Haftalık burç yorumları | 2- 8 Eylül 2019

YÜKSELEN KOÇ

Bu hafta çalışma ortamınız ya da rutin hayatınızla ilgili işler ve konularla  ilgilenebilirsiniz. Ofisinizde  düzenlemeler yapabilir, yeni bir yere geçebilirsiniz. İş değişikliği yapmanız da mümkün. Eviniz ya da iş yerinizde size yardımcı olacak yeni bir çalışan almak için bu hafta uygun zaman. Sağlığınızla ilgili değerlendirme ve iyileştirme çalışmaları için de kullanabilirsiniz bu haftayı. Sağlıklı beslenmeye ve spora başlayabilirsiniz. Hafta başı eşiniz ve ortağınızla ilgili gündemler olabilirken, ilerleyen zamanlarda parasal konularla ilgilenebilir ve yurt dışına çıkmak için resmi girişimlerde bulunabilirsiniz. Seyahat, akademik konular ve eğitimle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Hafta sonu sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gereken zamanlar.

 

YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta şanslı etkileri aşk, seyahat, eğlence, çocuk ve hobilerle ilgili konularda daha yoğun hissedeceksiniz. Havalar soğumadan planlayacağınız tatil size fiziksel ve ruhsal rahatlama sağlarken, sevdiklerinizle güzel zamanlar yaşamak için fırsat da sunabilir. Yeni biriyle de tanışabilirsiniz. Çocuklarınız ve onların eğitimleriyle ilgili konular bu hafta sizi meşgul edebilir. Sevdiğiniz bir uğraş için kendinize zaman ayırmayı unutmayın bu hafta. İlerleyen zamanlarda sorumluklarınız artacağı için bu dönem sizi motive edecek enerjiyi depolamalısınız. Harcamalarınızdaki artışa takılmadan anın tadını çıkarmalısınız. Hafta sonu eş, dost akraba ziyaretleri olabilir.

 

YÜKSELEN İKİZLER

Bu hafta elinizde süpürge ve toz bezini sıkça görmek mümkün. Evinizde yazdan kalan dağınıklığı toparlamak için girişimlerde bulunabilir, dolabınızı düzenleyebilir, dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Yaşam alanınıza odaklandığınız bu dönem aileniz ve büyüklerinizle bir arada olabilir ve kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz. Evden ayrılıp yalnız yaşama kararı alabilir ya da evlenip yeni bir eve de geçebilirsiniz.. Hafta ortasına doğru işiniz ve sağlığınızla ilgili konularla ilgilenirken, Perşembe ve Cuma günleri eşinizle ilgili bazı konular gündeme gelebilir. Eşinizin işi yada geleceğinizi ilgilendiren konularla ilgilenebilirsiniz.

 

YÜKSELEN YENGEÇ

İş görüşmeleri, yazışmalar, sözleşmeler ve toplantıların yoğun olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Yeni anlaşma ve kararlar için pozitif etkilerin hakim olacağı bu zamanlar hayli yoğun ve kalabalıklar içinde olabilirsiniz. Almak istediğiniz bir eğitime başlamak için çok uygun olan bu dönemi iyi değerlendirebilir, kendinizi geliştirecek ve katkı sunacak ortamlar içinde bulunabilirsiniz. Kardeş, arkadaş ya da dostlarınızla kısa seyahatlere çıkabilir, buralarda güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz bu hafta, özellikle hafta ortası romantik ilişkiler için güzel zamanlar. Hafta sonu sosyal alanda yoğun ve verimli iki gün sizi bekliyor.

 

 

YÜKSELEN ASLAN

Para konularıyla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı bir haftaya giriyorsunuz. İş hayatınızda önemli fırsatlar elde edebileceğiniz durumlar karşınıza çıkabilir, ek gelirler elde edebileceğiniz yeni işler içinde olabilirsiniz. Maddi kazancınızda artışların sizi motive edeceği bu zamanlar, artan yoğunluğunuz ve harcadığınız mesainin sizi yormasına izin vermeden, disiplinli ve dengeli çalıştığınızda başarıyı zorlanıp strese girmeden elde edebilirsiniz. Perşembe ve Cuma günleri size keyif veren konu ve durumlar içinde olabilir, sevdiğiniz kişilerle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Hafta sonu itibariyle sağlığınız ve rutin hayatınızla ilgili konularda iyileştirici adımlar atabilirsiniz.

 

YÜKSELEN BAŞAK

Hayatınızın bir çok alanında girişimler yapabilir ve olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Yeni başlangıçların pozitif biçimde sonuçlanacağı eylemler içinde olabilirsiniz. Görünüşünüzde değişiklik yapabilir, maddi girişimlerde bulunabilir, hayatınız ve sağlığınızla ilgili iyileştirici kararlar alabilirsiniz. Yaşamınıza bir düzen getirip maddi manevi rahatlayabilirsiniz. Aşk konularında da olumlu etkiler kendini gösterme başlayacak bu dönem. Dikkat çekiyor ve kendinizi iyi ifade ediyorsunuz. Hafta sonu sonu şanslı etkileri daha yoğun hissedebilirsiniz.

 

YÜKSELEN TERAZİ

Bilinçaltınızın yüzeye çıktığı bu hafta ruhsal ve fiziksel sağlığınızı iyileştirici çalışmalar yapmanız sizin için çok doğru bir karar olacaktır. Hayatınızla ilgili değerlendirme ve düzenleme içinde olacağınız bu dönem, kendinizi ne kadar şifalarsanız ilerleyen zamanlarda daha güçlü ve zorluklara karşı daha dirençli olabilir ve bir çok sorunun kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz. Evcil hayvan edinmenin hayatınıza çok olumlu etkileri olabilir. Diyet, spor, yoga ve maditasyona başlayabilirsiniz bu dönem. Ailenizle ve doğada vakit geçirerek kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bol bol toprakla temas edin.

 

YÜKSELEN AKREP

Organizasyonlar, toplantı ve sosyal etkinlikler açısından verimli ve yoğun bir hafta. İş hayatınızı ilgilendiren eğitim ve grup çalışmaları, yeni çevrelerden elde edebileceğiniz iş fırsatları, arkadaşlarınızla yapacağınız program ve aktiviteler bu  dönem gündeminizde. Eğlenceli ve bir o kadar şans dolu etkiler size romantik konularda da güzel fırsatlar sunabilir. Beklemediğiniz bir aşk itirafıyla karşılaşabilirsiniz. İletişimsel beceriniz ve özgüveninizle kalabalıklar içinde dikkat çekebilirsiniz. Para harcamalarınız da artış söz konusu. Hafta sonu sosyal medya ve ortamlarda hayli popülersiniz.

 

YÜKSELEN YAY

Kariyer ve işinizle ilgili konularda önemli gelişmeler ve gündemlerin yaşanacağı bu dönem, işinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir, terfi alabilir ya da yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Kariyerinizde ciddi bir değişiklik isteği içinde olabilir ve hayatınızı bu yönde şekillendirebilirsiniz. Kuracağınız bağlantılar size bir çok konuda fikir verebilir. Gelecek planları yaparken işinizi kolaylaştıracak yeni bakış açıları elde etmeniz mümkün. Bu durum maddi kazancınızı da olumlu biçimde etkiliyor. Araştırma ve girişimleriniz sayesinde bolca seyahat edebilir ve bir çok  kişiyle bağlantıya geçebilirsiniz. Para ve iş konularıyla zihniniz hayli meşgul.

YÜKSELEN OĞLAK

Eğitim ve akademik konularda başlangıçlar yapacağınız dönemdesiniz. Yüksek lisans ve doktora başvuruları yapabilir, yurt dışına eğitime gidebilirsiniz. İş bağlantıları için de yabancı ülkelerle görüşebilir, seyahatlere çıkabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları basın  yayın araçlarıyla duyurabilir, büyük kitlelere ulaşabilirsiniz bu dönem. Manevi konularda da kendinizi geliştirip araştırmalar yapmak, felsefik konularla meşgul olmak size fikirsel olarak çok şey katabilir. Hafta sonu iş yada ailevi konularda verimli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

YÜKSELEN KOVA

Haftayı para konularıyla ilgili  yapılanlandırma çalışmaları yaparak geçirebilirsiniz. Krediler, borçlar ve ödemelerle ilgili düzenlemeler yapabilir, yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Ortaklıklar ya da başkasından alacağınız parasal destekler de söz konusu. Bu hafta miras ya da burs gibi konularda girişimler yapmak için yine uygun zaman. Geleceğinizi şekillendirmek için bu dönemi olumlu biçimde değerlendirebilirsiniz. Eşinizin parasal durumuyla ilgili gelişmeler de yaşanabilir. Hafta sonunu sakin ve kendinizle ilgilenerek geçirebilirsiniz.

 

YÜKSELEN BALIK

Bu hafta ikili ilişkilerde önemli gelişmeler yaşayabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ortaklıklar kurabilir, yeni işlere imza atabilirsiniz. Bir çok yükselen balığın evlendiğine de şahit olabiliriz. İlişkilerinizde ciddi kararlar aldığınız bir dönem nişan, söz ve teklifler gündemde. Evli olanlar eşinizle ilgili konu ve olaylarla ilgilenebilirler. Gelecek için planlar yapabilir, beraber iş yapma kararı alabilirler. Seyahat planı için de uygun zaman. Çarşamba ve Pazar günü ilişkiler ve maddi konularda şanslı etkiler daha görünür olabilir.