Mart 2020 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Aşk hayatınız bu ay büyük bir vurgu ve güç potansiyeline sahip olacak. Sanki siz ve sevdiğiniz insan ne olursa olsun, ikiniz birbiriniz ve ilişkiniz için savaşmaya hazır olduğunuza karar verdiniz. Birlikte kararınızı verdikten sonra hiçbir şey sizi durduramaz. Aslında, ilişkilerinizi temsil eden evde ilerlemeye devam eden güçlü Mars sayesinde bu ay doğum haritanızda aşk ve ilişkiler yeniden yapılandıcı enerjiler ile dolu.
9 Mart 2020 Türkiye Saati ile 20:48 de  BAŞAK Burcunda DOLUNAY Gerçekleşecek. Ruhunuz uyanışa geçecek ne istediğinize ne istemediğinize karar verme mekanizmanız harekete geçecek. Şimdi ne istediğinize karar verip harekete geçme zamanı sizler için.


Diğer yandan, 24 Mart'ta fantastik bir Yeni Ay Koç burcunda gerçekleşecek. Girişimci çabalar ve girişimler kabul görebilir  ancak bir yatırımcıdan risk sermayesi almanın zor olması mümkün olabilir sizler için.

Satürn'ün Kova'daki yolculuğuna ve samimi, birleşme fikirli doğum haritalarınızda sekizinci evinize yolculuğa başlayacak 21 Mart'ta başlayacak 1991-1994'ten bu yana Satürn Kova burcu ilk ziyareti. 1 Temmuz'a kadar burada yolculuk edecek, sonra beş aylık bir ara, 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar tekrar Kova'ya yerleşecek.  Bu süre zarfında, güven, güç ve samimi bağlar hakkında önemli dersler öğreneceksiniz. İster paranızı birleştirin, ister ortak bir yatırım yapın ya da kalıcı ilişkiler kurun (evlilik, çocuklar ve diğerleri), temkinli Satürn sizi sürecin her adımında tam olarak düşünmenizi i analiz etmenizi sağlayacak enerjileri getiriyor. Zorlayıcı gibi görünse de, Satürn'ün katılaştırılması sadece yapılarınızın sürdürülebilir olmasını sağlamak istiyor. Tersine çevrilmesi zor bir şeye acele etmenin yolun üzerinde yankıları olabilir. Kova'daki Satürn, düşüncelerinizi ve kalbinizi dengelemenize yardımcı olur, kendi masraflarınızla herkesle ilgilenmek yerine ilgi alanlarınızı koruduğunuzdan emin olun. Sonuç, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş bir aşk olabilir!

Şimdi Satürn, dinamik ikililerinize daha fazla tanım ve derinlik katacak. Birlikte taşınmaktan mülk satın almaya ve ortak bir iş girişimi açmaya kadar, bu Satürn döngüsünde başarılı bir şekilde yer alabilirsiniz.
Samimiyet hakkında bazı göze çarpan dersler alacaksınız  ya da burada geçmişinizden blokları temizleme fırsatının farkına varabilirsiniz. Birkaç acı verici katmanı kazması gereken Yengeçler için bu, bir terapist veya yetenekli bir profesyonelle iyileşme yolculuğunuzda çalışmak için önemli bir zaman olabilir. Bu sürecin sonunda şimdikinden çok daha güçlü çıkacaksınız!

Önemli kararlar almakta aceleci olmayın. Korkuların bir fırsatı keşfetmenizi engellemesine izin vermeyin, ancak gerekli özeni gösterin.