Derindeki Özgürlük Sergisi

 

NG AGENCY&ARTWORKS 2019’U, DERİN VE ÖZGÜR KADINI TEMSİL EDEN DÖRT KADIN SANATÇIMIZIN RESİM VE HEYKELLERİNDEN OLUŞAN SERGİSİ İLE UĞURLADI.


VILLEROY&BOCH TÜRKİYE’NİN EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞEN SERGİ 17 ŞUBAT’A KADAR

NG AGENCY&ARTWORKS’DE ZİYARET EDİLEBİLECEK…

Lider marka ve kurumlara iletişimin kapsadığı tüm alanlarda hizmet veren NG Agency&ArtWorks, 2014’de kutladığı 10. yılını “ofiste sanat” yılı ilan ederek sergiler düzenlemeye başladı. O günden bu güne kadar Bedri Baykam, Yiğit Yazıcı, Şahin Paksoy ve Devrim Erbil gibi isimlerin sergileri başta olmak üzere birçok sanat etkinliğine imza atan NG Agency&ArtWorks, uzun zamandır projeler hayata geçirmeye ve sanat yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Ayrıca, sanatın toplumda daha fazla yaygınlaşması ve benimsenmesi için de sosyal sorumluluk bilinciyle çalışıyor.


 

NG Agency&ArtWorks’ün yeni sergisi, Villeroy&Boch Türkiye sponsorluğunda, Türk resim ve heykel sanatının başarılı dört kadın temsilcisi; heykeltraş, iç mimar Seda Eyüboğlu, ressam Aysun Akbulut, ressam Deniz Say ve heykeltraş, mimar ve tasarımcı Şebnem Buhara’nın kadının derin, incelikli, duygusal iç dünyasını yansıtan eserlerinin yer aldığı bir sergi oldu. Türkiye’de, 2019 yılında sayıları gittikçe artan, şiddete maruz kalan kadınlara ithaf edilen Derindeki Özgürlük Sergisi 17 Şubat’a kadar NG Agency&ArtWorks’de ziyaret edilebilecek…