Akrep Burcu 2020

AKREP 2020

GENEL

2020 tüm Akrep burçları için çok fazla potansiyel getirecek enerjileri barındırmakta. Yıl boyunca potansiyelinizi en iyi şekilde kullanmalısınız. Bu yıl maddi manevi zenginleştirici fırsatlar sunabilirsiniz. Yıl boyunca düşüncelerinize gerçekten ne istediğinize odaklanırsanız, kariyer, finans ve iş beklentileriniz için uygun koşulları yakalayabileceksiniz.

2020 Sizler için çok daha geniş ufuklara ulaşabileceğiniz enerjileri getiriyor. Başkaları için düşünüp onlar ile yarışacağınıza yarışınız kendiniz ile olduğunda kabuklarınızı kıracak ve yeni başlangıçlar içinde olabileceksiniz.

Yıldızların öğretmeni Satürn 24 Ocak 2020'de doğum haritalarınızda üçüncü evinize taşınacak ve bu geçiş size daha iyi bir gelecek için inisiyatif alabilmek için gerekli cesareti ve gücü verecektir. Düşmanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz ve sizi sevenler ile güven tazeleyebileceksiniz. Büyük iyilik Jüpiter doğum haritalarınızda parayı temsil eden ikinci evinizde olacak ve 20 Kasım 2020'ye kadar orada kalacak . Bu süre zarfında, Jüpiter, 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar 122 gün sürecek olan retro geri harekette olacak sizleri maddi manevi zenginleştirirken ailevi ilişkilerinizi de güçlendirecek.
Rahu, Doğum haritalarınızda Sekiz Evinizde ani beklenmedik kazançlar ve ayrıca uzun süreli hastalıklara neden olabilir, 2020 yılının 23 Eylül tarihine kadar bu konularda dikkatli olmalısınız. . Bundan sonra Rahu ve Ketu pozisyonlarını değiştirecek ve daha sonra sırasıyla doğum haritalarınızda İlk ve Yedinci evinizde etkili olacaklar.

Gökyüzü iş hayatınızda disiplinli, azimli çalışma ve çabalarınızın karşılığında iyi sonuçlar alacağınızı söylüyor. Satürn'ün Ocak ayından itibaren üçüncü evinizde Satürn'ün varlığı, size başarı kazanmak için sabır, azim ve çok çalışma tutkusu verecektir. Nisan ve Mayıs aylarında, Jüpiter ve Satürn üçüncü evinizde birleşecek, bu da size işinizle ilgili kısa yolculuklar ve kısa mesafeli seyahatler sunacak, bu da işinizde size fayda sağlayacaktır. Hatta bu süre zarfında mevcut işinizi değiştirme ve kariyerinizde bir yükseliş sağlayan yeni bir işe katılma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve potansiyelinizin göz doldurması ile gelirleriniz artabilir.

Mart ayından Mayıs 2020'ye kadar, kariyerinizde istenen sonuçları verecek iyi enerji ve güçle dolu hissedeceksiniz. Başlamayı planladığınız yeni girişimler bu yıl içinde yapılabilir, Gökyüzü yıl boyunca da başarıyı ve para akışının yüksek olacağını müjdeliyor sizlere.
Taahhütlerinizi başarıyla yerine getirme tutkunuz, bir yıl boyunca başarılı bir yolda ilermenizi sağlayacaktır. Bu nedenle, haystınızu yeni zirvelere taşımaya hazır olun.
Bu yıl ailevi ilişkileriniz güçlenecek aile kavramı sizin için çok daha kutsal bir hal alacak hatta evlilik yoluyla veya bir bebeğin doğumuyla ailenizde yeni bir üyeyi karşılayabilirsiniz. Ketu'nun Jupiter ile ikinci evinizde bulunması, aile bağınızın daha önce olmadığı kadar güçleneceğine işaret etmekte, bu da hane halkına sakin ve huzurlu bir atmosfer getirerek her üyenin huzurlu olmasını sağlar. Bu, sizin ve evdeki diğer kişilerin mutlu olmanızı sağlar.

Çocukların sağlığında ve zihinsel strese bağlı rahatsızlıklara karşı da dikkatli olmalısınız. 30 Mart'tan 30 Haziran'a kadar, tahmin 11 Mayıs - 29 Eylül 2020 arasındaki döneme özellikle dikkat etmelisiniz. Satürn geri hareket halinde olacaktır ve bu aşamada sakin olmanız tavsiye edilir , kardeşlerinizle bir tartışmaya girebilirsiniz, ki bu sizi rahatsız eder ve üzücü olaylar yaşanabilir.

AŞK ve İLİŞKİLER

Satürn doğum haritalarınızda üçüncü evinize yerleşecek ve bu etki eş ya da sevgiliniz ile mutlu zamanlara işaret eder. Bu aşamada, eş ya da sevgiliniz ile birlikte tüm ihtişamıyla günlerinizin tadını çıkarmayı bilin sevilmenin ve özel hissettirilmenin kıymetini bilin kıymet verin. Bekar Akrepler Şubat ayı ile birlikte yabancı bir ülkeye seyahat etme şansınız yüksek. 2020'nin ilk yarısında sıkça seyahatler gerçekleştirebilirsiniz hayat arkadaşınız ile tanışabilirsiniz . Yılın ikinci yarısında doğum haritalarınızda Rahu'nun yedinci evde ki etkisi ile şehvet duygularınız artabilir mevcut ilişkinizi büyük bir çıkmaza sokabilirsiniz dikkatli olun. Bu dönemde dikkat edin ilişkinizde şüpheye ve sorunlara yol açabilecek her yaklaşımdan uzak durun.
Ekim ve Kasım aylarında,, eşinizin sağlığına azami özen göstermesi gerektiğine önem vermelisiniz.

Mars'ın 8 Şubat'tan 22 Mart'a kadar doğum haritanızın ikinci evine geçmesi nedeniyle bir aile üyeniz ile ilişkin harcamalar yapabilirsiniz. Bu nedenle, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabilmeniz için finansınızı kontrol altında tutmaya çalışın. 30 Mart - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Satürn ve Jüpiter'in birleşimi eviniz, mülkler ve işiniz ile ilgili gelişmeleri getirmekte. Yeni bir eve yatırım yapabilir, evinizi yenileyebilir, hatta eviniz için yeni mobilyalar alabilirsiniz.
2020 yılı sağlık açısından çok iyi görünmüyor. Bu nedenle, sağlığınıza normalden daha fazla dikkat etmeniz ve kendinizi sağlıklı tutmaya odaklanmanız gerektiği unutmamalısınız. Günlük egzersizler yaparak ve sağlıklı yiyecekler yiyerek kendinize iyi bakın, böylece dış faktörlerden dolayı hastalanmayın. Rahu'nun, sekiz evinize yerleştirileceği gibi beklenmedik hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız. Bu nedenle, sağlığınız için biraz daha fazla çaba sarf edin, böylece yolunuza çıkan herhangi bir sağlık sorunu ile daha iyi başa çıkabilirsiniz.

OCAK 2020
Bu ay, her konuda aktif katılım ve iş hayatınızda yeni başlangıçlar sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyalliğinize önem verin. Yeni insanlar tanımak pek çok nokta da fayda görmenizi sağlayacak. Ay boyunca kardeşlerinizle zaman geçirmeyi seveceksiniz ve bu faktör sizi onlarla daha da yakınlaştırıp ailevi sorunları çözmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise kelimelerinizi kontrol edin ve geçmiş ile ilgili hoş olmayan konuları gündeminize getirmeyin.

ŞUBAT 2020
Kariyer hayatınızda, çalışma ortamınızda, DEĞİŞİM enerjisi ile karşı karşıyasınız. Bunun ne tür bir değişiklik getirdiğine bağlı olarak, performansınızı olumsuz ya da olumlu etkileyebilecek bir değişiklik olabilir. Annenizin sağlığına dikkat etmelisiniz bu ay özellikle, Kalp hastaları dikkatli gözlemlenmeli ve tedbirli olmalılar. İkili ilişkilerinizde özel yaşamınızda alçak gönüllü olmaya çalışın ve sevdikleriniz ile bol miktarda kaliteli zaman geçirmeye çalışın.

MART 2020
Mart sizin için olağanüstü bir ay olacak. Uygun bir iş arıyorsanız, hayalleriniz bu ay gerçekleşecektir. Zaten bir yerde çalışanlar, iş performanslarının patron ve yetkililer tarafından takdir edilmesi ile önemli bir yükseliş yaşayabilirler. Aşk ilişkilerinizi özen ve anlayışla ele alın. En önemlisi, birbirinize ne olursa olsun, inanın ve birbirinizi desteklemeye devam edin. 3.şahısların etkisi altında kalmamalısınız. Bu ay yatırım planlarınızı ancak dikkatli analiz ve hesaplamalardan sonra yapmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın.

NİSAN 2020
Bu ay boyunca, göz ardı edilemeyecek ani yolculuk fırsatları ön plana çıkacak. Kendinizi bu tür görevlere hazır hissetmeli korkmadan ilerlemelisiniz. Bekleyen işlerinizi uzun süre ağırdan almamanızı tavsiye ederim. Hızlanmalısınız bunu yaptığınızda işler çok daha kolay hale gelecektir. Ayrıca, bu telaşlı programın sağlığınızı etkilememesine dikkat edin, aksi takdirde sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Çalışma koşullarında veya ortamda bir tür değişiklik olabilir ve bunlara ayak uydurmanız önemli. Bu dönemde büyük mali kararlar yatırımlar yapmaktan kaçının.

MAYIS 2020
Akrep 2020 Mayıs Burç: Mayıs 2020 ayı boyunca, kişisel ya da profesyonel olsun, her türlü ilişkinin azami dikkat ile ele almalı iletişime önem vermelisiniz.. Kibar davranarak iş ortaklarınızla dostane ilişkiler sürdürmelisiniz. 2020 seyahatle ilgili pek çok fırsat getireceğinden şikayet etmek yerine fırsatları değerledirin. Eş ya da sevgiliniz tüm çabalarınızda sizi destekleyecektir. O sizin bel kemiğiniz olacak ve zorlukları mümkün olan her şekilde aşmanıza yardımcı olacaktır.

HAZİRAN 2020
Bu ay iş ve eğitim hayatınızda ilgi alanlarınızı derinlemesine incelemek için mükemmel bir aydır. Bu dönemde yapılan araştırma çalışmaları sizi büyük başarı ve zirvelerine götürecektir. Öte yandan, yasal konularda çok dikkatli olun ve rahatsız edici durumlardan uzak durmak için her şeyi kayıt altına almaya çalışın. Bununla birlikte, Kilo alma eğiliminizin yüksek olduğu bir aydasınız ve uygun diyete başlamalı mutlaka spor ile ilgilenmeniz gerektiğinin önemini kavramalısınız. Bu ay çok fazla fast food tüketmekten kaçının.

TEMMUZ 2020
Bu ay gökyüzü hayatınızın tüm iniş ve çıkışlarının dengeleneceği daha güçlü bir şekilde destekleyici bir dönemi işaret ediyor sizin için. Yükseköğretime hazırlanıyorsanız, başarı kapınızı çalacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Aile ve özel yaşamınızda ise kıskanç kişilerden kaynaklı sorunları önceden sezerek tedbirli davrandığınız anda oyunları bozacak zarar görmemeyi başaracaksınız.

AĞUSTOS 2020
Bu ay, kariyerinizde olumlu ya da olumsuz olabilecek bir değişiklik yaşayabilirsiniz. Her iki sonuç için de kendinizi hazırlamanız gerekir. Bunun dışında meslektaşlarınız ile daha iyi ilişkiler kuracaksınız. Sadece, söylemlerinize biraz daha dikkat edin. Zorluklar yolunuza çıksa da , fikir hırsızlıklarına dikkat ettiğinizde her şekilde muzaffer olacaksınız. Bekar Akrepler evlilik kararı alabilirler bu ay.

EYLÜL 2020
Bu ay boyunca, kazançlarınız da artış hatırı sayılır şekilde yükselecektir. Yatırım planlarınızı gerçekleştirebilir değerli şeylere sahip olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tartışmalardan ve çatışmalardan kaçınmaya çalışın, İlişkinizi başkalarının ki ile kıyaslamamalı sevilirken kaybetmeden kıymet bilmeli kalbinizin sesini dinlemeyi öğrenmelisiniz.

EKİM 2020
Bu ay, maneviyat önem kazanıyor sizler için dini faaliyetlere yönelebilir bu amaçla geziler gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay, muhtemelen stres ve zihinsel gerginlik nedeni olacak beklenmedik harcama olasılıkları yaşamanız mümkün kimseye kefil olmayın ve geçmişte iş yapıp ayrıldığınız kişilere ikinci şansı verip aynı hatayı tekrarlamayın. Ay boyunca özel hayatınız ile ilgili mahremiyete özen gösterin aranız da kalması gerekenleri başkaları ile paylaşırsanız büyük sorunlar yaşanabilir.

KASIM 2020
Bu ay eş ya da sevgilinize sevgi dolu ve şefkatli olmanızın önemine işaret etmekte. Karışıklık veya anlamsız sorunlar için gereksiz sorunlar yaratmamalısınız. İş hayatınızda ise araştırmacı ve otoriter tavrınızı koruyun, aksi takdirde iş ortaklarıyla sorun yaşayabilirsiniz. Devlet makamlarından yardım ve destek alabilirsiniz. Bu kesinlikle kariyerinizi şekillendirebilir ve büyük olasılıkla başarı merdivenlerine tırmanarak isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

ARALIK 2020
Bu ay boyunca arkadaşlarınızdan zararlar görebilir iş ve özel hayatınızda etki altında kalmanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Başkalarının hayatınız üzerinde bu kadar etkili olmasına izin vermemeli sizin için özel ve değerli olan şeylerin başkalarının neden olacağı olaylar yüzünden elinizden yitip gitmesine izin vermemelisiniz. Oto kontrolünüzü yükseltin ve değişmeyen insanları aynı zararları yenileyerek hayatınızı alt üst etmelerine izin vermeyin.


NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.
Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ