Mart 2020 Aylık Başak Burcu Yorumu

Mart 2020 Aylık Başak Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

9 Mart'ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, Mart ayına duygusal bir anlam yükleyecek.9 Mart'ta çift doz kozmik destek alacaksınız, aynı zamanda yılın tek Başak dolunayını da müjdeliyor! Geçen 30 Ağustos'tan bu yana üzerinde çalıştığınız kişisel bir inisiyatif şimdi hayata geçebilir. Bu dolunay aynı zamanda özür dilemeksizin duygu ve arzularınızı dile getirmek için de ideal bir gün sizler için. Yönetici gezegeniniz Merkür ‘ün geri hareketi 10 Marta kadar iş ve eğitim hayatınızda ne gibi kararlar alacağınızı bilemekte zolanacağınıza işaret etmekte. Neyse ki, önümüzdeki birkaç gün içinde, sizin için en iyi seçimleri yapmak için ihtiyacınız olan netliği kazanacaksınız.
İşe gelince, ne kadar daha disiplinli olmanız gerektiğini anlamaya başlayacaksınız. Satürn, Kova burcunda 21 Mart'ta Doğum haritalarınızda 6. ncı evde İş ve Sağlık Evinizde etkili olacak ve hayatınızın bu alanını daha fazla itiraz ve sorumlulukla almanıza yardımcı olacak. Romantizm açısından, muhteşem bir ay gibi görünüyor! Mars aşk hayatınızda sizi tutkulu hale getirirken ortak noktalarda buluşup sorunlarınızı aşabileceksiniz.
24 Mart'ta Koç yeni ayı su, önümüzdeki altı ay içinde evliliğe veya büyük bir bağlılığa yol açabilecek çok yakın yeni bir ilişki bölümünün başlangıcına vesile olabilir. Zaten bu aşamayı geçtiyseniz (veya böyle bir şey aramıyorsanız), yeni ay müreffeh bir mali döngü olacak sizler için Bir yatırım veya ortak girişimi keşfedebilmeniz için gökyüzü destekliyor sizleri. Bu ay, kaynaklarınızı karşılıklı kazanç için birleştirmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

21 Martta Satürn'ün Kova burcunda ki ziyaret 1 Temmuz'a kadar etkili olacak. Büyük bir projenin planlanması ve uygulanması konusunda ciddi olmanın zamanı geldi mi?
Satürn'ün Kova burcunda ki geçişi ile ilgili haberler, aidatlar ve zorlayıcı dersler getirebilirken sizlere aynı zamanda, sağlıklı yaşamınızda da devrim yaratabilir ve daha düzenli kişisel bakım yapmanıza yardımcı olabilir. Yaşam tarzınızın envanterini çıkarın: diyet, egzersiz ve zaman yönetimi. Satürn, kemikleri ve iskelet sistemini yönetir, bu yüzden egzersiz yapmaya başlarsanız, özellikle sırt ve omurga ile sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Sindirim ve bağırsak sağlığı altıncı ev tarafından yönetilir ve bunlar da odak alanları olabilir. Yeme alışkanlıklarınızda bazı değişiklikler yapmanız ve stres seviyesini azaltmanız gerekebilir.
Sağlıklı ve güçlü hissetmediğiniz her yerde - zihin, beden veya ruh - Satürn güçlendirmenize yardımcı olur. Neyse ki, Başak burcun altıncı evinin doğal hükümdarıdır.
Aralık 2017'den bu yana, Satürn Oğlak'ta ve tutkulu beşinci evinizde, aşk hayatınıza ve yaratıcılığınıza önemli dersler getiriyor. Olgunluk gezegeni bu alanlara daha ciddi veya “yetişkinlere uygun” bir yaklaşım benimsemenize yardımcı oldu. Romantik yaşamınız bir öğrenme ve büyüme kaynağı olmuşken sizlere kararlarınızı net vermenizin zamanı geldi.