Dr. Astrolog Şenay Devi'den burç yorumları

Dr. Astrolog Şenay Devi'den burç yorumlarıGüneş Yükselen ya da Ay burcu Koç olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay sizin için oldukça anlamlı. Size zarar veren bağımlılık ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Kötü bir sigara alışkanlığı, bir şeker bağımlılığı ya da toksik bir çalışma durumu olsun, size zarar veren kişilerden alışkanlıklardan uzaklaşabilmenin iradenizi ortaya koyabilmenin tam zamanı. Evren, nihayetinde sizin için bir amacı olmayan şeyleri temizlemeniz ve yeni başlangıçlar yapmanız için destekliyor sizleri.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Sizin için, dönüşüm zamanı. Anka kuşu gibi küllerinizden yenileneceğiniz enerjiler hakim. Eskiye ait her şeyi sevgi ile dününüzde bırakırken gelecek için yeni bir vizyon oluşturmanızı destekleyen bir dolunay etkisi ile karşı karşıyasınız. Hayalleriniz için mücadele etmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekiyor ve şimdi bunu yapmanın zamanı geldi. Yeteneklerinizi, yüreğinizi ortaya koyun işte ve aşkta kazanmanın mutluluğunun kapılarını aralayın şimdi.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu İkizler olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu enerji ile evinizde ve iş hayatınızda hem yetkileriniz çalışanlarınız hem de ailenizle daha iyi sınırlar oluşturmanızın önemini vurgulamakta. Sorunlu olabilecek duygusal gerginlikler yaşamaması için kalbinizle “konuşmanız” gerekiyor. Sevdikleriniz ile yarışa girmeden bütünleşmeye yönelik şekilde iletişime önem verirseniz güzellikler yeniden başlayacaktır.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Yengeç olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizin için iyi etkileri beraberinde getiriyor, Şimdi, sadece duygularınızı özgür bırakmanız ve istediklerinizi ve kendinize saklamayı bir yana bırakıp iletişime önem vermeniz gerekli. Böylelikle daha anlaşılır olacak ve fikirlerinizi hayata geçirebileceksiniz. Açıklık çok önemli çünkü karışıklık düşüncelerinizden uzaklaşıp işinizi ilişkilerinizi bunu başardığınız da netleştireceksiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Aslan olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjisi ile işler bürokratik ve maddi olarak yoluna girmeye başlıyor her şey iş hayatınızda olumlu yönde netlik kazanıyor sizler için, Pek çok Aslan burcu etrafında bulunan yakınları sözde dostları tarafından sömürülmüş ve kendi çıkarları doğrultusunda kullanılmış olduklarının farkına varacaklar. Dostluğunuzun fedakarlıklarınızın sadakatinizin bir sınırı var, Size gerçekten zarar verdiklerinden emin olduğunuz kişilerden uzaklaşacak sevgisinden emin olduklarınız ile hayatınızı daha pozitif şekilde yaşamayı seçeceksiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Başak olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Doğum haritanızdaki pek çok gezegen Başak burcundayken, Balık Dolunayı sizin için güçlü bir sıfırlama anlamına gelmekte. Aşk hayatınızda iletişim sorunları, bağlanma ve birbirinizi anlama noktasında sorunlar yaşadıysanız şimdi olanları düşünüp arkanızda bırakma ve birbirinizi affetme zamanı. Fakat eş ya da sevgiliniz ile hem fikir olmanız önemli. Bu sayede sorunları aşabilirsiniz. Eş ya da sevgiliniz gelişmek ve değişmek istemiyorsa gitmesine izin vermeniz gerekebilir. Bitişler ve yeni başlangıçlar sizleri karşılıyor.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay, sizleri iş hayatınızda duygusal kılabilir ve işlerinizi daha pratik ve çözüm odaklı yaparak başarınızı da kazanımlarınızı da yükseltebilirsiniz. Ortaklıklarınız da sorunlarınız varsa daha fazla büyümesine izin vermeden ortaklıkları noktalamak sizlere çok daha istikrarlı enerjileri fark ettirebilir. Aynı zamanda şu anda ihtiyaç duyduğunuz duygusal desteği dostlarınızdan ve sevdiğiniz insandan almanız, örneğin bilinçsiz stresle başa çıkmanızı yanlış kararlar almanızı da engelleyecektir. Dostlarınızın ve sizin seven insanların kıymetini daha iyi anlayacağınız günlerdesiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Akrep olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Sevgi ve romantizm önem kazanacak bu enerji ile sizler için. Evli akrepler eşinize sevginizi ifade edin ona zaman ayırın olumsuzlukları unutturmak için öfkenizi kıskançlığınızı alt edin. Fakat bu titreşimi yüksek Dolunayda saplantılı düşüncelerinizden uzaklaşabilir size zarar veren tek taraflı sevgi fedakarlıklar ve zorlukları affetme ve unutmayı başararak ruhunuzu özgürleştirmeniz mümkün bu sayede kendinizi toparlayacak yaralarınızı saracak ve sağlıklı ilişkiler kurmayı başarabileceksiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Yay olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Sizler için çalışma hayatınızda ki sorunları dengeleme ve tüm doğru prosedürleri ve yapıları bir araya getirerek kazanımlarınızı artıracağınız enerjiler olarak yansıyacak sizlere. Bu dolunay ile iş değiştirebilir yeni bir alana yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sorunlu bir evlilik ya da ilişkinizi noktalayabilir, özgür kalmanın huzur getirdiğini yaşayarak deneyimleyebilirsiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Ailevi ilişkiler önem kazanacak sizler için. Affetmeniz gereken bir kardeşiniz varsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı sorun yaşadığınız, herhangi bir aile üyesi de olabilir. Affetme hatalarınız ile yüzleşme bu dolunayın sizlere yansıyan etkileri arasında bunu yaptığınızda önemli bir kişisel gelişimi deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda ise gerçekçi davrandığınız takdirde kazanmaya ve yükselmeye başlayacaksınız.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Kova olanlar
14 Ekim Koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay, sizin için önemli değer ve değer duygusunu uyandıracak ruhunuzda İş ve eğitim hayatınızda yeteneklerinizi ortaya koymalı ve kendinize yeni yöntemler belirleyerek istikrar ve başarı kazanabileceksiniz. Kibir inat ve ön yargılardan uzaklaşıp barışçıl uyumlu bir tutum dostlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayıp huzur bulmanızı sağlayacaktır.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Balık olanlar
14 Ekim Koç burcunuzda dolunay gerçekleşecek. Kendi burcundaki dolunay size kendinizi çok daha iyi hissettirecektir. İş hayatınızda sorunlarınız varsa ortaklıklar dahil olmak üzere hırsla hareket etmemeli ve bir an önce sorunlu sizi yoran ortaklıklarınızı bitirmek için kararlı davranmayı seçmelisiniz. Aşk hayatınızda ise ruhunuz uyanmaya başlıyor ne istediğinizi bilecek kararlarınızı netleştirerek uygulayabileceksiniz.

Gökler rehberimiz, yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay Devi