estetik girişim, saç ve imaj değişimi olumlu sonuçlanacaktır. İşleriniz ve eğlence arasında denge kurmayı bilmeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YÜKSELEN BAŞAK

Kalabalıklar içinde olmak yerine yalnız, sakin kalmak istediğiniz ve bu halin sizi onarıp şifalandıracağı bir süreç içindesiniz. Kendinizi ruhsal bakıma aldığınız bu hafta hayatınızın muhasebesini yapıp kendinizi tanımaya gayret etmeli, sonrasında geleceğiniz için plan program içine girmelisiniz. İlahi bağlantınızın da artacağı bu dönem özelikle hafta ortası dilek ve dualar da bulunmayı ihmal etmeyin. Aileniz ve yakınlarınızla kendinizi iyi hissedeceğiniz zamanlar geçirebilir, fikirler ve tavsiyeler alabilirsiniz.YÜKSELEN TERAZİ

Sosyal ortamlar ve katılacağınız her türlü organizasyonda şanslı etkilerin olduğu, arkadaşlarla keyifli zamanların geçtiği, katıldığınız birçok yerde dikkatleri üzerinize çektiğiniz, iş ve özel konularda önemli fırsatlar yakalayabileceğiniz verimli bir hafta sizleri bekliyor. Geleceğinizi şekillendirmek adına atacağınız adımları bu hafta başlatmalı, süreci en iyi biçimde değerlendirmelisiniz. İletişiminiz güçlü, kendinize güveninizin yüksek olduğu bu dönem, bağlantıda olduğunuz ya da yeni tanıştığınız kimselerde güzel izlenimler bırakabilir, birçok kişiyi etkileyebilirsiniz. Özellikle hafta ortasında yaşanacak gelişmeler sizi hayli mutlu edebilir. Yeni iş teklifleri, insanlardan alacağınız övgüler, destekler ya da beklenmedik bir aşk ilanı sizi şaşırtıp sevindirebilir.

YÜKSELEN AKREP

Kariyer, iş, para… Gökyüzü sizi bu konularda destekliyor. İş yaşamınızda önemli etkilerin hâkim olduğu bu hafta hedeflerinize ulaşmak için çabalayıp, kendinizi gösterecek her türlü girişimde bulunabilir, projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir kariyer hedefi belirleyebilir, terfi alabilir ya da kendi işinizi kurabilirsiniz. Hayat standardınızın ve statünüzün yükseldiği durumlar içinde olabilirsiniz. Maddi açıdan şanslı bir dönemdesiniz.

YÜKSELEN YAY

Sizi geliştiren, keyif veren, ileri götüren birçok alanda önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akademik çalışmalarda kendinizi gösterebilir, yurt dışına eğitime gidebilir, uzun seyahatlere çıkabilirsiniz. Fikirsel ve inançlarla ilgili konularda açılımlar yaşayabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Uluslararası ticaretle ilgileniyor ya da yurt dışında yeni bağlantılar arıyorsanız yine uygun bir zaman. Arkadaşlarınız ve yeni tanışacağınız insanlarla plan program yapıp güzel deneyimler yaşayabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde de güzel gelişmeler olabilir.

YÜKSELEN OĞLAK

Haftanın ilk günleri işinizle ilgili görüşmeler içinde olup, yeni ortaklıklar planlayabilir, para, kredi, ödemelerle ilgili konularla uğraşabilirsiniz. Ortaklarınızdan yada yeni bir yatırımcıdan parasal olarak destek görebilirsiniz. Tahmin etmediğiniz maddi fırsatlar yakalayabilirsiniz, bu zamanı en iyi biçimde değerlendirmelisiniz. Alacağınız kararlar, sorumluluklar zihninizi biraz yorsa da bir çok şeyi başaracak güçte olduğunuzu bilmelisiniz. Miras konularında da şanslı olabilirsiniz bu dönem. Hafta sonuna doğru ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

YÜKSELEN KOVA

Yeni başlayan aşklar, bağların güçlendiği flörtler ve resmiyete kavuşacak ilişkiler… Bu hafta birçok yükselen kovanın önemli kararlarına ve evliliklerine şahit olabiliriz. Evli olanlar da eşleriyle çok güzel vakitler geçirebilir, tatile gidebilir, hayatlarıyla ilgili yeni planlar yapabilirler. Ortaklarınızla yeni kararlar alıp, işinizde güzel gelişmelerin yaşanacağı fırsatlar da yakalayabilirsiniz bu hafta. Katılacağınız ortamlarda duygusal ve maddi konularda gelişmeler yaşayabilir çok keyifli hissedebilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK

İş ortamınız, çalışma arkadaşlarınız ve iş bağlantısı içinde olduğunuz kimselerle olumlu gelişmelerin yaşanacağı, rutin işlerinizin rahatlayacağı güzel bir hafta sizleri bekliyor. Sağlık konularında şanslı olduğunuz, tedavilerinizin sonuç vereceği bu dönem hayatınıza yeni ve faydalı eylemler ekleyebilir, spora başlayabilirsiniz. Çalışmıyorsanız evinizde size keyif veren bir hobiyle ilgilenebilir ya da evcil bir hayvan besleyebilirsiniz, size şans getireceğini söyleyebilirim :)