Mart 2020 Aylık Terazi Burcu Yorumu

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu ay, hayatınızın pek çok alanında sevgi ve ilişkilerle ilgili büyük kozmik değişimler var. Sınırlama, aynı zamanda olgunluk ve bağlılık gezegeni olan Satürn, 21 Mart'ta Kova burcunda ki seyri ile hayatınızda romantizm alanında etkili olacak. Aşk hayatınızda sorunları aşmak için ne istediğinize karar vereceksiniz. Ciddi bir işle ilgili kararlar ve kalbinizle kimsenin oynamasını istemiyorsunuz. Kalbin meselelerinde ne kadar tehlikede olduğunu biliyorsunuz ve bu nedenle, oyunu sadece sizin gibi saklamak için oynamak isteyen biriyle oynamak istiyorsunuz.
Neyse ki, 24 Mart'ta ortaklık sektörünüzdeki Koç burcundaki Yeni Ay, ilişkilerinizde yeni bir başlangıcı destekliyor. Bu süreçte hayat arkadaşınız olacak insanı tanıyarak önemli bir gelişmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

İç yaşamınız da Mart ayında hareketli. Mars, ev ve aile sektörünüzde ilerlemeye devam ederek, İş hayatınıza odaklanmayı başaracak sorunlarınızı çözümleyip kazançlarınızı arttırabileceksiniz.
9 Mart Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile eski eş ya da sevgiliniz aniden ortaya çıkabilir ve var olan ilişkinize işlerinize zarar verebilir dikkatli olmalı panikle hareket etmemelisiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz önem taşımakta.

24 Martta Koç burcunda ki Yeni ay ile aşk hayatınızda zorlukları aşıp evliliğinizi ve beraberliğinizi iyileştirebilirsiniz. Bekar Teraziler . Gelecek vaat eden bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu döngü iki bölümden oluşan bir eylemdir: Satürn ilk olarak 1 Temmuz'a kadar Kova'yı ziyaret edecek. Şimdi ve yaz başında, gelecek yaşam derslerinin ve aşk yaşamınızı nasıl yükseltebileceğinizin tadına varacaksınız. Aralık 2017'den bu yana, yapılandırılmış Satürn Oğlak ve dördüncü ev, aile ve vakıf eviniz aracılığıyla birliktedir. Son iki yıl içinde, bu alanlarda çok büyük bir büyüdünüz, muhtemelen bir ebeveyn veya ev sahibi oldunuz veya hayatınızın bu alanları hakkında çok daha ciddi büyüyorsunuz.
Bu giden Satürn döngüsü sizin için kolay olmadı. Dördüncü ev, kadınları, çocukları ve anneleri yönetir - güçlü bir kadın tarafından sebep olunabilecek olaylar ile ciddi bir testten geçebilirsiniz.