\"Ugly Sneakers\" çılgınlığı hız kesmiyor

Geçtiğimiz sezon adından sıkça söz ettiren Ugly Sneaker’lar İlkbahar-Yaz sezonunda da popülerliğini devam ettirecek. Yalnızca spor kombinlerle değil, takım elbiselerle de tercih ediliyor.Görünüş itibariyle çok itici olsalar da kullanıcılardan rahatlığıyla ilgili tam not alıyor. Çirkin oldukları kadar cool bir imajda veren bu ayakkabıları dünyaca ünlü stil ikonları kombinlerinden eksik etmiyor.


Kuralları baştan yazan bu ayakkabılar; Alexander McQueen, Balenciaga, Balmain, Adidas, Calvin Klein, Fila, Givenchy, Marni, Miu Miu, Pierre Hardy, Prada, Stella McCartney, Gucci, Louis Vuitton ve Vetements gibi dünya devlerinin koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. 90’lar modasının günümüz yorumlaması olan bu tasarımlar altın çağını yaşıyor.

[GALERI]54[/GALERI]


Ünlü modellerden örnekler…

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

İşte bir kaç kombin önerileri…

Eteklerle olan uyumsuzluğun uyumu…Etek giymek ve o ciddi çizgiden uzak olmak istiyor olabilirsiniz. Bir etek her zaman babet veya topuklu ile giyilecek değildir. Bu uyumu yakalayınca Ugly Sneakers’ları çok sevebilirsiniz.

Kot şortlar ve renkli çoraplar ile Ugly Sneakers’larınızı kombinleyebilirsiniz. Kemer ve şapka gibi aksesuarlarınızla tamamlamayı unutmayın.