Nisan ayında Terazi burçlarını neler bekliyor?

5 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek Yeni Ay, doğum haritalarınızda 7.evinizi harekete geçiriyor (ortaklıklar, evlilik). Sizi daha iyi olanlarla ilişkilerinizi geliştirmeye davet eden enerjiler ile karşı karşıyasınız. Eş ya da sevgiliniz ile çift olarak yeni bir yaşam evresine girebilir ya da evliliğinizi büyümenizi ve gelişmenizi engelleyip engellemediğinizi değerlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Hem ortak hedefler hem de kişisel hedefler söz konusu olduğunda eş ya da sevgiliniz ile iletişime önem vermek, birbirinize yaslanmak ideal olacaktır sizler için. Nisan 2019’da, bazı Teraziler evlenmeye ve daha fazla sorumluluk almaya karar verebilirler.

Nisan 2019’un ikinci yarısından itibaren, 7.evinizde, 17 Nisan’da Merkür ve yönetici gezegeniniz Venüs (20 Nisan’da) enerjisi ile baştan çıkarma, potansiyel ortakları çekme veya kırgınlık yaşadığınız eş ya da sevgilinizin kalbini geri kazanma konusunda başarılı olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

17 Nisan 2019'da Merkür ve Marsın enerjileri, bekâr Terazileri yabancı uyruklu kişiler ile romantik ilişkilere yöneltebilir. Bunun yanı sıra ortaklarla başka bir ülkede iş birlikleri olabilir. Yükseköğrenim yoluyla veya yurtdışındaki bazı seyahatler ile her anlamda yeni başlangıçlar içinde olabilirsiniz.

20 Nisan’dan itibaren cinsel sorunları olan Teraziler bu problemi aşabilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Bu ilişkinizin dinamizmini yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.


Kariyer ve Finans:

Terazi’nin çalışma evi, Merkür (17 Nisan 2019’a kadar) ardından Venüs (20 Nisan’a kadar) ve Neptün tarafından iyi bir şekilde aktive ediliyor. Yurtdışındaki bir işle ilgileniyorsanız, bu ay ilginç bir şeyler bulabilir ya da daha iyi bir pozisyon alma şansınızı artırmak için çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Kendi işinize sahipseniz, 5 Nisan 2019 tarihindeki Yeni Ay enerjisi ile yeni bir ortaklık kurma olanağı ile karşılaşabilirsiniz. Danışmanlık ya da halkla ilişkiler içeren etkinliklere başlamak isteyen Teraziler için işler daha iyi görünmekte.

2019 yılının Nisan ayının ilk yarısının geçişleri, yabancı ortaklar bulabileceğinizi veya yurtdışında başarılı ve uzun vadeli projeler geliştirebileceğinizi gösteriyor.

Para söz konusu olduğunda hakkınızı arayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay işinizi geliştirmek hakkında daha başarılı olabilmeniz mümkün. Bu ay işlerinizi toparlamak için ailenizin desteğini veya kredi başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Ancak parayla ilgili bağımlılıklardan kaçınmaya çalışmak en iyisi olacaktır sizler için. Yaşamda kendi yolunuzu bulun ve maddi bağımsızlığa ulaşın. 24 Nisan 2019’dan sonra, gelirlerinizin düşeceğine dair dikkatli olmanız içinde uyarıyor gökyüzü sizleri.

Evlerinde tamir veya tadilat yapmak zorunda olan Teraziler, 24 Nisan'dan itibaren daha zor bir dönem içine girebilirler. Satürn ve Plüton geri hareketine başladığında, başlangıçtaki maliyet, tahminlerinizin çok düşüğünde olabilir ve evdeki hesabın çarşıya uymaması ile askıya alma zorunluluğunuz doğabilir.

Geçen ay sağlık sorunları karmaşık veya aşılmaz gibi olmuş olsa da bu ay sağlığınız daha iyi olacaktır. Kronik sağlık sorunları ya da iltihaplar ise önemsemeniz gereken konuların ilk sırasında.