Dr. Astrolog Şenay Devi'den 13-19 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Dr. Astrolog Şenay Devi'den 13-19 Ocak Haftalık Burç Yorumları

Güneş Yükselen yada Ay burcu KOÇ olanlar:

Haftanın ilk iki günü kendinizden çok fazla emin tavırlar ortaya koymanız yanlış anlaşılmalara neden olabileceğinden uyarıyor gökyüzü sizleri dikkatli olmalısınız.
Profesyonel imajınızı büyük ölçüde engelleyebilecek tartışmalardan uzak durun. Unutmayın, Sabır başarının anahtarıdır. Politika ile ilgilenen Koç burçları bu hafta elde edeceğiniz inanılmaz fırsatlardan en iyi şekilde faydalanmaya hazır olun. İş hayatınızda olumlu değişimler hafta ortasından itibaren etkili olacak gibi görünüyor. Meslek hayatınızda, kariyerinizi büyük zirvelere götürebilecek şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Rakiplerinize dikkat edin ve planlı ve güvenli hamleler yapmayı unutmayın!

Gökyüzü aşk hayatınızda, sevginize ve evlilik ilişkilerinize karşı daha dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Gereksiz tartışmalardan ve çatışmalardan uzak durun. Küçük bir sorunun büyük bir anlaşmazlığa dönüşmesine izin vermeyin. En önemlisi partnerinize güvenin ve onlara yeterli kişisel alan sağlayın.
Hafta boyunca miras ve mülk alma ile ilgili konularda şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat bu hafta borç para vermekten ve almaktan kaçının.

Öğrenciler ve Çocuklar: Koç burcuna mensup öğrenciler, yüksek motivasyonları ile zorlukların üstesinden başarılı bir şekilde gelebilecekler bu hafta.

Sağlık: Kalp hastalarının bu hafta çok dikkatli olmasında fayda var.

Güneş Yükselen yada Ay burcu BOĞA olanlar:

Hafta boyunca zorlukların sizi hiçbir şekilde etkilemediğini dostunuzu sevindirip düşmanlarınız üzecek bir güçle ortaya koyacak ve sürpriz başarılar ile olumlu ilerlemeler elde edeceksiniz bu hafta. Geçmiş bir girişim ya da iş yapıp yollarınız ayrıldığı bir kurum ya da kişilerden tekrar teklif alabilir çok daha iyi şartlarda önemli ve uzun vadeli bir iş birliği gerçekleştirebilirsiniz. Bu hafta azim sabır kararlılık sizlere çok şey kazandıracaktır.

Aşk ve İlişkiler: Eş yada sevgilinize güvenmelisiniz korkularınızı yenmelisiniz artık. Aranızda ki duygusal bağınızı geliştirme güdüsüyle ilerlemeniz tavsiye ederim sizlere. Kötü niyetli insanların söylemlerini duymamayı öğrenmeli yaşadığınız gerçekleri kabullenip eş ya da sevgilinize birlikteliğinize haksızlık etmeden sevgi ve güven ile ilişkinizi sahiplenerek hareket etmelisiniz.
Bu hafta herhangi bir yatırımın yakın gelecekte zarar getirebileceği ihtimali olduğundan, Konut amaçlı bir ev almayı planlıyorsanız, bu fikri beklemeye alın!

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu hafta biraz zorlanacağınız enerjiler söz konusu olsa da yoğun bir çalışma ile gelişmeleri lehinize dönüştürebilirsiniz. Tembellikten uzak durun; aksi halde büyük çaba sarf etmenize rağmen istenen sonuçları elde edemezsiniz.

Sağlık: Hafta boyunca diyete ve beslenme ile ilgili konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Güneş Yükselen yada Ay burcu İKİZLER olanlar

Bu hafta yenileneceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bilgeliğinizin ve doğru yaklaşımlarınızın sonucunda maddi manevi iyi kazanımlar elde etmeyi başaracaksınız. Uluslararası iş toplantılarınız ve girişimlerinizde başarılı olacak ve yeni bir projeye başlamak için uygun gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Eğer siz bir çalışan iseniz, bu hafta girişimci ve mücadeleci tavrınızın karşılığını terfi ya da za olarak alabilirsiniz. Bir gayrimenkul işiyle uğraşıyorsanız, bu hafta olağanüstü derecede karlı gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Bu dönem, iş yerinizi değiştirme düşünceniz varsa uygun enerjiler ile karşı karşıyasınız, ancak önce başka bir iş seçeneğini kesinleştirin.

Aşk ve İlişkiler: Haftanın ilk günlerinde yanlış anlama ve sık sık tartışma olasılığı olduğu için ilişkiniz iniş çıkışlarla doludur. Bu duygusal türbülansa neden olur. Evlilik mutluluğunuzu engelleyen beşinci evinizde gezegen kümesi var. Bağınızın iyileştirilmesi için çaba gösterin yoksa sorunlar büyüyebilir.

Öğrenciler ve Çocuklar: Öğrenciler disiplinli çalışmalarınız başarınızın anahtarıdır bu hafta.

Sağlık: Bu hafta iltihaplar ve ateşli hastalıklara yatkınlığınız artabilir dikkatli davranın.

Güneş Yükselen yada Ay burcu YENGEÇ olanlar:

Haftanın ilk gününden itibaren Anksiyete veya depresyonun hayatınızı derinden sarsmasına izin vermeyin aksi takdirde hedeflerinizden uzaklaşabilirsiniz. Hafta boyunca azimli yaklaşımlarınız sabrınız sayesinde arzu ve hayallerinizin çoğunu yerine getirme şansınız olacağı için kimsenin kendi öfkesi ile sizi engellemesine öfkesinin bir parçası haline getirmesine izin vermeyin. Bu hafta uluslararası iş gezileri son derece verimli olabilir sizler için İşiniz ile ilgili son derece önemli ve kârlı projelerde yer alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Hafta boyunca iş değişikliğinden kaçının. Yenilikçi fikirlerinizi veya planlarınızı başkalarının yanında açıklamamaya dikkat edin.Hafta boyunca yeni ev veya araç satın alabilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler: Evli ve ilişkisi devam eden Yengeç burçları hırslı yaklaşımlardan uzak durun eş ya da sevgilinizin gereksiz inadı size de hata yaptırabilir bunun farkındalığı ile ilerlemelisiniz. Eş ya da sevgilinize onun yaklaşımı ile değil sevgi, anlayış ve uyum la cevap vermeye yanlışlarını fark ettirecek sakinlikle ilerlemeye özen gösterin. Bunu yaptığınızda eş yada sevgiliniz size karşı inatçı tutumundan uzaklaşıp geri adım atabilir.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu hafta eğitiminiz ile ilgili profesyonel bir kursa başlama şansına sahip olacaksınız.

Sağlık: Kulaklarınız ile ilgili hassasiyetlere hafta boyunca dikkat etmelisiniz.

Güneş Yükselen yada Ay burcu ASLAN olanlar:

Bu hafta iş hayatınızda yıldızınızın parladığı etkiler ile karşı karşıyasınız. Hafta boyunca gelirlerinizin düzene girmesi ve artması mümkün. Aile büyükleriniz ile ilgili yıllardan beri süren her türlü sorun bu hafta çözülecek. Satürn sağlık evinizde bu hafta sağlığınıza özellikle cinsel organlar ile ilgili hastalıklara dikkat etmeli varsa tedavilerinizi aksatmadan ilerlemelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Aslan öğrenciler kendinden emin tavrınız ile, Projelere olan ilginiz daha fazla bilgi ve memnuniyet ile odaklanacaksınız.. Konsantrasyonunuzu iyileştirebilecek ve aktivitelere odaklanabileceksiniz.

SAĞLIK: Bağışıklık sisteminize dikkat etmeli cinsel bölgeler ile ilgili hassasiyetleri önemsemelisiniz.

Güneş Yükselen yada Ay burcu BAŞAK olanlar:

Tüm çalışmalarınız ve aktiviteleriniz için sürekli destekleyici enerjiler ile karşı karşıyasınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı ekstra çabalar içinde olmanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda oldukça rahat bir şekilde keyif alacaksınız ve genellikle memnun olacağınız yeni insanlar tanıyarak iletişimde başarılı olacaksınız. Finansal olarak, bu dönem büyük rahatlama sağlayacağınız fırsatlar söz konusu sizler için. Tasarruf planlarınızı sistematik olarak iyileştirebilirsiniz. Yeni deneyim ve başarı sağlayabilecek alanlara yönelebilir gelirinizi arttırabilirsiniz. Beklemedeki faaliyetlerinizi bitirme konusundaki dikkatiniz size büyük rahatlama sağlayacaktır.

Aşk ve İlişkiler: Aşkı hayatınızda huzur güven ve tutku hakim. Sevginizi karşılıklı olarak güçlendirecek ve evlilik ya da devam eden ilişkinizi daha güzel bir ilişki haline getireceksiniz. Aşk hayatınızda ki iletişiminiz in güçlenmesi tüm kaygılarınızdan özgürleştirecek sizleri. Dikkat etmeniz ertelememeniz gereken konu huzurunuzu bozabilecek sözde yakınlarınız ya da arkadaşlarınızın etkisinde kalmamak ve hadlerini geciktirmeden bildirmeniz olmalı. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar sizlerde sürpriz bir aşk ilişkisinin içinde olabilirsiniz.

Finans: Bu hafta farklı noktalardan finansal faydalar almanın tam zamanı. Seyahatlerde gereksiz masraflardan kaçınmalısınız. Finansal kazancınız ek gelirler ile artıyor finansal taahhütlerinizi yerine getirebileceksiniz.

Kariyer: Bu hafta iş hayatınız da sosyal iletişiminiz sizi destekleyecek. İş hayatınızda azimli çalışmalarınız ile iyi bir ilerleme olacak. Yaptığınız işte üstleriniz ve yetkin kişilerden büyük destekler alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Sağlık: İş hayatınızda ki gerginlikler nedeniyle, kan değerlerinizde hemoglobin eksikliği sorun olabilir ve buna göre bir diyet yapmanız gerekebilir. Sağlığınızı korumak için sebze tüketmeye özen gösterin.
Öğrenciler ve Çocuklar: Bu hafta boyunca zihninizi, hedeflerinizden ve amaçlarınızdan sapmayacak şekilde odaklanmalısınız.

Güneş Yükselen yada Ay burcu TERAZİ olanlar:

Bu haftaya küçük çatışmalar yaşayarak başlayabilirsiniz. Bu Durumlarla karşılaşırken diplomatik bir tutum geliştirmelisiniz. Koşullar konusunda huzursuz olabilirsiniz. İşler sizi biraz karışık veya kararsız hale getirecek olsa da öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Duygusal olarak üzgün ve yoğun olabilirsiniz. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yönetimdeki değişiklik nedeniyle işyerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aile üyeleri ve eşiniz ile ilgili konularda tek taraflı kararlar almadan iletişime önem vermeye çalışın. Sağlığınızda ise mide rahatsızlıklarından muzdarip olabilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler: Aşk hayatınızda, Evli Teraziler eşe karşı olan tutumunuzla stresli olabilirsiniz. Ortak ihtiyaçlara öncelik vermelisiniz. İlişkinizin gidişatının olumlu olması için sabırlı davranmak zorundasınız. İlişkisi devam edenler içinde aynı etkiler söz konusu. Her şeyi eşinizden beklemeyin sizde fedakarlık edin ve tartışmak yerine anlaşmaların yollarını aramaya gayret edin. Herhangi bir ilişki içinde olmayanlar ise sürpriz yakınlaşmalar içinde olabilirler.

Finans: Bu hafta finansal ilerleme için sizin için olumlu olacak. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Ailenizden maddi destek görebilirsiniz.
Yeni fikirler ve zamanında eylemler, işinizdeki sıkıntıların üstesinden gelmek için faydalı olacaktır.. Planlarınızı doğru şekilde uygulamak için biraz daha zaman ayırmalısınız. Ortaklarınız varsa bunu sürdürmek için size destek verecekler. Çalıştığınız projelerde değerinizi kanıtlamak için bu süre zarfında bazı zorluklar üstlenmelisiniz.

Sağlık: Bu hafta, Diyete öncelik vermelisiniz. Hava değişimine bağlı solunum ve mideniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Eğitiminiz de devamsızlığınızdan dolayı ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Asla ödevlerinizi ertelememelisin. Kendinize güvensizliğiniz zihinsel aktivitelerinizi olumsuz etkileyebilir.

Güneş Yükselen yada Ay burcu AKREP olanlar:

Güçlü ve olumlu değişiklikler ile karşı karşıyasınız. Kendinizi her zamankinden güçlü ve savaşçı hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çeşitli faaliyetlerde bulunacak ve zorluklarla baş etmeye hazır olacaksınız. Gezilerden ve uzun yolculuklardan keyif alacaksınız. Karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir haftadasınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal çevreyi geliştirebilirsiniz. Bu hafta pek çok yeni kazanımlara sahip olabilirsiniz. İşleriniz tüm faaliyetlerde sorunsuz ilerleyecektir. Sevdikleriniz ve ailenizle kişisel seyahatlerinizin tadını çıkarmanız da mümkün.

Aşk ve İlişkiler: Bu hafta eş ya da sevgiliniz ile geçen hafta yaşadığınız gerginliklerden uzaklaşacaksınız ilişkiniz daha sağlıklı olmaya başlayacak. Aile üyeleriyle olan samimi ilişkiniz, problemlerin etkili bir şekilde üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Aile hayatınızda ki huzur ve memnuniyet ek sorumluluk almanızı teşvik eder.

Finans: Finansal olarak, bu hafta yatırımlarınızla kazançlar elde edeceksiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız için ortalama harcama yapacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınıza istedikleri gibi maddi yardımda da bulunabileceksiniz. Mali destek sağlama konusunda sınırlarınız dahilinde olmalısınız ve sözlü taahhütlerden kaçınmalısınız.

Sağlık: Küçük sağlık sorunları, özellikle eklem ağrıları, sizi rahatsız edebilir önemsemelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Çalışmalardaki başarının tadını çıkarmanız mümkün. Sınavlarda dikkatli olmalı ve aşırı heyecandan kaçınmalısınız.

Güneş Yükselen yada Ay burcu YAY olanlar:

Fikirleriniz birçok noktada kabul görebilir bu hafta. Yaşamınızda çok daha iyi bir gelişme sağlayabilecek büyük kararlar alabileceksiniz. Geçmişte yaptığınız iyilikler için pek çok kişiden samimi ve gerçek takdir destek göreceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasıınız. Genel olarak sağlığınız da iyi olacak hafta boyunca.

Aşk ve İlişkiler: Aşk hayatınızda eş ya da sevgiliniz ile kalp bağınız güveniniz tutkunuz çok daha fazla güçlenecek. Birbirinizi destekleyici olmanın getirisi ile daha iyi bir hayatın tadını çıkaracaksınız. Çiftler keyifli zaman geçirecekler ve huzur içinde aşk hayatının tadını çıkarabilirler. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz bir ilişkiye başlamakta aceleci olmamalısınız.
Finans: Bu finans için güçlü bir haftaolacak sizler için. Mükemmel planlarınız ve uygulamalarınız bekleyen boçrları ödemenizi ve birikim yapmanızı sağlayabilir. olarak gereksiz harcamalardan tasarruf yapmaktan kaçınacaksınız. Tasarruf yaparak gelecekteki gereksinimler için birikim yapabileceksiniz.

Kariyer: Bu hafta kademeli büyüme içinde olacaksınız mümkün olacak. Astlar, işle ilgili olarak sizinle samimi bir etkileşim içinde olacaksınız. İşlerinizi zamanında tamamlayacaksınız. Başarılı olabilecek işler yoluyla yolculuklar yapabilirsiniz. Vazgeçmediğiniz de hedeflerinizde başarılı olacaksınız.. Performansınız işinizde takdir edilmenizi ve beklenmedik değişim ve yükselişi beraberinde getirecek sizlere. Meslek hayatınızda işten kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle, telaşlı hissedebilirsiniz. Yüzleşme konusunda özgüveninizi arttırmalısınız.

Sağlık: Bu ay, Enerjik, aktif ve sağlıklı görüneceksiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu hafta öğrenciler, çalışmalara katılmanın faydalarını görebeilirsiniz talep etmekten ve girişimci olmaktan korkmayın.

Güneş Yükselen yada Ay burcu OĞLAK olanlar:

Bu hafta hemen her konuda alacağınız kararlar vereceğiniz tepkilerde dikkatli ve ölçülü olmalısınız. İkili ilişkilerde iletişimi geliştirmeye öncelik vermelisiniz. Genel faaliyetlerde sıkıntıya neden olabilecek çalışmalarda tembel bir tavır içinde olmamalısınız. Doğru sözleriniz, meslekteki otoritelerden destek almanızı kolaylaştıracaktır. Sosyal çevrenizde yeni ilişkiler kurabilirsiniz.. Meseleleri ele alırken diplomatik olmalısınız. Konsantrasyonununuzu artırmak ve işe odaklanmak için dua edin meditasyon yapın ya da sevdiğiniz bir hobiniz ile ilgilenin. Seyahatler bu hafta boyunca elverişli olmayabilir sizler için. Yolculuklar sağlık problemlerini artırabilir. Sağlığınız için özel özen göstermelisiniz.

Aşk ve İlişkiler: Bu sizin için duygusal bir hafta olacak. Düşüncelerinizde esnek olmalı ve kafa karışıklıklarından kaçınmalısınız. Güveniniz, eş yay a sevgiliniz ile hassas sorunları çözecektir. Sorunlu bir ilişkiniz olduğunu düşünüyorsanız bu ay boyunda evlilik ya da ilişkinizi sonlandırma konusunda acele karar almamalısınız.

Finans: Giderleriniz gelirinizden daha fazla olacaktır. Finansal konularda maliyetlerinizi dikkatlice planlayın. Mümkünse, bazı ticari ilişkilerinizi ortaklıkları ve yatırımları bir sonraki haftaya erteleyin.

Kariyer: Bu hafta iş hayatınızda bazı gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinize odaklanmayabilirsiniz. Astlarla ve özellikle meslektaşlarla yapılan hoş olmayan tartışmalardan kaçınmalısınız. Ortaklarla karar alırken ve müzakere yaparken ekibinizle görüşmeden hareket etmeyin.. Her konuyu sabırla ele alın.

Sağlık: Bu hafta sindirim sorunlarından muzdarip olabileceğiniz için diyetle ilgilenmelisiniz. Hijyenik olmayan yiyecekler komplikasyonlara neden olabilir. Sağlık sorunlarınızı kontrol etmek için bir doktordan doğru tavsiye alınması gerekir.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu hafta ağır tavırlarınız nedeniyle, zorlanabilirsiniz. Daha etkin olmak adına sorumluluk almalı gelişime açık olmalısınız.

Güneş Yükselen yada Ay burcu KOVA olanlar :

Geçmiş çalışmalar ve aktiviteler bu hafta maddi manevi olumlu sonuç vermeye başlayacak sizler için. Ekipsel gereksinimlere göre çoklu görevler yapabilirsiniz. Bu pratikte değerinizi ve verimliliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır.İşinize başarı kazandıran şeyleri alırken kendinizden çok emin davranamlısınız. Yönetim becerileriniz takdir görecektiri. Etkili iletişiminiz kazançlı gelişmeler elde etmenizi sağlayabilir.

Aşk ve İlişkiler: Eş ya da sevgiliniz ile romantik bir dönem geçirebilirsiniz. Coşkulu davranışlarınız aile üyelerinizin destek ve memnuniyetinizi görmenizi sağlayabilir . Keyifli ev hayatı size rahatlık verecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Kovalar hızlı gelişmeler ile yeni bir aşka yelken açabilirler.

Finans: Finansal taahhütlerde daha fazla hesaplama yapmanın zamanı geldi. Her bir taahhüt, çifte kontrolle uygun bir şekilde yerine getirilebilir olacak sizler için.
Kariyer: Konumunuzu iyileştirebilecek beklenmedik karlar elde edeceksiniz. İşletmede sık sık seyahat eder, bu sayede işe yeni işler kazanımlar elde edebilirsiniz. Bu cesaret verici bir dönem olacak. Hedeflerinize en az çabayla ulaşmanız mümkün olacak. Mesleğiniz de ilerleme bekleyebilir ve üstlerden destek alabilirsiniz.

Sağlık: Bu hafta boyunca, Eklem ağrıları çekebilirsiniz. Kendi kendinize oluşturduğunuz korkularınız kan basıncını artırabilir.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu hafta eğitim hayatınızda size destek olacak yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Güneş Yükselen yada Ay burcu BALIK olanlar:

Bu hafta hiç bir konuda acele kararlar almaktan kaçınmalısınız, Aile üyeleriyle iletişim konusunda açık olmalısınız. İşlere katılma konusunda güveninizi kaybetmemelisiniz. Sosyal aktivitelerle uğraşırken diplomatik olmalısınız. Konsantrasyonu geliştirmek ve pratikte odaklanmak için meditasyon yapın.. Samimi çabalarınızla kazançlı çıkmanız mümkün. Kendinize olan güveniniz artacak ve beklemedeki işlerinizi tamamlayacaksınız. Kazancınız artabilir, ancak çok büyük dalgalanmalar da olabilir.

Aşk ve İlişkiler: Bu hafta, Eş yada sevgilinizden saygı ve sevgi göreceksiniz. Bir ilişkiyi sürdürmede oldukça enerjik ve aktif olacak ilişkinizi hayatınızın merkezine alabileceksiniz. Ev hayatında, size başarı verebilecek yeni sorumluluklar alma zamanı geldi. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar lar ilgi duyduğunuz kişiye duygularınızı ifade etmekte emin olmadan aceleci davranmayın.

Finans: Tüm borçlarınızı kolaylıkla ödeyeceksiniz, bu da finansta önemli ölçüde rahatlama sağlayabilir sizlere. Doğru şekilde para biriktirmeye yatırım yapmaya başlayacaksınız. ükemmel planlarınız size istenen sonuçları verecek. Meslektaşlarınıza aktif yardımınız hedeflerini tamamlama konusunda destekleyici olabilirler. Pazarlama ve stratejik planlama bu hafta boyunca çok gerekli : Bu hafta boyunca işiniz için ani artışlar olacak.

Sağlık: Daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Size enerji verebilecek meditasyon yapın ve günlük işlerinize odaklanın.

Öğrenciler ve Çocuklar: Öğrencilerin genel etkinliklerini tamamlamaları için doğru zamanlama önem taşımakta. Çalışmalardaki başarınız için ödüller kazanabilirsiniz. Aileniz sizinle gurur duyacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ