Mart 2020 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu ay ilişkileriniz için ciddi değişiklikler var. Disiplin, bağlılık, sınırlama ve yapının gezegeni olan Satürn, ilk kez 21 Mart'ta 29 yıl içinde ilişkileri temsil eden evinizde seyrine başlıyor tve 1 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aralık ortasından itibaren en büyük ilişki dersleriniz için Oğlak. Evliyseniz ve ilişkinizde herhangi bir sorun varsa aşacaksınız. Öfkenin korkunun size neler kaybettirdiğinin bilincine idrak ettiniz şimdi sevdiğiniz eş ya da sevgilinizle ile ortak noktalarda geçinmek buluşmak sevgiyi ziyan etmemek için buluşma zamanı cesaretli davranın. Bekar bir Aslan burcuysanız devam eden bir ilişkiniz varsa mart ayında ilişkiye daha fazla odaklanmaya başlayacaksınız gibi görünüyor. Aşk sevgi güven kuşatıyor ruhunuzu iyileştiriyor kalbinizi şimdi.

Kariyer söz konusu olduğunda, Mart ayında kanatlanıp uçacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Venüs 4 Mart'ta doğum haritanızda oldukça güçlü bir konumda. Gökyüzünde, sizin için inanılmaz bir hikayeye bağlanan diğer gezegenlere birkaç muhteşem yön verecek ve mümkün olan her şekilde büyümenize yardımcı olacak beklenmedik profesyonel fırsatlar getirecek sizlere. Vazgeçmemenin sevdiğiniz insanın desteğinin önemini yaşayarak deneyimlemenin güzellikleri ile karşı karşıyasınız.
İstikrar 9 Mart'ta gerçekleşecek Başak Yeni Ayı’nın yansıması ile kalbinizin size fısıldadıklarınızı kulak vererek bunu dengelemeniz gerekecek. Yeni ay doğum haritanızda ikinci evde etkili olacak iş, para ve güvenlik ile ilgili konularda etkili olacak. Kariyer yolunda büyük bir karar vermek için mi bekliyorsunuz? Bir satın alma yapmayı mı düşünüyorsunuz? Hepsi Başak Yeni ayı ile cevap bulacak.


24 Mart ta Koç burcunda ki yeni ay fikirlerinizi daha geniş bir kitleye sunma fırsatı sağlayabilir. Deneyimleriniz hakkında konuşmanız, öğretmeniz veya yazmanız istenebilir. Beklememelisiniz! Bu proaktif yeni ay, yeteneklerinizi paylaşabileceğiniz ve hatta insanları bölen çizgiler arasında bir araya getirebileceğiniz ilham verici bir girişimde bulunmaya teşvik ediyor. Vizyoner tarafınız ortaya çıkarken kendinizi engellememelisiniz.

Satürn'ün Kova burcunu son ziyareti 1991-1994 yıllarıydı, bu yüzden tekrar ortaya çıkabilecek temalar için o döneme (hatırlamak için yeterince büyükseniz!) Bakın. Destek için Sevdiğiniz sevildiğiniz kişiye daha fazla yaslanmanız gerekebilir veya bunun tersi de geçerlidir. Bazı uzun vadeli ilişkiler test edilecektir. Evli Aslanlar gerçekten uyumlu musunuz? Haksızlık mı ediyor haksızlığa mı uğruyorsunuz bu transit altında hepsi cevam bulacak. Bu transit büyüyen sevgi güven karşılıklı fedakarlıklar getirebilir. Sınırların hükümdarı olarak Satürn ağır sorumluluklar nedeniyle, kalite zamanının planlanması konusunda daha fedakar ve cesaretli kılıp güçlendirecek ilişkilerinizi. Uzun mesafeli bir ilişki de ciddileşebilir evlilik kararı alabilirsiniz.

17 Aralık'tan bu yana, Satürn ün Oğlak burcunda ki geçişi ile doğum haritalarınızda altıncı sağlık ve organizasyon evinizde ilerlemesi ile, Sistematikleştirmeye ve yeni çalışma yollarını öğrenmeye itildiniz. Sorumluluklarınızı ve kişisel bakımınızı dengelemek için mücadele ettiniz şimdi öğrendiklerinizi uygulama zamanı. Herhangi bir fiziksel rahatsızlık veya yaralanma, vücudunuzun her hangi bir bölgesi ile ilgili sağlık sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz Satürn döngüsünü mükemmel şekilde sona erdirebilirsiniz!

Satürn 1 Temmuz'dan 17 Aralık'a kadar Oğlak burcuna geri dönerken, bu potansiyel üzerinde “iyi olma başarılı mutlu olma için” için son bir şansınız olacak. Bundan sonra ki süreçte 2047'ye kadar bu bölgeden ayrılacak! Ardından, 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar Satürn Kova'ya yerleşecek ve ilişkilerinizi ciddiyetle güçlendirmeye başlayacaksınız. Bazı romantik çiftler birlikte çalışmaya ve bir iş açmaya karar verebilir. Diğerleri ilişkiniz konusunda uzman yardımı için evlilik danışmanına gidebilir. Bir iş ortaklığı otorite ve liderlik rolüne geçebilirsiniz.