Balık Burcu 2020

2020 BALIK

GENEL

2020 yılı sizlere çeşitli güçler sunacak enerjileri barındırmakta güçlü yanlarınızı keşfetmeniz ve daha geniş ufukları keşfedeğiniz özel bir senedesiniz. Bu yıl, özellikle de kariyer gelişimi ve sağlığınız için iyi ve zenginleştirici enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sabır ve özünüze kulak verip göstereceğiniz çaba ile, şansızlıkları kırdığınızdan ve kariyerinizde isteklerinizi gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz.
Sizi doğru yönlendiren kişilere kalbinizin sesine önem verdiğinizde başarı merdivenlerini tırmanmak için yakalayabileceğiniz fırsatlarla ödüllendirileceksiniz. 2020'deki gezegensel geçişler, arzularınızı gerçekleştirmek için tüm enerjiyi sağlayacak sizlere. . 2019'dan bu yana ilerlemeyi planladığınız hedeflerinize zamanında ulaşmanızda bu yıl pek çok şeyi gerçekleştirebileceksiniz.

Başarıya değer veren gezegenler sayesinde karşılaştığınız çeşitli sorunları ortadan kalkması ile rahatlayacaksınız. Zihinsel mutluluğunuz zirvede olacak ve bu nedenle, hayatınızın diğer alanlarında da keyifli ve huzurlu olmayı başaracaksınız.
Bu yıl yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. 15 Şubat 2020'den 15 Mart 2020'ye kadar yurt dışına çıkma şansınız olacak. 2020'deki gezegenlerin geçişleri nedeniyle yıl ortasında artan seyahatler yapabilirsiniz.
8 Şubat 2020'den 22 Mart 2020'ye kadar olan zaman diliminde iş ve eğitim hayatınızla ilgili her şeyi önceden planlamalı ve bu süre zarfında görüşmelerinizi yatırımlarınızı gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

10 Eylül 2020'den 14 Kasım 2020'ye kadar sağlık veya diğer konularla ilgili belirsizlikler olabilir. Bu süre zarfında Mars,geri harekette olacağından başkalarına ve kendinize verdiğiniz sözleri yerine getiremeyebilirsiniz . Bu nedenle, bu süre zarfında söz vermekten uzak durun. Arkadaşlarınızla her türlü anlaşmazlık ve çatışmadan kaçınmanızı tavsiye ederim. Manevi inançlara eğilimli olacaksınız ve sizi bu anlamda besleyecek gezilere turlara katılabilirsiniz.
Bu yıl boyunca yeni akademik kurslara veya enstitülere katılabilir kendinizi eğitip geliştirebilirsiniz, burada kendi teknik bilginizi arttırmak için her katılım size fayda sağlayacaktır. Ayrıca, iyi bir şekilde gelişip size iyi getiri sağlayabilecek ortaklık yoluyla bir iş kurmak için de fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda 23 Eylül 2020'den itibaren istikrarlı bir şekilde ilerleyecek ve iş arkadaşlarınızdan da gerekli desteği alacağınız onlarla ilişkileriniz güçleneceği bir süreçtesiniz.
Ocak ve Şubat aylarında yeni bir işe katılmaktan kaçınmanız veya meslek hayatınızda yeni bir girişim başlatmamanızı öneririm çünkü bu süre kariyerinizde büyümeniz için yararlı olmaz. Nisan ayından Haziran ayına kadar tanıtım için geçerli olacak şekilde kariyerinizde iyi bir kapsam ve büyüme bekleyebilirsiniz. Bu size mutluluk ve memnuniyet getirecek ve iş hayatınızda ki saygınlığınızı güvenilirliğinizi arttıracaktır.
Yeni bir iş arayan veya yeni bir proje başlatan ya da 2020'de yeni fırsatlar arayan Balık burçları bu etkileri Ekim ve Aralık aylarında bunu bekleyebilirler. Bu zaman periyodu yeni bir şey yapmak için son derece güçlü enerjilerin olduğu bir dönem.

4 Mayıs 2020'den 18 Haziran 2020'ye kadar büyük harcamalardan uzak durmanız faydanıza olacaktır. Marsın bu süreçte ki etkisi ile para harcamadan önce iki kez düşünmeniz önem taşımakta aksi takdirde, daha sonra ki zamanlar için gerçekten zor olan mali kayıplarla yüzleşmeniz gerekebilir.
23 Eylül 2020'den sonra paranızı kendiniz ve aileniz için arazi satın almak için harcayabilirsiniz, çünkü Rahu doğum haritanızın mülkleri ilgilendiren evinizden uzaklaşacak. Bu süre zarfında, kendiniz için, gelecekteki karlarınız için gayrimenkul satın almak ve çeşitli gelir kaynakları için yatırımlarda bulunabilirsiniz.
Kariyeriniz için sizi maddi manevi zenginleştirici olan seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.
28 Mart 2020 - 11 Mayıs 2020 tarihleri arasında yeni gelir kaynaklarını YAKALAYABİLİRSİNİZ. Genel olarak, bu yıl mali durumunuz açısından ortalamadır ve iyi planlama ve yürütme ile durumunuzu yükseltmeniz mümkün.

AŞK ve İLİŞKİLER
Siz eşiniz ya da sevgiliniz ile birbirinize daha yakın olacaksınız ve romantizminizi yeniden yaşamayı ve ilişkinizi güçlendireceğiniz bir yıldasınız. Birlikte geçireceğiniz özel anlarda, aidiyet ve beraberlik duygularınız güçlenecek ve sorunlarınızı tam anlamı ile çözebileceksiniz.
Yıl ortasından sonra, bazı anlaşmazlıklar olabilir. Karışıklıklar ve çatışmalar olabilir, ancak gerekli anlayışla aşılabilir olacak sizler için. Ne kadar cazip olursa olsun anlık eylemler ile, hayatınız yaşayan bir cehenneme dönüştürecek başka biriyle herhangi bir ilişkiye başlamamalısınız. Çocuk sahibi Balık burçları , çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmeye çalışın ve onlara dikkat edin ve onlara mümkün olan en iyi rehberliği yapmaya özen gösterin. Ne olursa olsun, Çocuklarınızın duygularını anlamalı ve size saygı duymayı ve size karşı sevgi dolu hissetmelerini hatırlamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Aşk hayatınızda eşinizle ego çatışmalarından kaçının ve başkalarının önünde her türlü komut dilini kullanmaktan kaçının.
Bekar Balık burçları bu yıl sürpriz bir aşkla kalbiniz yenilenebilir alışveriş merkezinde veya hatta şehrinizin eğlence merkezinde biriyle tanışabilirsiniz. Bu nedenle, yeni bir ilişkiye başlama ve ilgilendiğiniz biriyle ilişki kurma fırsatını iyi değerlendirin. Aniden ve hızlı bir şekilde aşık olabilirsiniz, ancak sakinliğinizi korumaya çalışın ve uzun vadeli olumlu sonuçlar elde etmek için ilişkinizi yavaş yavaş ilerletmeye gayret gösterin. Evli ve İlişkisi devam edenler, Temmuz ayından itibaren son derece romantik bir evreye giriyorsunuz karşılıklı kıymet bilmenin güzellikleri ile kuşatılacaksınız.
Ekim-Aralık aylarında Bekarsanız, depresyonunuzdan kurtulabileceğiniz ve hayattan mutluluk duyabileceğiniz bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Aile hayatınızda çok fazla iniş ve çıkış yaşayacağınız ve ailenizle birlikte hayatın en yüksek ve en düşük seviyelerinden geçmek zorunda kalacağınız olasıklar ile karşı karşıyasınız.
22 Mart 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar aile üyeleriniz arasındaki bazı anlaşmazlıklara uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, sert dil ve ego sorunlarının bir sonucu olabilir.
Bu süre zarfında Mars, Satürn enerjileri ile olumsuz bir atmosfer ortaya çıkabilir. Sürecin şekillenmesi göstereceğiniz sabırla nasıl başa çıkacağınıza bağlıdır, böylece gelecekte zorlu sonuçlarla karşılaşmazsınız. Aile üyelerinizle anlayış eksikliği bile yaşayabilirsiniz, ancak akıllı hareketleriniz ve sakin tavrınız her şeyi değiştirecek.

Haziran ayına kadar harcamalarınızı dengede tutmaya özen gösterin ve daha sonra sorun yaşamamanız için çizgiyi nerede çizeceğinizi bilin. Kardeşlerinizin sizi yeterince desteklemediğini hissedebilirsiniz. Ancak, bu tür anlarda bile kendi benliğinizi korumaya ve sakin kalmaya çalışın.
Bu yıl boyunca sakin ve akılcı kararlar içinde olmanız ilişkiler dostluklar ve aile ile ilgili meselelerde zarar görmemenizi ilişkileri iyileştirmenizi sağlayacaktır.

OCAK 2020
Bu ay dostlarınız ve arkadaşlarınız aracılığı ile kazançlarla başlayabilir sizler için. Yeni arkadaşlar edinmek sizin için yararlı olacak ve yatırımlar da sizlere iyi getiri sağlayacak ve böylece gelirinizi artırabileceksiniz. İş hayatınızda tanınma ve takdir bu ay boyunca açıktır bu durum göstereceğiniz çaba ve özveri ile gelecektir. Özel yaşamınızda ise tartışmacı olmaktan kaçının ve işte ve evde uyumlu bir ortam sağlamak için sakin bir tutum içinde olmaya özen gösterin.

ŞUBAT 2020
Şubat ayına girer girmez sağlığınız önem taşıyacak. Retro daki Satürn ve Jüpiter, kişisel ve profesyonel yaşamınızda bazı zorluklar getirebilir sizlere. Beklenmedik harcamalar ile karşılaşabilirsiniz bu yüzden abartılı olma eğilimlerinizi azaltmanız gerekiyor. Bu ay boyunca büyük yatırımlardan kaçının. Özel yaşamınızda ise ailevi meseleler yüzünden kafanız karışabilir yanlış kararlar ve pişmanlıklar yaşayabilirsiniz dikkatli olmalısınız.

MART 2020
Bu ayın ilk 10 günü iş ortağınızla tartışmaktan kaçının çünkü girişiminizin ilerlemesini rayından çıkaracaktır. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları birbirinize dürüst olmak, beraberliğinizin temellerini güçlendirecektir. Büyüme ve başarı için doğru yolu göstermede eş ya da sevgilinizin önerilerini dikkate almalı karamsarlığın ruhunuzu sarmasına izin vermeden dirayetli davranmalısınız.

NİSAN 2020
Bu ay kişisel ve mesleki ilişkilerinizin bütünlüğünü korumak için iletişime çok önem vermelisiniz. Zor kazanılan başarılarınızın devam etmesini istiyorsanız sorumluluk almaktan korkmamalı sorumluluk vereceğiniz kişileri iyi seçmelisiniz. Bu dönemde, Özel yaşamınız ile ilgili konularda cinsel sağlık sorunları yaşanabilir bu durumu görmezden gelmek yerine çözüm aramalı konuşmaktan kaçmadan gerçekçi bir şekilde ilerlemeye özenli olmalısınız.

MAYIS 2020
İşteki hevesiniz girişimlerinize yansıyacak profesyonel alanınızda başarıya giden yolu açacak sizlere. İş ya da eğitim için yapacağınız kısa yolculuklar hayatınızda olumlu değişiklikler yaratacaktır. Kardeşlerle zaman geçirmek bağınızı daha da güçlendirecek ve yeni arkadaşlar tanıyıp yeni birlikteliklerin başlangıcı olacak sizler için. Özel yaşamınızda ise yanlış yönlendirmeler ile girişeceğiniz bir maceranın sonu büyük pişmanlıklar yaşatabilir sizlere.

HAZİRAN 2020
Hayatınızın bazı önemli kararlarını daha iyi bir aya ertelemeniz faydalı olacak sizler için. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz mide ile ilgili bir rahatsızlığınız olabilir. Bu nedenle, bu ay boyunca diyetinize özen gösterin. Annenizin sağlığı da dikkat etmesi önem taşımakta. Çalışma ortamında değişim mümkündür, ancak yeni başlangıçlarınız için aksaklıklar yaşansa da pes etmemelisiniz.

TEMMUZ 2020
Bu ay iş hayatınızda mesleki büyümeyi deneyimleyeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda tanınma, kazanımlarınızı arttırırken saygınlık kazanmanızı sağlayacaktır. Ay boyunca iş taahhütlerinizle meşgul olacaksınız bu durum özel yaşamınızda önemli günleri atlamanıza ve kırgınlıklara neden olabilir.

AĞUSTOS 2020
Bu ay iş hayatınız da iş değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Bu kararı tüm bilgeliğiniz ve dikkatinizle almalısınız.. Bu ay vereceğiniz iş ve kişisel kararlarınızı alırken tüm olasılıkları hesap etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Dostluklarınız da ise onların size ihtiyaç duyduğu anlar da yanlarında olmalı zaman planlamasını yapıp dostlarınızı özel yaşamınızı göz ardı etmeden hareket etmeye odaklanmalısınız.

EYLÜL 2020
Bu ay iş ve özel yaşamınızda emeklerinizin karşılığını alacak mutlulukta da kazanılarda da pozitif enerjilerin aydınlığını yaşayacaksınız. Yılın bu döneminde daha kariyer odaklı olacağınız için kişisel ilişkilerinizde samimiyete önem vermelisiniz. Şans sizden yana yatırımlar ile ilgili iş birlikleri ve uzun zamandır taşınmaz mallar ile ilgili sorunların çözüme kavuşacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

EKİM 2020
Bu beklenmedik ve ani sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bu süreçte bağışıklığınızı arttırmak için takviye destek alabilirsiniz. Hukuk ve yasal konularda dikkatli olmalı vergiyle ilgili konular da kontrollü davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise duygularınızı açıkça ifade etmekten çekinmeyin dinleyin anlayın ve ortak kararlarda buluşmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

KASIM 2020
Bu ay kişisel ve mesleki hayatınızda davranış ve tutumuzu samimiyetle içtenlikle yaptığınızda her şey istediğiniz gibi ilerleyecek. Hayatın önemini anlamalı ve önceliklerinizi yeniden yapılandırmaktan korkmamalısınız. Yükseköğretimde başarı sizden yana. Kişisel güvenliğiniz ile ilgili tedbirli olmalı önlemleri arttırmalısınız. Özel yaşamınızda anlık kararlar büyük pişmanlıklara ve zarar göreceğiniz olaylara dikkat etmelisiniz.

ARALIK 2020
Yıl sonuna yaklaşırken alacağınız kararlar geçmişte yaşadığınız zorlukların size rehberlik etmesi ile doğru şekillenecek bu ay. Bu ay içinde istediğiniz iş değişikliği mümkün olabilir sizler için. Bu nedenle, olası büyüme fırsatlarını iyi değerlendirin. İkili ilişkilerinizde tartışmacı olmaktan kaçının. Zorluklar ve başarılara bir arada olacak, bu yüzden sonunda başarıyı kucaklamak için ihtiyatlı davranmalısınız.


NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.
Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ