Ariş’ten baget şıklığı!

Mücevherde ilklerin öncüsü Ariş Pırlanta, “Baget Koleksiyonu” ile her zevke uygun tasarımlar sunuyor. Ariş’in zarif çizgilerden oluşan koleksiyon, baget ve yuvarlak kesim pırlantaların muhteşem uyumuyla seçkin bir görünüm sergiliyor.

Sade, şık ve modern...
Son zamanların trendi baget kesim pırlantalar, Ariş’in yeni koleksiyonunda daha da göz kamaştırıcı... Sade, şık ve modern çizgilerle hazırlanan yeni tasarımlarıyla Baget Koleksiyonu’nda, günlük kullanımınızda her an yanınızda olacak seçenekler de bulunuyor.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan Ariş Tektaş - Alyans Koleksiyonu ve tüm ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.
Bilgi için:

Amazon İletişim: Jülide Çağlı, 0553 239 48 18, [email protected]Ariş Pırlanta hakkında

Aşkla, sanatla, ustalıkla…
113 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.
Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.


Bilgi notu:
Ariş Pırlanta, bir çok ilke imza atarak sektöre yön vermiştir. Bu ilklerden bazıları:
• İlk fiyat deklarasyonlu katalog ve basılı tanıtım materyalleri oluşturan marka
• Yurtdışındaki mücevher fuarında montür konusunda Türkiye’yi temsil eden ilk firma
• İlk e-ticaret sitesi (www.e-aris.com) açan marka
• İlk mücevher defilesi (Sabancı Atlı Köşk) düzenleyen marka
• İlk kişiye özel ve inovatif koleksiyonlar (Parmak İzi, Yaprak Koleksiyonları, Saç telinin ve dişin kullanıldığı Sachi ve Dishi koleksiyonları) sunan mücevher markası
• Pırlantalı mücevheri garantili ve sertifikalı olarak satışa sunan ve 5C kuralını uygulamaya sokan ilk marka
• Türkiye’yi pırlantanın üstün beyazı olarak bilinen D color ile tanıştıran ilk marka