11-17 Kasım haftası burç yorumları

11-17 Kasım haftası burç yorumları

Yazarımız Astrolog Şeniz Çelebi’nin kaleminden 11-17 Kasım haftası burç yorumları…


Yükselen Koç
Parasal konularda bazı belirsizliklerin çözüleceği bir dönemdesiniz. Borçlar, krediler, ertelenmiş, ödenmemiş birçok finansal konuda önemli kararlar alabilirsiniz. Geciken alacaklarınız ve önceden verdiğiniz borçlar konusunda geri dönüşler alabilir, harcamalarınızı kontrol edebilir ve ödemelerinizde rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz paraların elinize geçmesi, aileden ya da eşten gelen maddi destekler finansal anlamda hayli sevindirici gelişmelerin önünü açarken, gelecek adına duyduğunuz kaygıları da ortadan kaldıracak gibi duruyor. Önemli yatırımlar yapabilirsiniz. Yurt dışı, hukuksal, eğitim ve akademik konularda da gündeminiz olabilir. Hafta sonu huzur ihtiyacınız artıyor, evinizde ailenizle vakit geçirebilir, dinlenip sakin şekilde değerlendirebilirsiniz zamanı.

Yükselen Boğa
İlişkilerinizle ilgili değerlendirme yapabilir, geçmişten gelen konular varsa yüzleşebilir, iyileştirmek çözümlemek için adımlar atabilirsiniz. Önemli kararların arifesindesiniz, tamamlanması gereken ne varsa sonuca ulaştırmanız mümkün. Eş ve ortaklarınızla yaşadığınız iletişim sıkıntısı sorunlarınızı arttırabilir, anlaşılmadığınızı düşünebilir ya da düşündürebilirsiniz. Dürtüsel hareket etme eğiliminde olabilirsiniz bu hafta, duygularınızı kontrol etmeli ve ilişkilerinizi daha da zorlaştırmamalısınız. Fiziksel ve duygusal olarak daha hassassınız, sağlığınıza dikkat etmeli, bakım ve tedavilerinizi yaptırmalısınız. Dolunay sorası diyete başlamak daha hızlı sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Para konuları hafta boyu gündeminizde olabilir, ödemeler harcamalar ve işinizle ilgili finansal problemler devam ederken, önemli iş fırsatları da yakalayabilirsiniz. İşlerinizde yavaşlama ve gerileme kasım sonuna kadar devam edecek ama sonrasında rahatlayacaksınız. Hafta sonu arkadaş ve akrabalarla bir araya gelebilir, kısa yolculuklar yapabilirsiniz.

Yükselen İkizler
Biraz geri planda kalmalı, sağlığınızla ilgilenmeli, manevi ve fiziksel konularda iyileştirici adımlar atmalısınız. Dolunay bilinçaltınızı hareketlendirecek kendinizle ilgili önemli fark edişler yaşayacaksınız. Hayatınız gözden geçirebilir, gizli ilişkiler ve sırlarla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Hafta başında manevi bağlantılar büyük önem kazanıyor dua ve şifalayıcı ritüellerin etkisini yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlarda artış olabilir kendinize ekstra dikkat etmeli ve fazla yüklenmemelisiniz. İş arkadaşlarınızla ilgili anlaşmazlıkların da yaşanabileceği bu hafta yeni ve önemli kararlar almaktan kaçınmalısınız, rutin işlerinize ve yarım kalmış konulara odaklanın. Duygusal kararlar verip iş değişikliği yapmak hayatınızı daha da zorlaştırabilir. Evcil hayvanlarınızın bakımını da ihmal etmemeli, tedavilerini geciktirmemelisiniz. Hafta sonu harcamalarınız artabilir, yüklü alışverişlerden kaçınmalı, sadece ihtiyacınıza yönelik harcamalar yapmalısınız.


Yükselen Yengeç
Sosyal hayatınızın hareketlendiği, arkadaşlarınız yeni ve güçlü kimselerle bir araya geldiğiniz geleceğinizi şekillendirecek gelişmelerin yaşanabileceği güzel bir hafta sizleri bekliyor. Geçmişten gelen bir dost ya da tanıdık size fikirlerini sunabilir ve yeni projeler içine girmek isteyebilirsiniz. Yakaladığınız fırsatları sağlıklı biçimde değerlendirmeye alıp, geleceğiniz adına heyecan ve umut verici gelişmelerin başlangıçlarını yapabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla duygusal ilişkiye başlamanız da mümkün. Yarım bıraktığınız uğraşları tamamlayabilir, sanatsal faaliyetlere tekrar yönelebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili mevzular, arayan eski sevgililer, aşk itirafları ya da arkadaşlarınızla çözümlenen sorunlar hepsi bu hafta gündeminiz olabilir. Hafta ortası daha bireysel olmak isterken, hafta sonu artan enerjiyle birlikte kendinizi ortaya koyacak ve daha özgüvenli hissedeceksiniz.

Yükselen Aslan
Kariyeriniz ve yaptığınız işle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir bu hafta. Beklediğiniz bir iş haberi gelebilir, maaşınız artabilir ya da yüksek ücretli başka bir işe geçebilirsiniz. İş hayatınızda meydana gelecek değişiklikler, terfi, kendini daha çok gösterebileceğiniz durumlar sizi motive edebilir ve maddi kaygılarınızı ortadan kaldırabilir. Değişim ve dönüşüm için hem aileniz hem de üslerinizden destek görebilirsiniz. Boşa kürek çektiğinizi düşündüğünüz, maddi manevi destek görmediğiniz işinizle ilgili sonlandırma kararı alıp, yeni bir düzen kurmak da isteyebilirsiniz. Aile büyükleri, özellikle babanızla ilgili konularla ilgilenebilir, sorumluluk alabilirsiniz bu hafta. Evinizdeki cihazlarla sorunlar yaşamanız ve aile fertleriyle iletişim sıkıntısı yaşamanız mümkün. Hafta sonu daha sakin geçebilir, doğada vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Toprakla bol bol temas etmek enerjinizi dengeleyecektir. Yürüyüş, nefes egzersizleri, meditasyon gibi çalışmalar hayli şifalayıcı olacaktır.

Yükselen Başak
Uluslararası işlerde ticari kazançlar elde edebileceğiniz, yurt dışıyla önemli bağlantılar kurabileceğiniz, seyahat ve eğitim konularında da şanslı etkiler alacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Finansal anlamda destekleyici enerjiler hakim olabilir, hukuksal konular çözüme kavuşabilir, yüksek öğrenim ve akademik konularda başarılar elde edebilirsiniz. Vize ve pasaport işleriniz bu hafta kolaylıkla hallolur. Manevi konularda araştırma yapmak, başka kültür ve felsefeleri öğreneceğiniz eğitimler almak size yeni bakış açıları kazandırabilir ve hayatınızda gözle görünür değişikliklere neden olabilir. Komşu, akraba ve kardeşlerinizle ilgili sorunlarınız nüksedebilir ya da bir problemi çözüme kavuşturabilirsiniz. İletişim, eğitim ve kısa seyahatlerde aksamalar yaşanması muhtemel. Aşk hayatınızda hareketlenmeler yaşanabilir, sevdiğiniz uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonu hayatınız hareketleniyor, arkadaşlarla organizasyonlara katılabilirsiniz.


Yükselen Terazi
Bereketli bir hafta. Finansal konularda olumlu enerjilerin tesiriyle rahatlamalar yaşayabilirsiniz. Borçlar, krediler, ödemelerle ilgili kolaylaştırıcı etkiler söz konusu. Beklediğiniz ya da hakkınız olan bir parayı alabilir, miras konularında netleşmeler yaşayabilirsiniz. Dışarıdan ya da eşinizden maddi destek görebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Hafta ortası daha duygusal olup, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle sorunlar yaşayabilir ya da onların görüşlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hafta sonu aileniz ve kariyerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz, dengeyi korumak önem kazanıyor. Unutkanlık, dalgınlık ve sakarlıklara dikkat…

Yükselen Akrep
İkili ilişkilerin masaya yatırıldığı, hayati kararların alındığı, çözmek, telafi etmek ve onarmak adına girişimlerin yapılacağı ya da ipleri tamamen koparacak adımların atılacağı önemli bir hafta. Tamam mı, devam mı? Hangi karar alınırsa alınsın her şeyin hayrınıza sonuçlanmasına niyet etmeniz çok önemli. Olumlu ya da olumsuz neticelenen her duruma vereceğiniz tepki her zaman anlayış ve kabulleniş içinde olmalı. Fevri çıkışlar yapmak ve sivri cümleler kurmak yerine teslimiyet bilincinde kalmalısınız. Öğreneceğiniz şeyler, fark ediş ya da sırlar olabilir. Coşan sezgileriniz hayatınızda yol gösterici olacak ve kararlarınız kolaylaştıracaktır. Bekarların evlenme kararı yada teklifi almaları mümkün. Parasal konularda şanslı etkiler var, yakınlarınızdan destek görebilirsiniz. Ticari her türlü anlaşma ve sözleşmeyi defalarca gözden geçirmeyi unutmamalısınız. Olumlu niyet ve duaları ihmal etmemeli ve kötü cümleler kurmamaya gayret göstermelisiniz.

Yükselen Yay
Durup hayatınızı gözden geçirmelisiniz. Günlük işler, çalışma koşulları, sağlık ve hizmet aldığınız her konuda düzenleme yapmanız gereken bir zamandasınız. Öncelikle sağlığınızla ilgili atacağınız her adım hayrınıza yönelik olmalı. Kendini ihmal ve özensizlikten kaçınmalı, hayatınızı onarmak, sağlığınızı düzeltmek için her türlü tedavi ve alternatif girişimlerde bulunmalısınız. Diyete başlamak, kötü alışkanlıkları bırakmak, beslenme ve yaşan düzeninize denge getirmeniz çok önemli. Fiziksel ve ruhsal olarak etki altındasınız, enerjiyi olumlu kullanmak sizin elinizde. İş konularında önemli fırsatlara da açık bir dönemdesiniz, bağlantılar kurabilir, yeni müşteriler kazanabilir ya da iş arkadaşlarınızla bazı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Size engel olmak isteyen ve dedikodunuzu yapan kimseler olabilir, enerjinizi buraya yöneltmemeli, ilahi adalete güvenerek kişisel konularla ilgilenmelisiniz. Dualarınızın somutlaştığı bu zamanı kendinizi iyileştirmek adına değerlendirmeli, ritüel, dua, yardım ve sadakayı önemsemelisiniz. Arınmak için yapacağınız her türlü spiritüel çalışma çok faydalı olacaktır. Rüyalarınıza dikkat!


Yükselen Oğlak
Uzun zamandır beklediğiniz istediğiniz, bir türlü gelmeyen aşk artık kapınızı çalıyor. Yalnızlar güçlü duygusal bir ilişkiye başlayabilirler. Kavuşamayan sevgililer vuslat zamanı. Beklediğiniz o çocuk haberini belki bu hafta alabilirsiniz ya da çocuğunuzla ilgili önemli bir gelişme yaşayabilirsiniz. Parasal konularda da şanslı gelişmeler var. Hobileriniz, yetenekleriniz, ilham ve becerilerinizle ilgili alanlarda destekleyici enerjiler yine sizinle birlikte. Geçmişte kalan projeler tekrar gündeme gelebilir, eski bir arkadaşla bir araya gelebilirsiniz. Yeni katıldığınız ortamlarda ya da arkadaşlarınızla iletişim sıkıntısı yaşamanız mümkünken, eskiden tanıştığınız kimselerin desteğini alabilirsiniz. Bu haftanın şanslı enerjileri sizden yana, şükür etmeyi unutmayın:)

Yükselen Kova
İş hayatınızda üs ve patronlarınızla olan iletişiminizde sorunlar yaşamanız mümkün görünüyor. İletişimize dikkat etmeli, aldığınız ve verdiğiniz tepkilerde kontrollü olmalısınız. Kariyerinizi etkileyecek önemli karar almak için uygun bir dönem değil, duygu ve dürtülerle hareket edip geleceğinizi riske atmamalısınız. Evinizle ilgi değişiklik, tadilat, taşınma gibi kararlar alabilirsiniz ama harekete geçmek için kasım sonuna kadar beklemekte fayda var. Yaşanabilecek aksilik ve gecikmeler maddi manevi yorucu olabilir. Satmak istediğiniz bir gayrimenkul varsa bu hafta bu alanlarda gelir elde etmeniz mümkün. Babanızla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Ata ve köklere ait çalışmalar yapmak için uygun bir zaman. Hafta ortası ilginiz daha keyifli konulara kayabilir, çocuklarınızla ilgilenebilir ya da sevgilinizle planlar yapabilirsiniz.

Yükselen Balık
Almak istediğiniz kurs ya da eğitime başlayabilir, birçok kişiyle bir araya gelebilir, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Arkadaş, kuzen ya da kardeşlerinizle plan yapabilir, seyahate çıkabilir ya da beraber bir işe başlayabilirsiniz. Sosyal medya, iletişim ve internetle ilgili birçok konuda girişim yapmanız mümkün, yayınlamadığınız yazı ya da duyuruları bu hafta paylaşabilirsiniz. Bekleyen ticari anlaşmalara bu hafta imza atabilirsiniz. Yeni gelen sözleşmeler konusunda dikkat etmekte fayda var. Yurt dışı seyahatleri ya da işlemlerinde zorlanmalar yaşanabilir. Hafta sonu güzel ve keyif verici plan yapabilir sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sosyal medyada popülerliğiniz artabilir bu hafta, güzel paylaşımlar çok insana ulaşabilir.


Mutlu bir hafta dilerim…


Astrolog Şeniz Çelebi