Dr. Astrolog Şenay Devi'den 27 Ocak - 2 Şubat Haftalık Burç Yorumları

KOÇ:

Gökyüzü bu hafta sağlığınıza dikkat etmenizin önemine dikkat çekmekte. En ufak bir sağlık sorununuzu geçiştirmemelisiniz. Bu hafta zorlanacağınız enerjiler söz konusu özellikle aşk hayatınızdaki zorluklarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta boyunca güvensizlik, inançsızlık ve şüphe bulutları zihninizi fazlası ile yorabilir. Güvenle ilişkilerinizi ele alırsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Kontrollü olmalı yanlış düşüncelerinizin esiri olmamalısınız. Bu hafta kariyeriniz için de faydalı enerjileri barındırmakta. Bununla birlikte, birkaç gün süren kısıtlamalar nedeniyle bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Çok çalışarak üstünlük elde edebilirsiniz. Bu hafta mücadele ettiğiniz takdirde maddi olarak sizin için çok verimli olacak. Çeşitli gelir kaynakları sayesinde rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz finansal faydalara yol açmada etkili olabilir. Genel olarak, aileniz neşeli ve mutlu kalacaktır. Herkese kaliteli anları birlikte geçirme fırsatı verecek küçük bir aile gezisi planlanabilir. Mülkiyet ile ilgili konularda hiçbir belirgin kırmızı bayrak bu hafta sizi rahatsız edecektir. Bu süre zarfında bir zenginlik kısmını bir akrabasından devralabilirsiniz.

BOĞA:

Ekonomik olarak kazanımlarınızın artacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta özellikle haftanın ilk birkaç günü gerçekten faydalı teklifler alabilirsiniz. Bu hafta ihtiyaç sahipleri ve manevi rahatlama için hayır işlerinde bulunabilirsiniz.. Bu hafta için çok gerekmedikçe seyahatten kaçınmanız faydalı olacaktır. Beklenmedik aksaklıklar ile karşılaşabiliriz Ailevi konularda ise kardeşinizle ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir özellik ile kız kardeşinizle ilişkiniz de sabrınız taşabilir ve sert tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda olumlu enerjiler söz konusu kızıp kırıldığınız konularda karşı tarafın hatalarını telafi etme çabası ile aranızda ki gerginlikler ortandan kalkacak ve ilişkiniz çok daha iyi bir hal alacak. Evli ve çocuk sahibi Boğalar, Çocuklarınız ile ilgili gelişmeler ile moral bulacaksınız Aile içinde işbirliği ve uyumun sağlanması ile rahatlayacaksınız. Eski uyuşmazlıkların sorunların çözümlenmesi muhtemeldir. Aile bireyleri arasında hukuki ya da miras ile ilgili sorunların ihtilaflarının üstesinden gelebilecek ve hakkınız olanı alabileceksiniz bu hafta.


İKİZLER:

Hafta sizler için inişli çıkışlı enerjiler ile dolu bazen coşkulu hissedebilirsiniz, bazen de, endişe ve yalnızlık duygusunu yoğun olarak yaşayacağınız enerjileri dengelemek zor olabilir sizler için. Hafta boyunca mümkün olduğunca gereksiz masraflardan kaçının. Yatırım planlarınızı başkalarının yetkisine bırakmadan kontrol etmeye çalışın. Bu dönemde hayatın çeşitli renklerini görmeye hazır olun! Sevinçler, üzüntüler yanı sıra,yoğun bir şekilde etkili olacak sizler için. olacaktır. Zihinsel huzursuzluk tan uzaklaşmak için çabalamalısınız. Özel yaşamınızda pek çok cevaplanmamış soru da cevaplanacak. Bu dönemde romantizm artacak ve ilişkiniz karşılıklı sevgi ve güven bağı ile yeniden yapılanacaktır. Bu aynı zamanda evlilik teklifi kararı almak isteyen İkizler burçları için iyi bir zaman dilimi. İş hayatınızda üstlenilen tüm görevleri coşkuyla tamamlayacaksınız. Bu hafta sağlığınıza dikkat edin, özellikle mide ve ilgili hastalıklar. Küçük bir rahatsızlık bile ciddi fiziksel rahatsızlığa neden olabilir dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ:

Yengeçl burçları için hayatın her alanında karışık enerjiler hakim olacak. Özelik ile ikili ilişkilerde ciddi imtihanlar deneyimleyebilir düşmanca davranışlara maruz kalabilirsiniz İş hayatınızda ise başarınızı gölgelmeye çalışan kişilerin oyunlarının bozulacağı etkiler söz konusu. Finansal konularda kazanımlarınızın artacağı yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz . 28 ve 29 Ocak günlerinde alacağınız kararlarda iş ve özel yaşamınız ile ilgili çok dikkatli olmalı sonuçlarının neler olabileceğini düşünmeden hareket etmemelisiniz Herhangi bir yere yatırım yapmak istiyorsanız önlem almak zorunludur. Şu anda, gayrimenkul ile ilgili herhangi bir karar vermemek daha iyi olacaktır; Aksi halde yatırımınız israf olabilir zarar edebilirsiniz. Ailevi konularda ise ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sevgi ektiyseniz karşılığını görecek sevgi ve bağlılık hissi daha yoğun şekilde deneyimleyebileceksiniz. Mutluluk bu hafta çok yakınınızda yeter ki seçimlerinizi iyi yapın ve kararlı davranmayı başarabilin.

ASLAN: Bu hafta sevginiz ve ilişkiniz harika olabilir. Kaygı korku ve 3ncü şahısların sebep olduğu tüm olumsuz her şey çıkıp gidiyor hayatınızdan. Bu haftanın 1 ve 2nci günlerinde iş ve özel hayatınızda da harika sonuçlar alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinize daha yakın olabilir onun haklı olduğu yerlerde gereksiz inatlaşmalardan uzaklaşarak sorunların tekrarını engellemeyi başarabilir huzurlu olmanın keyfini sürebilirsiniz.. Özellik ile işiniz için enerjik hissedecek yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmelisiniz cilt, mide, eklem ağrısı ve idrar enfeksiyonuyla ilgili sorunlardan muzdarip olma ihtimaliniz yüksek. Çalışanlar bu dönemde yeni fırsatlar elde edebilir ek işler yaparak kazanımlarını arttırabilirler. İletişime önem verin ve sizi doğru yönlendiren kişilerin uyarılarını dikkate alarak ilerleyin. Ailevi konularda ise yakınlarınızın maddi konularda sizi kullanır tarzda yaklaşımlarına tahammül etmekte zorlanabilir ciddi tepkiler verebilirsiniz.

BAŞAK:

Bu hafta iş hayatınızda keskin kararlar almaktan kaçınmalı şikayet etmek yerine var olan şartları iyileştirmek için çabalamalısınız. Aile meseleleri açısından kardeşler ve babanız arasında ya da bu alanlar ile ilgili gerginlikler yaşanabilir siz olayların dışında kalmayı başardığınız anda zarar gördüğünüz konulardan uzaklaşıp haklılığınızın ortaya çıkması ile sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla olan bağınız daha da güçlenecek. Ancak, , görüş farklılıklarından dolayı bazı sözlü tartışmalar yaşamamak için kontrollü ve anlayışlı olmalısınız. Sağlığınızda ise hazımsızlık problemleri veya sırt ağrıları yaşayabilirsiniz. Sert sporlardan uzak durmanız gereken bir haftadasınız.. Çalışıyorsanız ve işinizi değiştirmek için bazı planlarınız varsa, bu hafta yapabilme ihtimaliniz oldukça yüksek. Ailenizle ilgili görüşlerinizde de farklılıklar olabilir. Tartışmalardan uzak durup diplomatik olmanız en iyisi olur sizler için. Çocuk sahibi başak buçları da onlar ile uyum içinde olacağınız bir haftadasınız.

TERAZİ:

Bu hafta iş ve ailevi hayatınızda bir çok iniş ve çıkış yaşayabilirsiniz. Bu aşamada sabırlı olmanız gerekebilir. Yemek yeme alışkanlıklarınızı kontrol etmezseniz, mide ile ilgili sorunlardan muzdarip olma ihtimaliniz oldukça yüksek bu durum günlük hayatınızda yapmanız gerekenleri engelleyebilir. Aşk hayatınızda evliyseniz ya da devam eden bir beraberliğiniz varsa egonuzun ilişkinizi mahvetmesine izin vermemenizi tavsiye ederim. Kariyerle ilgili meselelerinizi önceden planladıklarınızı yaparsanız başarılı olma ihtimaliniz oldukça yüksek başkalarının etkisi altında kalırsanız hayal kırıklıkları kaçınılmaz olacaktır. Mesleki yaşamınız için bu hafta kafanızı karıştırmak isteyen art niyetli insanların etkisi altında kalmamaya planladıklarınızı uygulamaya odaklanın. Bir mülk satın almak istiyorsanız, bbu hafta acele etmemeli beklemelisiniz. Bu haftanın 30 ve 31'in etrafında, hayat arkadaşınızla tartışmaktan kaçınmalısınız; Aksi takdirde, önemsiz bir konu orantısız olabilir ve beklenmedik ayrılıklar yaşayabilirsiniz.
AKREP: Bu hafta ılımlı sonuçlar getirecek enerjiler hakim sizler için. Sağlık sorunlarınız kilo problemleriniz varsa. Bağışıklığınız güçlenecek ve daha iyi hissedebileceksiniz. Sadece tiroid, şeker, tansiyon, kalp problemleri ve obezite hastası Akrep burçlarının dikkat etmesi gerekli. Hafta sonu zihinsel sağlığınız üzerinde endişe ve depresyona bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Beklemekte olan herhangi bir hükümet, finansal veya aile büyüklerinize ait mülkle ilgili işiniz varsa, bunların tamamlanması için iyi bir haftadasınız. Evlilik hayatı devam eden Akrepler mutlu anlarla dolu olacak. Eğer ikiniz farklılıklar yaşıyorsanız, bunun bir çözümünü bulma yönünde harekete geçebilirsiniz. Uzlaşmak istiyorsanız, aynı yönde çaba göstermelisiniz. Bekar Akrepler ise bu hafta yeni tanıyacağınız biri ile samimi duygular içinde olabilirsiniz. Hafta sonunda seyahat etmekten kaçının. Uyku eksikliği nedeniyle yorgun hissedebilirsiniz. Ayrıca uluslararası bir yolculuğa arzunuz varsa bu hafta sorunlar yaşayabilirsiniz. Pasaport ve vize ile ilgili konular da aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu hafta sanatçılar, öğretmenler, dini kurumlarda çalışanlar akrep burçları içi çok iyi bir dönem. Önemli bir ilerleme kaydededebilir ve çalışmalarınıza saygı duyulması ile sevinebilirsiniz.

YAY:

Bu hafta boyunca iyi ve kötü zamanlar sizleri karşılamakta. Hafta başında, ekonomik durumunuzda beklenmedik giderler artabilir ve istemeyerek te olsa sizin için değerli bir şeyleri satmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınız genel olarak iyi olacak, ancak hafta sonunda endişeli hissedebilir kaygılarınızdan dolayı psikolojik olarak yorgun düşebilirsiniz. Kişisel yaşamınızda büyük bir coşku olacak. Haftanın başında ve çevresinde, evlilik ve aşk hayatınız keyifli geçecek. Ancak, hafta sonu itibariyle birkaç sorunla karşılaşabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeli sabırlı olmaya gayret etmelisiniz. Bu hafta çocukları olan Yaylar onların hayatlarında ki seçimlerinden dolayı gerginlikler yaşayabilirler.


OĞLAK:

Bu hafta boyunca evli ve beraberliği devam eden Oğlak burçları fikir ayrılıkları ve farklılıklar yaşayabilir. Bu nedenle, sakin olmanızı öneririm. Bekar ve yeni bir ilişkiye başlama hevesi içinde olanlar ise bu hafta anlık kararlar ile hareket etmemeliler. Bu haftanın başlangıcı, finans açısından sizin için ilerici olabilir, ancak bu haftanın ilerleyen günlerinde finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlk üç günü iş yaptığınız kişilerden kaynaklı sorunlar aksaklıklar ile karşılaşabilirsiniz. Güvene dayalı iş ilişkilerinizde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Kendi işinizin takibini başkalarına bırakmamalı başkalarının sizler adına sözler vermemesine dikkat etmelisiniz. İşinizi büyütmek için fırsatlar elde edersiniz ya da yeni bir şeyler başlatabilirsiniz. 28-30 Ocak tarihleri arasında mülkle ilgili konularda alım satımlar beklediğiniz gibi sonuçlar vermeyebilir; bu nedenle bu hafta bu tür konularla uğraşmamanız faydanıza olacaktır.

KOVA:

Bu hafta yeni biriyle tanışma şansınız yüksek. Aşk kendini sürpriz bir şekilde karşınıza çıkarabilir. Bu dönemde finansal durumunuz iyileşmeye başlıyor işleriniz ile ilgili yeni fırsatlar yakalamanız mümkün kariyerinizde beklenmedik bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Azminiz ve çalışmalarınız bu hafta size mükemmel sonuçlar sağlayabilir. Finans ile ilgili konularda başarı şansınız var. İlişkileriniz için bu hafta harika enerjiler hakim gökyüzünde. Hafta sonlarına doğru sağlığınız size sorun yaşayabilirsiniz dikkatli davranın üşütmeler kazalar gibi konularda. Özel yaşamınızda sorunlarınız aşılabilir olacaktır. Ailevi konularda ise kardeşleriniz ile sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir ortak paydalarda anlaşarak huzursuzluklardan kurtulabilirsiniz.

BALIK:

Bu haftanın başında yapmayı düşündüğünzü uzun ve kısa yolcukları gerçekleştirme şansınız yüksek. Bu yolculuklar iş ve eğitim hayatınızda kazanımlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Evli çiftler, eşlerinin sağlığının ile ilgili sorunlar ve harcamalar yaşayabilirler. Fazla endişelenmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaay çalışın. Bu hafta Sevdikleriniz veya yakınlarınız farklı bir yere tanışanabilirler ve siz kendinizi bu durumlardan dolayı üzgün hissedebilirsiniz. İş hayatınızda ise çalışmalarınızda doğru planlama ile ilerleyerek başarınızı arttırabilir hakkınız olanı alabilirsiniz. Siz eğer kendi işinizin sahibiyseniz, bu hafta boyunca iyi bir gelir elde edebilirsiniz, ancak bununla birlikte masraflarınız da artacaktır. İthalat / ihracat yapan işletmeler bu hafta para tahsilatlarına dikkat etmeliler. Bu hafta sakatlanma ihtimaliniz olduğu için sağlığınıza büyük özen göstermeniz önerilir. Evli ve çocuk sahibi Balık burçları bu hafta çocuklarınızdan iyi haberler alabilirsiniz. Gezegenler önümüzdeki günlerde sizin için iş değişikliği şansını göstermekte iyi değerlendirin.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ