Dr. Astrolog Şenay Devi'den 16-22 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

 

Güneş Yükselen ve yada burcu Koç olanlar,

 

 

 

 

 

Bu hafta iş hayatınızda fazlası ile rekabet söz konusu olacaktır. Çabalarınızı biraz daha geliştirirseniz kazanan siz olursunuz. Bu ay  hiç bir konuda acele ile kararlar almamaya özen gösterin sakin ve rahat olun ve sağlığınız ile ilgili hiç bir şeyi ihmal etmeyin. Evli Koçlar eşinizin kendi akrabaları ile yaşayacağı finansal gerginliklere karşı dikkatli olmalı yanlışlar ardı sıra hızla ilerlerken bu duruma seyirci kalmamalısınız eşiniz size muhalefet etse bile sakinlikle ilerleyin. Bekar Koç burçları, Yeni bir ilişkiye başlamak için aceleci olmamalısınız. 

 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Ay Terazi burcunda ilerlerken sağlıklı kararlar almanız güçtür. Tıbbi konular ve yeni başlangıçlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz. 

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

 

Boğa Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

 

 

 

 

 

Bu hafta, parasal kazançları ve büyümeyi vaat eden önemli teklifler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni projelere yatırım yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir aydasınız. Bu hafta Koyun postu giymiş kurtlara dikkat edin, çünkü bazı insanlar ilerlemenizi engellemeye kalkışacaklar dikkatli olun. Fark edecek yerinde müdahaleleriniz ile zararları engelleyeceksiniz.  Sağlık ile İşinize odaklanın,  Aşk hayatınızda ise güven dolu gelişmeler ile beraberliğinizi daha sağlam temeller üzerine oturtacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. 

 

 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

 

İkizler Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay  burcu İkizler olanlar,

 

 

 

 

 

 

Bu hafta iş hayatınızda otoriteyi korumak için ekstra çaba göstermeli iş hayatınızda tereddütlere yer vermemelisiniz.  Sakin bir şekilde kararlar almalı itibarınızın yükseldiği bu özel zaman diliminde zihninizi berrak tutmaya çalışın. Hafta boyunca öğrenci ve çalışan İkizler için, devlet kuruluşları ile ilgili işler de oldukça iyi gelişmeler yaşanabilir.  Bekar İkizler sosyalliğiniz yeni beraberlikler ve aşk la karşılaştırabilir sizleri. 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

 

Yengeç Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

 

 

 

 

Bu hafta  pek çok konuda keskinlik netlik hakim olacak. Sağlam temele dayalı her şey sizin için faydalı sonuçları beraberinde getirecek. Bu hafta taşınma yerleşim değişikliği gibi düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile kıskançlık kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz.  Doğruluğundan emin olmadığınız suçlamalar yaparsanız sonuçlarına da katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Sağ duyu empati çerçevesinden uzaklaşmamalı kalbinizde gerçekten bitirme kararı aldıysanız çirkin ve yanlış yollara sapmadan bunu yapmalısınız.  Bekar Yengeçler ise hayal kırıklıkları yaşayabilirler. 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız.

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

 

 

Aslan Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

 

 

 

 

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda istikrarı yakalamanız açısından sizlere tahmin etmediğiniz faydalar sağlayabilecek enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat aşırı yorgunluk dikkat dağınıklığına neden olabilir zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi güçlü tutmak için yorgunluğu dengelemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı içten ve samimi tutumunuz iletişime vereceğiniz önem beraberliğinizi çok daha güçlü hale getirecektir. Bu hafta arkadaşlarınızın dengesiz sözleri yüzünden eş ya da sevgiliniz incinebilir buna izin vermemeli ve  İlişkinizi sahiplenerek kimsenin sizin olan güzellikleri incitmesine izin vermemelisiniz. 

 

 

Ay karşıt burcunuz Kova da olduğu günlerde sinirleriniz gerilebilir. Öfke kontrolü yapmakta zorlanarak ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. 

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

Başak Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

 

 

 

 

Bu hafta ruh ve fiziksel sağlığınızı önemsemelisiniz. Merkezi sinir sisteminize bağlı sorunlar yaşanabilir. Başkaları için gereğinden fazla yükümlülük alarak kendinizi zorlamayın. Size yanlış yapan üzen kıran insanları değiştiremeyeceğinize göre bu kişileri hayatınızdan çıkartmanızın zamanı geldi.  İş hayatınızda geçtiğimiz haftalara göre  istikrarlı bir ilerleme görülebilir. Nakit akışınız haftanın ilerleyen günleri ile birlikte artabilir. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin takıntılı davranışlarına tahammül etmekte zorlanabilir tepkiler verebilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde karşı cinsin ilgisini yoğun olarak üstünüzde yaşayacağınız bir haftadasınız. 

 

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

 

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

Terazi Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Terazi olanlar,

 

 

 

 

 

Bu hafta akrabalarınızın özel yaşamları ile ilgili olarak skandallar hoş karşılanmayan olaylar la ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz dikkatli olun ve kendinizi çok yormayın.  Elinizden geleni yapın ama kimsenin avukatlığına soyunmayın . Ayrıca bu hafta iş değişikliği yeni bir işe yönelme başlatma gibi düşünceleriniz varsa beklediğinizi bulacağınızdan emin olmadan hızlı kararlar almamaya dikkat edin. Evli Teraziler eşinizin sağlığı ile ilgili konular söz konusu olabilir. Bekar Teraziler de eski eş ya da sevgiliniz ile barışabilirsiniz. 

 

Ay karşıt burcunuz Koç burcunda olduğunda agresif huzursuz hissedebilir ikili ilişkilerinizde gerginlikler ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz. 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

Akrep Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

 

 

 

Bu hafta her türlü spekülasyon ve riskten uzak durun yasal olmayan işler başınıza büyük çorapların örülmesine neden olabilir. Dolayısıyla, parasal konularda sizi kendi yanlışlarına alet edebilecek herkesten uzak durun bu ay.. Yalnızlık duygunuz yükselebilir gerçek ve size değer arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi yakınınızda tutun. Özel yaşamınızda ise  sınırları tanımlamak ve korumak ilişkinizde oluşabilecek her türlü krizi önleyecektir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi sizi seven kişiye de yapmamanız gerektiğini kabullenmelisiniz. 

 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

Yay Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

 

 

Bu hafta finansal kazanç sağladığı için hafta boyu parasal kârlar ve iyi nakit akışı elde etmeniz mümkün. İşiniz ile ilgili eğitim faaliyetlerine katılmanız faydalı olacaktır.  Kariyer, büyüme işaretleri gösterebilir ve çalışma ortamı genel olarak hoş olmalıdır. Devlet makamlarından faydalar görebilirsiniz.  Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sorumluluklarını yerine getirmemesi üzebilir sizleri hayal kırıklıkları ve güven sorunları yaşayabilirsiniz. Ne olursa olsun duygularınızı kendi içinizde yaşamadan ifade etmeli çözüm arayarak ilerlemelisiniz. 

 

 

Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

Oğlak Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

 

 

 

 

 

Bu hafta hem iş hem de eğitim hayatınızda , yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız son derece şanslı enerjiler hakim gökyüzünde bunun  için kararlı olmalı seçimlerinizi iyi yapmalı tereddütlerinden dolayı bir arpa boyu yol kat edememiş kişilerin söylemlerini dikkate almamalısınız. Bu hafta devam eden miras yada ortak maddi değerler ile ilgili konularda beklemediğiniz kişilerin  entrikaları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olun oyuna gelmeyin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz güveninizi sarsacak yaklaşımlar da bulunabilir. 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile 

tartışmamaya özen göstermelisiniz.

 

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

 

Kova Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

 

Bu hafta merakınız özellikle etrafınızda bulunan kişilerin hayatları ile ilgili bilmediğiniz şeyler hakkında yorum yapmamanız hayrınıza olur. İş hayatınızda ise rakiplerinizin yaptığınız işte ki hatalı bir detayı yakalamalarından dolayı zorluklar yaşayabilir birlikte çalıştığınız insanların tepkilerini alabilirsiniz. İkili tartışmalara girmeden hatanızı düzeltmeli ve bir an evvel ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için sakin bir tutumla ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise devam eden beraberliğinizi resmileştirme kararı alabilirsiniz. Evli Kovalar ise eşinizin tutumundan kaynaklı gerginlikler sizleri zorlayabilir bu hafta. 

 

 

Ay karşıt burcunuz Aslan’ da olduğunda yeni başlangıçlar kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.comGökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

 

Balık Burcu

 

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

 

 

 

 

Bu haftaya  sorunlu ilişkileri olanlar  kendi istekleri ile ilişkilerini noktalama kararları alabilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar bu devam eden beraberlik evlilik ya da ortaklık olabilir. Alacağınız kararlar ile tıkanıklıkları ortadan kaldıracaksınız. İş hayatınızda ise finansal kazançlar, işle ilgili seyahat olumlu sonuçlar verebileceğinden bu anlamda yoğunluklar yaşayabilirsiniz.  İş alanınızda, yapacağınız yenilikler ile  elde edeceğiniz fırsatları ve yeni iş birlikleri olanaklarını sağlayabilirler sizlere.  Tasarruflarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz. Bekar balık burçları bu hafta aşk hayatınız ile ilgili acele kararlar almamaya dikkat etmenizde fayda var. 

 

 

 

Ay karşıt burcunuz Başak’ta olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.com Gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz. 

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ