Dr. Astrolog Şenay Devi'den 06-12 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Dr. Astrolog Şenay Devi'den 06-12 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Güneş Yükselen ve Ay burcu KOÇ olanlar:
Bu haftanın ilk gününden itibaren hukuk ve mahkeme ihtilaflarını çözmek için çalışacaksınız. Finansal konularda ise istikrarı arttırmak için çalışmanız gerekir İş hayatınızda haksızlıkları ortaya çıkartma konusunda oldukça zorlanacaksınız. Bir dedektif gibi iz sürmelisiniz emin olun her şey sizin için olumlu yönde kesinlikle güçlenecek. Haftanın ilerleyen günleri ile para ve yatırım konusunda iyi bir durumda olacaksınız. Ancak kişisel ilişkilerde, stresli enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hafta boyu can acıtıcı kelimelerin kullanılmasından kaçınmanız faydalı olacaktır. Bu haftanın ikinci bölümünde, şansınız profesyonel hayatınızda size yardımcı olacaktır. Güvenilirliğini ve yeteneğini geliştirebilecek önemli işler yapabilirsiniz. Bu size fayda sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise partneriniz tarafından aşağılanmalara maruz kalabilirsiniz ve bu durum sizler için çok yorucu olmaya başlayabilir kararlar almak için fevri yaklaşmamalı biraz daha sabırlı davranmaya çalışmalısınız.

Güneş Yükselen ve Ay burcu BOĞA olanlar:
Bu hafta iş ya da eğitim hayatınızda önemli bir konferans verebilirsiniz; Sonuç olarak, sizin tarafınızdan verilen dersler öğretiler sizler için çok iyi olacak. İş hayatınızda hafta boyunca önemli kazançlar elde edebileceksiniz. Hafta boyunca insanlar tarafından takdir edileceksiniz. Ticari ilişkilerde bu hafta bir çok uygun fırsatınız olacak. Hafta boyunca işinizi daha hızlı yapmakla meşgul olacaksınız. Bu haftanın ikinci bölümünde, teknik donanımdan ya da insan emeğinden dolayı bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bundan kaçınmak için büyük çaba göstermelisiniz. Para yatırımlarınızı bu hafta yapmalısınız sizin için çok karlı olacak. Özel yaşamınızda ise kırıldıysanız bunu kendi içinizde yaşamak yerine konuşun ifade edin ve geçmiş acılarınızın şu anda sizi etkileyip engellemesine mutluluktan alı koymasına izin vermeyin. Aşka inanın kalbinizin sesini susturmadan dinleyin ve ufak tefek sorunları büyütmemeye gayret edin. Edin ki aşk sizi ve sevdiğiniz insanı güçlendirsin.

Güneş Yükselen ve Ay burcu İKİZLER olanlar:
Bu haftanın ilk gününden itibaren pilandığınız pek çok işinizi uygulamaya geçebilir önemli açılışlara katılabilirsiniz. Ancak etrafınızdakiler sizin büyümenizden rahatsız olacaklar. Bu sebepten dolayı her hangi bir işlem durumunda dikkatli olmanız gerekir. Büyümeye yönelik işleriniz için kararlı olmalısınız bu hafta biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir. Bu hafta sağlık durumunuzda, haftanın ilk günleri baş ve diş ağrıları sizleri zorlayabilir. Bunun için tedaviye ihtiyacınız olacak. Özel yaşamınızda ise evlilik hayatınızda mutlu olacaksınız. İlişkinizde krizler varsa iyi bir aile terapisti ortak noktada buluşmanızı ve doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler sizlerde bu hafta sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz. Bu hafta sonunda doğru, para yatırımı ve dış ticarette oldukça şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat bu hafta kardeş ya da kuzeniz ile gerginlik yaşayabilirsiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu YENGEÇ olanlar:
Bu hafta, iş hayatınızda son derece cazip ve yeni ürünlerinizi tanıtmakla meşgul olacaksınız. Sonuç olarak, kazancınız artacak ve pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Bu haftanın ilk bölümünden itibaren, çalışmalarda ve rekabet eden alanlarda son derece etkili girişimler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Uzun zamandır iş arıyorsanız bu hafta istediğiniz işe kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bu hafta evli ve çocuk sahibi yengeçler oğlunuzun ya da kızınızın evliliği ile ilgili bir akraba görüşmeniz olabilir ve ciddi bir gerginliği ortadan kaldırmayı başarabilirsiniz. Evli ve uzun sureli ilişkileri olan Yengeç burçları da başkalarından kaynaklanan sorunları çözüme kavuşturup huzura kavuşa bileceksiniz. Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu ilaç ve alkole bağlı sağlık sorunları yaşamanız olacaktır dikkatli olmalısınız.

Güneş Yükselen ve Ay burcu ASLAN olanlar:
Bu haftanın başından itibaren, işiniz hızlanmaya başlıyor maddi hukuki ve bürokratik sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Yaptığınız çabalar çok büyük yarar sağlayacak sizlere. Bu hafta iş hayatınızda huzur bulup mutlu hissedeceğiniz sevdiğiniz insanın da desteği ile yeteneklerinizin fark edilebilir olup takdir edileceğiniz güzel enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ayrıca mesleğiniz ile ilgili kendinizi gelişime açık tutmanız sizleri çok daha iyi yerlere taşıyacaktır. Ailevi konularda ise artık sizi üzmelerine bir son verecek herkese hak ettiği gibi davranmaya başlayacak ve iç huzurunuzu bulacaksınız. Bu hafta sağlığınız oldukça iyi olacaktır. Bundan mutlu olacaksın. Bu haftanın ikinci bölümünde iş hayatınızda kazanımlarınızda çok iyi bir avantaja sahip olacaksınız tereddüt etmeden harekete geçmelisiniz. Yaşam standartlarınızı iyileştirme çabalarınızı yoğunlaştırmaya devam edecek ve başarılı olacaksınız. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinize aşk dolu küçük jestler hediyeler vererek mutlu edip mutlu olabilirsiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu BAŞAK olanlar:
Bu hafta işinizi daha da iyileştirmek için yeni yöntemler kullanabilirsiniz, ancak işinin uzmanı kişilerin tavsiye ve uyarılarınıda dikkate almalısınız. Bunu benimsemekte sorun çıkartmamalı inatçı olmanın size zarar vereceğinin farkında olmalısınız. Bu hafta Ailevi sorunlar yaşayabilir babanızdan kaynaklı problemleri aşmakta zorlanabilirsiniz. Yeni bir iş ya da oluşumun içinde yer almak gibi bir düşünceniz varsa bu hafta işler yolunda gitmeyebilir gecikme ve iptaller yüzünden finansal olarak zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu hafta solunum ve kan hastalıkları nedeniyle sağlıkta sorunlar yaşayabilirsiniz ihmal etmeyin ve zamanında uzman bir hekime görünerek tedavinizi aksatmayın.. Bu haftanın son bölümünde kazancınız yüksek olacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi yapmak istemediği şeylere zorlamamalı ona karşı daha saygılı olmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde ilişkiniz de hiç ummadığınız şeyler yaşarken bulabilirsiniz kendinizi.

Güneş Yükselen ve Ay burcu TERAZİ olanlar: Bu hafta kişisel ve aile meseleleriniz hakkında sabırlı olmanız olası tartışmaların önüne geçmenizi sağlayacak. Artık değerli zamanınızı ve enerjinizi talihsiz olanlar ile olan savaşlara sokmak istemeyeceksiniz ve huzur bulup yapmanız gerekenlere öncelik vereceksiniz iş ve eğitim hayatınızda. Bu hafta işinizi ve kazanımlarınızı daha iyi hale getirmede iyi bir ilerleme sağlayabilir işinizi büyütme yenileme gibi konularda başarı sağlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru hem işte hem aşkta. Bu hafta terfi için başvurunuz kabul edilebilir. Bununla birlikte, evli Teraziler geçmiş ilişkilerinizden kaynaklı gerginlikler yaşanabilir sakin olmalı hem suçlu hem güçlü bir tavır içinde olmamalısınız.

Güneş Yükselen ve Ay burcu AKREP olanlar:
Bu haftanın ilk bölümünden itibaren sağlıklı olacaksınız. Bir yandan işlerinizde sorun çıkaran kişiler ile bağlantılarınızı koparıp özgürleşecek ruhsal ve fiziksel olarak iyi hissedeceksiniz. Bu hafta iş arıyorsanız kabul edilebilirsiniz ve isminiz saygın bir işletme listesine dahil edilmek üzere değerlendirilebilir Politika ile ilgili iseniz, bu hafta büyük bir sorumluluk almanız istenebilir dikkatli olmalı tatlı ve övücü sözlere aldanmamalısınız. Bu hafta eşinizle ve çocuklarınızla olan fikir ayrılıklarını çözümlemekte göstereceğiniz tavır ilişkilerinizin bitmesi ve iyi hale gelmesini belirleyici olacak dikkatli olun ve gerçekten ne istediğinize karar verin ayrılmak mı yoksa emek verip sakin olup ilişkilerinizi kurtarmak mı arzunuz. Bu haftanın ilerleyen günlerinde para yatırımı ve dış ticaret alanında iyi bir ilerleme elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda bekar Akrepler bugün tanışacağınız biri aklınızı başınızdan alabilir.

Güneş Yükselen ve Ay burcu YAY olanlar:
Bu haftanın ilk gününden itibaren, iş hayatınızda ilerlemenizi gözden geçirmekle meşgul olacaksınız. Geçmişte yapılan hataların iyileştirilmesinde iyi bir ilerleme sağlayabilirsiniz bu sayede. Haftanın ilk günlerinde, görevlerinizin çoğunu tamamlamak için daha fazla emek yapmanız gerekecektir. Şikayetler yerine çalışmak olumlu düşünmek başarılı kılacak sizleri. Özel yaşamanızda ise beraberliğinizden duyduğunuz rahatsızlık durumu devam edecek. Bakış açınızı anlatmaya hazır olun. Ancak birbirinizi dinleme isteksizliği nedeniyle işler daha da kötüye gidebilir dikkatli olmalısınız.

Güneş Yükselen ve Ay burcu OĞLAK olanlar:
Bu hafta pek çok konuda mutlu olacağınız enerjiler hakim gök yüzünde. İşiniz ile ilgili gelir kaynaklarından iyi getiri elde ederek rahatlayacaksınız kazanmaya başlamak sizleri girişimci ve hevesli kılacak. Eğer okuyorsanız öğrenciyseniz bu hafta çok başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise evli ve yetişkin çocukları olan Oğlak burçları oğlunuz ya da kızınızın evliliğini sonlandırması ile üzülebilirsiniz. Saygı duyun ve öğüt vermek yargılamak yerine anlamaya çalışarak hareket edin. Kendi ilişkiniz ya da evliliğinizde ise her şeyin yoluna girdiği huzurlu bir haftadasınız. Sağlığınız ile ilgili konularda ise olumlu haberler ile sevinecek yaşama sevincinizi yeniden kazanabileceksiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu KOVA olanlar:
Bu haftanın başından itibaren, iş alanında başarı sağlayacağınız gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Yolunuza çıkan fırsatlardan tam olarak yararlanabileceksiniz. Ayrıca sağlık sorunlarınız varsa özellikle eklem ve bilekleriniz ile ilgili ağrılar önemsemelisiniz ve ani hareketler de bulunmamalısınız ani bir tıbbi müdahale ile karşılşabilirsiniz. Hafta boyunca iş hayatınızda ve kişisel ilişkilerinizde, onur ve prestij kazanabileceksiniz. Mesleki konularda rekabetçi alanlarda istenen ilerlemeyi sağlayacağınız güçlü etkileri iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kendi istekleri konusunda ısrarcı ve kaba davranışları hafta sonuna doğru çatışmalara neden olabilir sakin olmaya çalışmalı bunun geçici bir durum olduğunu bilerek hareket etmeli duygusal patlamalar yaşamamaya dikkat etmelisiniz.

Güneş Yükselen ve Ay burcu BALIK olanlar:
Bu haftanın ilk gününden itibaren işiniz ile ilgili önemli bir kuruluşla karşılıklı menfaat sözleşmesi imzalayabilirsiniz.İş değişikliği önemli bir ortaklık yapmayı planlıyorsanız hızlı gelişmeler ile bu hafta bu tarz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak, eviniz ve aileniz varsa aracınızın bakımı hakkında endişelenebilir zamanı planlamakta iş yoğunluğunuzdan dolayı bunalabilirsiniz. En iyisi her şeyi kendiniz yapmak yerine yakınlarınızdan yardım istemek ve görev bölümü yapmanız olacaktır. Bu süre zarfında sağlığınızda solunum sorunları yaşamanız olası sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hafta boyunca finansal çalışma alanlarında iyi ilerleme kaydede bileceksiniz. Kazancınız bu boyunca artmaya devam edecek. Özel yaşamınızda ise bitmek üzere olan bir evlilik yada ilişki içindeyseniz elinizde net kanıtlar olmadan suçlamalarda bulunmamalısınız. Bu size pahalıya patlayabilir. İlişkilerini sorunsuz devam ettirenler de kıskanç arkadaşlarınızdan kaynaklı sorunlara dikkat etmeliler.


Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ