Türkiye'nin Tarz Sahibi 10 Bayan Ünlü İsmi


NEBAHAT ÇEHRE Stilinde kıyafetleri, asimetrik kesim dik yaka gömlekleri ve aksesuarlarıyla herzaman uygun kombinleriyle bakışları üzerine toplamayı başaran bir stil olusturuyor. Bol kesım pantolonlar salash kesim bluzlarıyla herzaman tarz sahibi olmayı başarıyor sevgili Nebahat Çehre. AJDA PEKKAN
Tarzında herzaman rahatlığını öne süren ipekler ve düşük omuz bluz ve tunikler altına pullu pantolonları ile adeta stil ikonlarımızdan birisi. Sahne kostümlerinde herzaman farklı olmayı seçen sevgili Ajda Pekkan tarz sahibi hanımlar arasında. GÜLŞEN Belli bir çizgide herzaman şıklığına şıklık katan bir isim.Codycross tarzı takımları ve dişiliğini ön plana çıkaran seksi gögüs dekolteleri ve tonsürton çizmeleri ile herzaman en şık bayanlardan biri olmustur Türk pop müziğinde. EBRU YAŞAR Son zamanlarda kendine has bir tarz oluşturan kliplerinde spor şıklığı ile dikkat çeken bir diğer isim. Saten takımlar ve farklı tulumlar tercih etsede abiye seçimlerinde herzaman gösterişli göğüs dekolteleri ve takıları ile tarzını ön plana çıkarıyor.Saçı ve makyajını herzaman başarılı bulduğum kıyafet tarzıyla ender bir ses sevgili Ebru Yaşar. SERENAY SARIKAYA kusursuz fiziğinin vermiş olduğu avantajla giydiği süper mini etekleri ve derin yırtmaçlı kıyafetleri ile herzaman tarzını iddialı bir şekilde yansıtmıstır. Saçı ve makyajı herzaman kıyafetiyle uygun olup uzun bacakları ile her kıyafetin hakkını veren ve kendi tarzını ortaya koyan bir isim sevgili Serenay Sarıkaya. SEDA SAYAN sahne kostümleri denince akla direk transparan swarovski detaylı derin yırtmaçlı kıyafetler geliyor akıllara.Leoparlar, saks mavileri ve pul payetler tercihi olan Seda Sayan yıllara meydan okuyan fiziği ile herzaman tarzını konşturmayı başarmıştır. GÜLBEN ERGEN saçı kısa ve makyajı herzaman kıyafetleri ile bütünleşen sahne kıyafetlerinde ışıltı ve şıklığı bir arada kullanan kendine has tarzı olan bir sanatçı.Derin yırtmaçlar ve göğüs dekolteleri vazgeçilmezleri arasında. Swarovski taşlar ve kasnak nakışlı kıyafetleri ile herzaman şık sanatçılar arasında.DANLA BİLİÇ sonzamanlarda herzaman derilerden yana seçmiş olduğu tarzı ve aksesuarlarıyla en çok beğenilen isimler arasında.

Yüzünü iyi tanıyan saçı ve makyajıyla kendi tarzını olusturan bir youtuber.Marka seçim çanta ve gözlükleri ile herzaman tarzını yansıtmış ve farklı bir tarz ile karsımıza çıkmıştır. Sevgili Danla Biliç takip edilen tarz ünlülerden biri olmayı hakediyor. DEMET AKALIN çoğunlukla kıyafet seçimleri dünyaca markaların yeni sezon ürünleri olmakla birlikte çoğu zaman eleştiriye maruz kalıyor... Ama buna ragmen bir Demet Akalın tarzı var. Belki farklı sanatçılar giyse olmaz ama ona yakışıyor ve bu tarz benim diyerek sahnesınde sıkça yer verdiği pullu eşofman takımlar spor ayakkabıları ile bir tarzı olduğunu kanıtlıyor... Sevgili Demet Akalın'da tarz sahibi ünlülerden. DR. ASTROLOG SENAY DEVİ farklı saç kesimleri ve tarzıyla her dönem farklı bir kimliğe bürünen bir Astrolog. Son dönemlerde tercih etmiş olduğu sezonun en hit trendlerinden balon ve karpuz kol bluzları altına ispanyol paça pantolonları ile kendi tarzını yansıtıyor. Özel davetlerde pulpayet tulumlar ve kıyafetler tercih eden Sevgili Senay Devi sarı ve herzaman düz saçları ile kendi tarzıyla dikkat çeken ünlülerden.