Aslan Burcu 2020

ASLAN 2020

GENEL

2020'yi hayatınızın çeşitli yönleri üzerinde farklı beklentilerle karşı karşıya kalacağınız KELEBEK ETKİSİ yaşayabileceğiniz bir yıl. Kelebek etkisi, bir sistemin başlangıç verilerindeki küçük değişikliklerin büyük ve öngörülemez sonuçlar doğurabilmesinin tanımı. Bu yasa evrenin işleyiş prensibinin en temel çekirdek noktalarından biridir. Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır. Artık biliyorsunuz, 2020'de güzelliklere doğru yelken açmaya hazır olun ve iç ışığınızın tüm aydınlığı ile parlamasına izin verin!
Bu yıl siz Aslanlar için şanslı enerjileri barındırmakta ve 2019'un yerine getirilmemiş arzularının veya hayallerinin bu yıl gerçekleşeceği güçlü gezegen geçişleri ile dolu. Genel olarak, bu yıl oldukça iyi görünüyor ve iç arzularınızı gerçekleştirmenize ve amaçlarınızı gerçekleştirmede başarılı olmanıza yardımcı olacak bol fırsat sunacak gökyüzü sizlere.

Nelere dikkat etmelisiniz?

İş hayatınızda yükseliş yapılanma sürecindesiniz. İşiniz ile ilgili sizi strese sokacak her şeyden uzak durmalısınız aksi halde fırsatları değerlendiremeyebilirsiniz. 16 Şubat 2020'ye kadar, çok çalışmanız zor olanı başarmanız gereken bir dönem olacak sizler için. Sizi köstekleyenlere değil destekleyenlere kulak vermelisiniz. 6 ve 24 Ocak tarihleri arasında yıldızların öğretmeni Satürn'ün geçişi , size zor görevleri yerine getirmek için çok güç verecek çok fazla mücadele vermeniz gerekebilir emin olun altın fırsatlar bu sürecin sonucunda mükafatınız olacaktır.
16 Şubat 2020'ye kadar, hayatınızın tüm alanlarında çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve bu sizin için zor bir dönem olabilir azmedin vazgçemeyin ve başarın. Azim ve sıkı çalışma ile kesinlikle zorlukları aşacaksınız.

Kendinizi bu yıl mahkeme ve hukuki sorunlara dahil etmemeye dikkat edin ve 2020 boyunca aile ya da arkadaşlarınızdan kaynaklı yasal konulara neden olabilecek durumlardan uzak durun.
14 Nisan 2020'den itibaren, iktidar gezegeniniz GÜNEŞ sizler için destekleyici konumda olacak ve sizlere aşk huzur başarıyı getirecek enerjiler olarak yansıyacak. 22 Mart 2020 - 4 Mayıs 2020 günleri arasında öfkenizi azaltmaya çalışmanız ve agresif bir şekilde tepki verme isteğinizi kontrol etmeniz önem taşımakta. Çünkü bu dönemde Mars ve Satürn geçişi nedeniyle, mücadeleleriniz artacaktır, hem kendi değerinizin farkına varacak hem de sizin için değerli olanlar için maddi manevi mükafatlar alacaksınız. Fakat bu dönemde sizi yargılama durumlarından geçirebilecek bir davaya karışma olasılığınızın yüksek. . Bu nedenle, öfkenizi her zaman kontrol etmeye ve iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızın savunuculuğuna soyunmayın.

2020, kariyeriniz ve mesleğiniz açısından önemli değişimleri beraberinde getirecek enerjileri barındırmakta. Bu yıl yeni bir şey başlatmayı veya kariyerinizle deneme yapmayı planlıyorsanız vazgeçmeden kararlı ilerlediğiniz de isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz ödüllendirici gelişmeler de gökyüzünün sizlere yansıyan etkileri arasında. Satürn, 23 Ocak'ta doğum haritalarınız da 6. evinizde etkili olacak, gerçekten çok çalışmanız ve kendiniz için yeni bir kimlik bulmaya çalışmanız önem taşımakta. Gerçek sizi özgür bırakma zamanı geldi.
Bununla birlikte, Mart ayına kadar yeni bir çalışma farklı alanlara yönelme gibi konularda kontrollü olmalı ani kararlar almamalısınız. Var olanı korumalı tutarlı olup kendinize yaptığınız işe inanmalısınız. Rüzgarlar essin geçsin siz yolunuz da ilerleyin.
11 Mayıs 2020 ile 20 Eylül 2020 arasında, iş değiştirmek veya mevcut işinizi bırakmaktan kaçının . Ayrıca, bu tarihler de kârınız tehlikede olabileceğinden, iş ya da yatırımlar ile ilgili konularda büyük miktarda para yatırmaktan kaçının. Ağustos 2020'den Aralık 2020'ye kadar olan süreçte gelirleriniz artabilir birikim yaparak ek sorumluluklar alarak kazanımlarınızı yükseltecek değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.
İş ve eğitim hayatıız ile ilgili olarak yabancı bir ülkeye seyahat etmek veya bir iş anlaşmasını düzeltmek için şanslar elde edebilirsiniz. Çalıştığınız şirket sizi oraya bile gönderebilir. Bu yabancı gezinin sonuçları olumlu sonuçlar getirebilir sizlere.

AŞK ve İLİŞKİLER

Sevgi ve romantik meseleler söz konusu olduğunda, 2020'deki ilk birkaç ay emek vermeniz sabırlı olmanız evliliğiniz ya da devam eden ilişkiniz açısından önem taşımakta. Seviyor ve seviliyorsanız emek vermeli duygularınızı hissettirmeli geçmişle olan korkularınızın sizi alt edip yanlış kararlara yol açmasına izin vermemelisiniz. Tutarlı ve kararlı olduğunuzda AŞK, SEVGİ kazanacak.
Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan burçları ise yıl ortalarında, eski eş ya da eski sevgilinizin 2020'de sizinle geri dönmeye çalışması olasılığı yüksek. Neden ayrıldığınızı hatırlayarak kararlar almalısınız. Ağustos sonundan itibaren yeni birini tanıyabilir ve uzun zamandır aşka kırgın kalbinizi aşk ile şifalandırabilirsiniz. . Zaten bir ilişki içinde olanlar ise, Eylül 2020 ayından sonra sevginizi daha iyi ifade edecek ilişkinizi resmiyete taşıyarak mutluluğunuzu pekiştirecek kararlar ile pek çok kişiyi şaşırtacaksınız. 2020 boyunca eş ya da sevgilinizi karşı tamamen dürüst olmalı onu anlamaya çalışıp kendinizi de doğru anlatmalısınız bunu yaptığınızda sizden uzaklaşmamasını sağlar ve ilişkinizde sevgi güven bağını güçlendirirsiniz. Kıskanç insanların korkularınızı uyandırmasına izin vermeyin aksi halde bu durum kafanızın karışmasına sevginizi ifade edememeye neden olacaktır. ilişkinize karışıklığın girmesine izin vermeyin., Eylül 2020'den sonra aşk hayatınız bambaşka bir boyut kazanacaktıt, mücadele ettiğiniz takdirde. Bu yıl boyunca eş yada sevgiliniz ile kısa ve uzun seyahatler gerçekleştirebilir ilişkinizi daha derin, daha güçlü ve daha romantik hale getirmeyi başarabilirsiniz. Hatta onunla her türlü araştırmayı başlatma düşüncesi altında olabilirsiniz birlikte yapacağınız fikir alışverişleri ufkunuzu genişletmenize doğru kararlar almanıza katkıda bulunacaktır. Tüm evli ve beraberliği devam eden çiftler için 2020, hem muazzam bir uyumla hem de sevgi ile kuşatılacakları enerjileri barındırmakta. Bu yılın ilk aylarında romantizm yaşamınızın zirvesinde olacak, her anın tadını çıkaracaksınız.

Ailevi ilişkilerinizde ise sizi yoran enerjilerden uzaklaşmaya başlayacaksınız tabi burada sizin tutumunuzda önemli ve belirleyici olacak.
Temmuz 2020'den Eylül 2020'ye kadar geçen süre boyunca, sakinliğinizi korumaya çalışın ve aile üyelerinizin önünde mantıklı konuşun, böylece onlarla kavga etmemeniz ve onlarla olan ilişkinize zarar vermemeyi zarar görmemeyi başarabilirsiniz. Ailenizin mirası ya da taşınmaz malları ile ilgili herhangi bir anlaşmazlık bu yıl boyunca çözülebilir. Bu nedenle, bu tür konularla ilgili kazanımlar için iyi bir süreç sizler için.

Finansal konularda ise birden fazla kaynaktan artan bir gelirle kutsanacağınız için, artan mali durumunuz sayesinde özgür bir zihinle kararlar yatırımlar yapabilirsiniz. Fakat yine de fazla harcamaya ve zorluklarla karşılaşmamaya dikkat edin. Bu yıl yeni bir mülke yatırım yapılması, karlı ve huzurlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Ayrıca mevcut değerlerinize ek bir varlık olacak bir miras mülküne bile erişebilirsiniz. Bu yıl 2020 yılında kendi evinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca Ekim ve Aralık ayları arasında arazi ve mülklere yatırım yapabilirsiniz.
2020 Eylül ayından sonra, geçmişte yaptığınız çeşitli yatırımlardan büyük kazançlar elde edersiniz. Rahu, 23 Eylül 2020'de doğum haritalarınız da 11. gelir evine geçecek ve size birçok kaynaktan kazanç sağlama imkanı kazandırabilir. Bu nedenle, genel olarak, bu yıl sizin için finans açısından iyi getiri sağlıyor gibi görünüyor.

Bu yıl Seyahat beklentileriniz iyi ve yeterli sonuç vermeyebilir seyahatleri planlarken engellerle karşılaşabilirsiniz. İster iş ister kişisel olsun, seyahat etmeyi düşündüğünüzde gecikmeler veya öngörülemeyen engeller olabilir. Olmayanı oldurmaya çalışmayın aksi halde yakın gelecekte gereksiz kayıplara neden olabileceğinden, seyahat veya seyahat sırasında aşırı masraflardan kaçınmaya dikkat edin.
2020 yılında Leo için önemli gezegen geçişi
2020 boyunca, 29 Mayıs ayının , 6 Eylül, 14 Mayıs, 14 Eylül tarihleri arasında yolcuklarda dikkatli olmanız da fayda var.

OCAK 2020
Bu, iş değişikliği için uygun olanaklar sunacak gökyüzü sizlere hayal ettiğiniz meseleğe yönelip azimli çalışmalarınız ile kendinizi kanıtlayıp başarılı olabilirsiniz. Bu aynı zamanda beklenmedik ama faydalı bir yolculuk yapmanızı da sağlayabilir. Yeni insanlar arasında yeni bir çalışma ortamında uyum sağlamaya çalışacağınız için ruh ve fiziksel sağlığınıza önem vermelisiniz. Evlilik, yatırım, yeni iş planı ile ilgili önemli kararlar bu ay askıya alınmalıdır. Çevrenizde bulunan kıskanç arkadaşlarınızdan zarar görmeniz olası kimseyi zihninizde iyi olarak tanımlayarak gerçekleri görmezden gelerek hatalı seçimlerde bulunmayın. Eğri doğru olmaz eğrilerin oyununa gelmemeniz gerektiğini geçmiş deneyimlerin ile öğrendiniz şimdi öğrendiklerinizi uygulama zamanı.

ŞUBAT 2020
İş temponuz artıyor istikrarlı günlerin sizi karşıladığı bir aydasınız bunun için yoğun bir şekilde seyahat etmeniz mümkün bavulunuzu hazırlayın. Bu yolculuklar dan bazıları, evinizi kontrol altında tutmak için ebeveynlerinizin desteğinin gerekli olacağı uzun mesafeli yolculuklar olabilir. Sevdiğiniz insanın yönlendirilmesi, karmaşık iş durumlarının ele alınmasında kritik öneme sahip olacaktır. İş hayatınızda gizliliğe önem vermeli her yaptığınızı ve olacak olanı anlatmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise romantizm eş ya da sevgiliniz ile olan bağınızı daha da güçlendirecek bu ay boyunca.

MART 2020
Bu ay sağlığınız dikkat gerektirecek, çünkü bir önceki ay yapılan kapsamlı çalışmaların yorgunluğu bünyenizi zayıf düşürebilir.. Enfeksiyonlara karşı oldukça savunmasız olacaksınız, bu ay stresli durumlardan uzak durmak ve yiyecek içecek olarak tükettiğiniz şeylere dikkat etmek iyi olacaktır. Ay içinde sorun yaşama şansı yüksek olduğundan, yasal ve mali konulara dikkat edilmesi gerektiği konusunda gökyüzü uyarıyor sizleri. Analitik zekanız ve becerileriniz yeni ve verimli kariyer yollarını çizmede yardımcınız olacak. Bu ay eş ya da sevgilinize karşı daha anlayışlı olmalı aile ve arkadaşlarınızdan kaynaklı sorunları ona yansıtmamalısınız.

NİSAN 2020
Bu ay, eğitim ve kariyer gelişimi için yeni teknolojiden faydalanmalısınız. Yeni şeyler geliştirmek ve öğrenmek isteyenler için son derece uygun enerjiler hakim gökyüzünde. Nisan ayında yüksek öğrenimde başarı şansınız çok yüksek. Bu ay iş ve aşk hayatınızda babanızın desteği özel iş ve eğitim yaşamınızda doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacaktır. Acil çözüme ihtiyaç duyan zor durumlara takıldığında işyerinizde ki deneyimli insanlara başvurun. Bu ay özel hayatınızda babanız başta olmak üzere ailenizden göreceğiniz destek mutluluğunuza mutluluk katacaktır.

MAYIS 2020
Mayıs ayı, iş hayatında fırsatlar arayan Aslan burçlarının bir çoğunda kariyer değişikliğini destekleyecektir. Yeni işyerinde bazı zorluklarla karşılaşacaksınız, ancak çabalarınızla daha sonradan daha kısa sürede tanınma şansınız olacak. Mevcut organizasyonlara ve işlerine devam edecek olanlar için, sizden yaşça büyük olan kişiler ve meslektaşlarınız ile fikir alışverişleri size oldukça fayda sağlayacaktır. Aşk hayatınızda ise eş yada sevgilinizin sevgisi desteği sizi daha güçlü kılarken öz güveninizi de yükseltecektir.

HAZİRAN 2020
Haziran ayına adım attığınız andan itibaren, Sizi kıskançlığından zehirlemeye hazır sahte arkadaş ve dost görünümlü düşmanlara dikkat etmelisiniz. Etki altında kalarak yanlış kararlar verirseniz büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız işte bir yıldız gibi parlayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Önemli bir göreve getirilebilir yetkili kişilerin kabulünü ve onayını almayı başarabilirsiniz. Bu ay içinde büyük kardeşlerden de kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca iş çevrenizin genişlemesine tanık olacaksınız çünkü ona yeni bağlantılar ekleyeceksiniz. Üstün sonuçlar için etkili yatırım kararları verirken araştırmanız çok önemli faydaları beraberinde getirebilir sizlere.

TEMMUZ 2020
Bu ay içinde, mantıklı düşüncelerinizi ve eylemlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacak manevi bir eğilim içinde olacaksınız. Güçlü sezgilerinizin kalbinizin sesine kulak verin. Meditasyon ve yoga, sağlık ve refahta olumlu değişiklikler yapılmasında önemli bir rol oynayacaktır. Ay boyunca önemli sağlık sorunlarından kaçınmak için yemek yeme düzeninizi sağlıklı hale getirin. Bu ay beklenmedik şeylere ani harcamalar yapabilirsiniz bu da zor kazanılan paranızın kaybı olacaktır. Hayır demeyi bilmeli oyuna gelmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise heyecan tutku karşılıklı olarak ilişkinizi oldukça keyifli ve huzur verici bir hale getirecektir. Bekar Aslanlar sizlerde kalbinizi aşka teslim edebilirsiniz.

AĞUSTOS 2020
Ağustos ayına girer girmez, fiziksel ve zihinsel sağlık durumu olarak çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Görüş farklılıkları, eşlerle olan anlaşmazlıkları ateşleyebilir, bu nedenle, evlilik hayatında olumsuz bir olayın ortaya çıkmasını önlemek için sakin olmalı kıskançlık duygunuzu kontrol altında tutup eş ya da sevgilinizi incitmemeye gayret etmelisiniz. Devlet hizmetlerinde ve tv oyunculuk yazarlık gibi alanlarda çalışanların oldukça umut verici bir dönemi olacak. Eş ya da sevgilinizin desteği ile kariyer hayatınız da büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz.

EYLÜL 2020
Eğitim ve iş hayatınızda başarılı olup kazanımlarınızı arttırmak için çok yönlü düşünerek hareket etmeniz önem kazanmakta. Ayrıca bu ay boyunca sağlığınıza da önem vermelisiniz. İkili ilişkilerinizde tevazu, sizi ilerleme yoluna götürmek için zorunlu olacaktır. Savurganlığınız mali durumunuz üzerinde aşırı baskıya neden olabilir, bu nedenle Eylül ayında finansal konularda kontrol sahibi olmanızı öneririm. Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmeler ile pek çok kişiyi şaşırtabilirsiniz. Evli çiftler aileniz büyüyebilir bebek sahibi olma düşünceniz varsa güzel gelişmelere hazır olun.

EKİM 2020
Bu ay hem iş hem de eğitim hayatınızda ustaca ve çalışmalarınıza adanmış olacaksınız. Bu tutum, ister hizmet ister iş dünyasında olsun, başarılı olup gelişmenizde size fayda sağlayacaktır. Ticaret ile ilgilenenler kazanımlarını genişletmek için fırsatlar yurt içi seyahatler ile karşınıza çıkabilir. Bu ay eş ya da sevgiliniz ile tatiller yapmanız da mümkün. Bu geziler aranızda ki bağınızı güçlendirirken stresten uzaklaşmanıza da yardımcı olacaktır. Sözlü iletişimi kontrol etmek, kişisel ve mesleki yaşamda barışı ve uyumu korumak için hassas davranmalısınız.

KASIM 2020:
Kendinizin ve annenizin sağlığı ile ilgili hassasiyetlerin yükseldiği bir aydasınız. Çalışma ortamındaki değişiklik, Bu hava değişimi de olabilir sağlığınızın bozulmasının bir nedeni olabilir. Yeni bir işe başlayanlar yeni çalışma ortamının stresi, fiziksel ve zihinsel refahınızda oldukça belirgin olacaktır. Aile ilişkileriniz ve özel hayatınız ise sevgi dolu olacaktır. Bu ay finansal yatırımlar ortaklıklar İstenen sonuçları vermeyeceklerinden Kasım ayı boyunca önemli bir karar vermekten kaçının.

ARALIK 2020
Bu ay iş değişikliği düşünenler için görüşmelerinden bekledikleri verimi alabilirler. Var olan işinizde ise azminiz disiplinli çalışmanız sayesinde tanınma ve takdir kaçınılmaz olacak ve işte statü ve şöhret kazanmanıza yardımcı olacaktır. Aşk hayatı, odaklanma ve özen gerektiriyor bu ay sevginizi de kalbinizde olanı da cömert bir şekilde ifade edip göstermeli sevginiz ile kucaklamalı ve aranızda ki, sevginin bağını güçlendirmeye çalışmalısınız.

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.
Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ