Nisan Ayı Burç Yorumları

Güzelliklerin temsilcisi Venüs 20 Nisan 2019'a kadar doğum haritalarınızda 12. evinizde. Bu enerji ile kendinize karşı adil, affedici, uzlaşmacı davranıyorsunuz. Koşulsuz sevgiye yönlendirmek için savunmasız tarafınızı ortaya çıkarmaya teşvik ediliyorsunuz, herkese önem verip kendinizi yok saydınız ancak şimdi merkeze kendinizi alıyorsunuz. Aşk hayatınızda özellikle uzun süredir birlikteliği devam edenler ve evli olanlar sorunlar yaşayabilirler. 20 Nisan’a kadar zayıf ilişkiler sona erebilir.  

Bekâr ve ilişkisi olmayan Koç burçları 17 Nisan’a kadar, çekiciliğiniz çok yüksek. Auranız çok güçlü ve etrafınızdakileri etkileyeceksiniz. Sürpriz birliktelikler aşk hayatınıza yeni bir yön verebilir.

2019 Nisan'ında, yönetici gezegeniniz Mars, yeni insanlarla tanışmak ve yeni ilişkilere başlamak için en iyi şartlara sahip olmanızı sağlayan destekleyici enerjileri barındırmakta.

Pek çok koç burcu ilişkilerindeki kaybettikleri heyecanların yeniden canlanacağı ve eski yaraların iyileşmesi ile mutlu olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Uyumlu bir çiftseniz bu enerjiler altında, bebek sahibi olmayı konuşabilirsiniz.

Nisan ayının gezegensel geçişleri, her bakımdan şartlarınızı iyileştirmek adına sizler için ilham verici olacak. İşlerinizi tutkulu, teşvik edici ve yeni bir etkileşimle başarılı noktalara eriştirebileceksiniz.


Kariyer ve Finans:

2019 yılının Nisan ayının ilk yarısında, işlerinizin parayla ilgili kısmında rutin işleyişiniz devam edecek. 17 Nisan’a kadar mesleki isteklerinizi geliştireceğiniz etkiler söz konusu. Doğum haritalarınızda 3’ncü evinizdeki Mars ile birlikte, Merkür müzakereleri, yeterlilik, yeniden değerlendirmeler ve yeni ticari arayışlar içine girmenizi sağlayabilir. Bir işiniz yoksa ya da mevcut işinizi değiştirmek istiyorsanız, iş piyasasını araştırmakta aktif olmanızı tavsiye ederim. Özgeçmişinizi gönderin ve iş görüşmelerine gidin, her şey sizin lehinize olacaktır.

20 Nisan 2019'da Güneş, doğum haritalarınızın 2. Evinde olacak, bu enerji ile geliriniz, kendinizi nasıl ortaya koyduğunuz ve temsil ettiğinize bağlı olacak -tamamen size bağlı-şekilde artacak ya da aynı kısır döngünün içinde dönüp duracaktır. Bu enerjinin parayla ilişkili enerjisi çok güçlüdür ve gelirinizi bazı bağımsız çalışmalar yaparak, bir hobinizi ya da kişisel yeteneklerinizi ortaya koyarak artırabilirsiniz.

Koç burçlarının pek çoğu, 19 ve 30 Nisan tarihleri arasında kariyerle ilgili eski bir sorunla karşı karşıya kalabilir. Bu durum kaçınılmayacak bir noktaya gelebilir üstesinden gelmek için olgun, ısrarcı ve gerçekçi olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek.

Plüton ve Satürn 24-30 Nisan 2019 tarihlerinde doğum haritalarınızda 10. evinizde (kariyer, sosyo-mesleki statü, hedefler ve başarı) geçmişe dönük olaylar gündeminize gelebilir. Şimdi, uzun vadeli projeleri ele almalı ve yönünüzü yeniden değerlendirme zamanı sizler için. Bazı radikal değişikliklere gidebilirsiniz. Stratejilerinizi gözden geçirmenin zamanı geldi.