2019 düğünleri için 5 saç trendi

Kraliyet artık 2019’da geleneksel anlamına gelmiyor. Kraliyet zahmetsiz, kadınsı ve klasik bir his uyandırıyor. Geçtiğimiz yıl evlenen Markle’ın, düğün saç trendleri söz konusu olduğunda Middleton etkisi kadar güçlü olduğunu söylemek doğru olur. Sizde bu 5 saç trendi ile en az kraliyet gelinleri kadar güzel olacaksınız.

1. ZAHMETSİZ TOPUZ

Zahmetsiz topuz yelpazesi geniş ve birçok farklı gelin görünümlerine hitap ediyor. Saçlarınızın yanına bukleler düşürerek yapacağınız topuz, romantik bir hava katacak.

\"Instagram/

2. ROMANTİK YUMUŞAK TELLER

2019'da tüm zamanların klasik görünümünü giyen pek çok gelin göreceğiz. Bu görünümde saçlar dalgalanacak ve omzunuzdan nazikçe dökülecek.

\"Instagram/

3. METİN VE BÜKÜLMÜŞ SAÇLAR

Hafif bir kabarıklık verilmiş saçlarınızı iki yandan kıvırarak arkada değiştirmeniz bir anda tüm havanızı değiştirecektir. Bükülmelerle oluşan bu görünüm, hem alçak topuz hem de atkuyruğu kıvamında kullanılabilir.

\"Instagram/

4. ROMANTİK ATKUYRUĞU

Yüksek dağınık atkuyruklarından, hacimli ve düşük atkuyruklarına geçiyoruz. Saçlarınızı en şık ve zahmetsiz bir şekilde yüzünüzden uzak tutar. Ek bir avantaj olarak, aynı zamanda silueti uzatır.

\"Instagram/

5. ORTADAN AYRILMIŞ ALÇAK TOPUZ

Klasik ve şık alçak topuz saçları kırmızı halıda sıklıkla görülür. Meghan Markle bu görünüme resmen imzasını attı. Bu görünümde saçlara bir aksesuar eklemek daha romantik ve sofistike görünmenizi sağlayacaktır.

\"Allure\"