2020 Gelinlik Modası

Bohem gelinlikler...

Özgür ruhu ve anı yaşayan gelin adaylarının tercihi olan bohem gelinlik modelleri 2020’de de ön planda. Birçok tarzın karışımı 1960 yılında moda akımı haline geldi.Sıradışı, rahat ve çekici unsurlara önem veren hanımların tercih edeceği gelinlik. Özgür ve rahat stili ile dikkat çeken bohem gelinlik modellerinde asimetrik kesimler, fırfırlar, volanlar, püsküller, romantik süslemeler ön planda yer alıyor.Güpür fırfırlar omuzları açıkta bırakan detaylar ve daha salash görüntü ile şık ve rahat bir seçim...

Kol detay gelinlik modelleri
2019-2020 gelinlik modellerinde kol detayları oldukça dikkat çekici. 1980'lerden gelen balon kol detaylar, romantik ve şık bir görünüm oluşturan statement kol detaylar, naif bir görüntü oluşturan trompet kol detaylar, rahat modellerde tercih edilen dantelli uzun kol detaylar 2020’de de dikkat çekiyor.Özellikle prenses görünümlü üst detaylar ön plana çıkıyor.

Dantel gelinlik modelleri

Zarifliğin simgesi olan dantel kumaşlar, 2020 gelinlik modellerinde de ön plana çıkıor. Dantel kumaş bir çok şekilde kullanılabilme imkanına sahip olduğu için kullanım alanı da çok geniş. Vücudunuzu kusursuz göstermek isteyen gelin adayları için dantel ile hareket kazandırabilirsiniz.Sadece üst bedende de kullanılabilir veya balık gelinliklerde de bütün kumas olarak dantel kullanılabiliyor. Duvaklar tül detayları olup kenarları dantel tercih ediliyor.
Parlak ve ışıltılı gelinlik modelleri
Düğün günü göz alıcı bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının simli veya taş detaylı, ışıltılı gelinlik modelleri tam size göre.Güpür detaylı gelinlikler içinde ufak kum boncuklar, kristal kesme boncuklar ve swarovski taşlar ön plana çıkıyor. 2020 gelinlik modelleri arasında yerini alan metalik işlemeler ile de ışıltı görünümünüze renk katabilirsiniz.

3 boyutlu çiçek gelinlik modelleri
Daha çarpıcı model elde etmek isteyen gelin adaylarının tercihi olan 3 boyutlu çiçek işlemeleri 2020 gelinlik modellerinde ön planda yer alıyor. 3 boyutlu işlemeler 3d görüntüsünden dolayı cogunlukla zayıf hanımların tercihi olmalıdır. Çünkü kişiyi görüntüsünden biraz daha kalın gösterme riski var. Özellikle retro ve vintage tarzlarda yoğun olarak tercih edilen 3 boyut detaylar ile şık bir havaya bürünebilirsiniz. 3 boyutlu çiçekli kumaslar dan cogunlukla etekleri A kesim gelinlikler tercih ediliyor. Gösteriş isteyen hanımların 2020 yılında tercih edecegi gelinlikler arasında 3 boyutlu çiçek kumastan gelinlikler var.