Haftalık Burç Yorumları | 16-22 Eylül 2019

16-22 EYLÜL HAFTASI BURÇ YORUMLARI

 

YÜKSELEN KOÇ

Haftaya fevri, cesur ve sabırsız enerjilerle başlamanız mümkün. Bu duygu durum ve aceleci tavrınız her türlü ilişkinizde yanlış anlamalara ya da gergin durumların oluşmasına neden olabilir. Üzerinizdeki agresyondan kurtulmak için yorucu bir sporla ilgilenebilir ve enerjinizi dengeleyebilirsiniz. Hafta ortası parasal konular, iş bağlantıları ve kazançlar konusunda yoğun gündemler içinde olabilir ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler, eş ve ortaklarınızla ilgili rahat ve güzel etkiler almaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz, eşiniz yada birlikte olduğunuz kişilerle iletişiminizi  ve ilişkinizi  güzelleştirecek kararlar alabilir, evlenebilir ya da yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Hafta sonu iletişim trafiği yüksek, kafanız biraz karışabilir.

 

YÜKSELEN BOĞA

Bu hafta itibariyle görünüşünüzle ilgili değişiklikler, güzellik, kişisel bakım ve sağlık gibi konulara ilginiz artabilir, Venüs’ten etkilerle olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Alış veriş ve kozmetiğe yönelebilir ve harcamalarınızı biraz arttırabilirsiniz. Hafta ortası aşk ilişkileri, romantizm, hobiler ve çocuklarınızla ilgili size keyif verecek bir çok faaliyet içinde olabilirsiniz. Olumlu gelişmeler ve sevindirici haberler almanız da mümkün. Bebek bekleyenler için şanslı bir dönem. Hafta sonu parasal konular ve harcamalarınızla ilgili sıkıntılı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

YÜKSELEN İKİZLER

Hayatın keyif veren yanlarını daha çok hissedeceğiniz bu zamanlar, özellikle hafta sonu artan etkilerle kendinizi özel ve şanslı hissedebilirsiniz. Aşkı bulabilir, yeni kimselerle tanışabilir ve hayatınızı maddi manevi hareketlendirebilirsiniz. İlgi duyduğunuz ve yeteneğinizin olduğu konularda dikkat çekebilir ve iş teklifleri alabilirsiniz. Haftanın ilk iki günü daha yoğun ve gergin etkiler hakimken hafta ortasında kendinizle ilgilenebilir, sağlığınızla ilgili tedavilere başlayabilir ya da tamamlanmamış işlerinizi bitirebilirsiniz. Cuma bir çok konuda şanslı etkiler devrede, sosyal ilişkiler ve parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir.

 

YÜKSELEN YENGEÇ

İşiniz ve kariyerinizle ilgili konularda bir çok gelişmenin yaşanacağı güzel bir hafta sizleri bekliyor. Hafta başı aile büyükleri ya da üslerinizle ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir ve yorulabilirsiniz. Sorumluluklarınızın da artacağı bu dönem, sosyal konular, iş toplantıları, kariyer ve gelirinizle ilgili destekleyici enerjiler devrede olacak. Sonucundan maddi manevi memnun olacağınız gelişmeler yaşayabilir, terfi ya da iş teklifleri alabilirsiniz. Cuma itibariyle sakin kalabileceğiniz ortamlar içinde olmaya gayret edin. Evinizde vakit geçirerek dinlenin ve sağlığınıza dikkat edin.

 

 

 

YÜKSELEN ASLAN

Zihinsel olarak kendinizi çok yorduğunuz için kafanız hayli karışık. Duygusal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmeli hayatınıza denge getirmelisiniz. Özellikle uyku ve beslenmeye dikkat edin. Haftaya eğitim, hukuksal ve akademik konularla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yurt dışı ya da basın yayın konularında bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasında kariyeriniz ve geleceğinizi ilgilendiren konularda uğraşabilir, planlar yapabilirsiniz. Cuma günü bir çok güzel etkinin hakim olduğu bir gün olacak, ticari bağlantılar ve sözleşmeler için uygun bir zaman. Kardeş ve akrabalarınızla zaman geçirebilir, kısa seyahatlere çıkabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Hafta sonunu aksiyon almadan geçirmekte fayda var.

 

YÜKSELEN BAŞAK

Enerjinizi yüksek ve güçlü hissediyor olabilirsiniz ama yine de kendinizi fazla yormamaya gayret etmelisiniz. Hafta başı gerilimli enerjiler hakim olabilir, parasal konular, ödemeler, borç ve alacaklarla ilgilenebilirsiniz. Genel itibariyle kariyer ve kazançlarınızla ilgili şanslı etkiler altında olduğunuzu unutmamalı, kaygılı olmaya son vermelisiniz. İş anlaşmaları ,yeni kazanç fırsatları, kariyerinizde yükseliş ve maddi kazanımlarınızdaki artışlar önümüzdeki dönemde sizi hayli rahatlatacak ve özgüveniniz yükselecek gibi görünüyor. Aşk konusunda da yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta sonu ailenize vakit ayırabilirsiniz.

 

YÜKSELEN TERAZİ

Hafta başında ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşamanız muhtemel. Bu süreci sakin kalıp gözlem yaparak geçirmeli, ciddi kararlar vermemelisiniz. Hafta ortası para konularıyla ilgili güzel gündemleriniz olabilir. Parasal destek alabilir, beklenmeyen kazanımlar elde edebilirsiniz. Venüs ve Merkür’ün burcunuza geçmesiyle estetik, sanat, ilişkiler ve iletişim konusunda çok pozitif ve şanslı etkiler altına giriyorsunuz ekimin ilk haftasına kadar. Yurtdışı, eğitim ve hukuksal konularda da beklediğiniz gelişmeler Cuma itibariyle belirginleşmeye başlıyor. Güzel bir hafta sizleri bekliyor.

 

YÜKSELEN AKREP

Sezgiler ve rüyalarınız yoğunluk kazanabilir bu dönem. Zihinsel faliyetlerinizdeki artış sağlığınız ve psikolojiniz biraz yorabilir. Özellikle haftanın ilk günleri ruhsal çalışmalar, meditasyon, dua gibi rituellere yönelmeli ve kendinizi fiziksel olarak rahatlatacak yoga yada masaj gibi dinlendirici eylemlerde bulunmalısınız. Çarşamba itibariyle hem parasal hem de ilişkiler konusunda rahatlatıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklarınızla olan sorunları çözebilir, iş fırsatları elde edebilir, parasal destek görebilirsiniz. Hafta sonu harcamalarınıza dikkat etmelisiniz, çok kontrollü olmayabilirsiniz.

 

 

YÜKSELEN YAY

Hafta başında kendinizi gergin ve tahammülsüz hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız  ya da çocuklarınızla ilgili işler sizi yorabilir. Salı öğleden sonra enerjiler rahatlıyor ve odağınız rutin işler, sağlığınız ve çalışma ortamınızdaki düzenlemeler şeklinde olabilir. Cuma itibariyle eşiniz, orak ve dostlarınızla güzel zamanlar geçirebilir, hayatınızla ilgili belirsizlikleri çözebilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Evlilik kararı verebilir ya da teklif alabilirsiniz. Cumartesi maddi konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilirken, Pazar günü maddi destek görmeniz de mümkün.

 

YÜKSELEN OĞLAK

Haftanın ilk günü aile büyükleriyle anlaşmazlıklar yaşamanız mümkün, eylem ve tavırlara dikkat etmelisiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili sorumluluklar size ağır gelebilir ama süreci olgunlukla karşılamalısınız. Salı öğleden sonra keyfiniz yerine gelebilir, zevk aldığınız konulara yönelebilir, sevdiğiniz ve çocuklarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Bekar olanlar ilişkiye başlama kararı alabilirler. İşinizle ilgili yeni kararlar ve değişiklik isteğinin hakim olduğu Cuma günü verimli iş bağlantıları kurabilir, hayatını yeniden şekillendirebilirsiniz. Rutininizi etkileyecek önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz.

 

YÜKSELEN KOVA

Geçtiğimiz haftalarda sizi kaygılandıran para konularında sorunlar çözülmeye başlıyor. Hafta başında ticari bağlantılarınız, komşu ve akraba ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz ama iletişiminize dikkat ederek sıkıntılı durumları atlatabilirsiniz. Almak yada satmak istediğiniz bir gayrimenkulünüz varsa  Cuma gününü değerlendirebilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmek, aile büyükleriyle bir arada olmak, evinizde misafir ağırlamak size keyif verebilir bu günlerde. Hafta sonu aşk, sanat, sosyallik gibi konularda hareketlilik olabilir.

 

YÜKSELEN BALIK

Dolunay etkisiyle hala hassas olan ruhsal ve fiziksel sağlığınıza hafta ortasına kadar dikkat etmekte fayda var. Ani duygusal tepkiler ve yorgunlukla verdiğiniz kararlarda, aldığınız sorumluluklarda zorlanmalar yaşamanız mümkün haftanın ilk günleri. Parasal konularda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba itibariyle arkadaş komşu ilişkileriniz güçlenebilir, akrabalarınızla bir araya gelebilir biraz rahatlayabilirsiniz. Cuma günü evinize ilgili değişiklik yapabilir, istediğiniz bir eve taşınabilirsiniz. Ailenizle olan bağlarınızın da güçleneceği güzel etkiler de söz konusu. Hafta sonu sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırın, ufak gerilimlere takılmadan iyi vakit geçirmeye çalışın. Güzel bir hafta dilerim.