Herkesi güzelleştiren uygulama: Faceapp

Snapchat, Instagram gibi sosyal medya platformlarının geliştirdiği gerçek zamanlı filtreler epey popüler hale gelmiş durumda. Bu uygulamalar sayesinde telefonlarımızı kullanarak eğlenceli vakit geçirebiliyor ve arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

İşte bu uygulamalardan biri Faceapp. Eğlenceli yapısı ile geçtiğimiz yıllarda adından sıkça söz ettiren Faceapp, kısa sürede milyonlarca kez indirilen uygulama, Snapchat’in bebek ve yaşlılık hallerini gösteren filtreleri yayınlamasının ardından yeniden gündeme geldi.

FaceApp uygulaması ile kendinizi yaşlandırabilir, gençleştirebilir ve yüzünüzdeki yapıyı tamamen değiştirebilirsiniz. Hatta bir başkasının yüzünü kolayca kendinize uyarlayabilirsiniz. Hollywood yıldızı olsanız nasıl görünürdünüz ya da başka bir göz rengine sahip olsaydınız ne olurdu gibi sorularınızın cevaplarını eğlenerek bulabilirsiniz. Bu uygulamayla yüzünüze gülümseme bile ekleyebilirsiniz.

FaceApp hem işini ileri seviyede yapan hem de eğlendiren bir uygulama. Ana işlevlerini ücretsiz kullanabilmek en büyük artısı.

\"Faceapp\"