Kova Burcu 2020

KOVA 2020

Genel

2020 hayatta başarıyı yakalamak için özgünlüğünüzü kullanmanız gerektiğini vurgulamakta. Bu yıl yeni başlangıçlar istikrar için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalısınız ve arzuladığınız her şeye ulaşmak için mücadele etmelisiniz.. İş yerinizde üstünlük yaratacak yaratıcılığa ve işleri halletmek için akıllılığa sahipsiniz. Tüm gücüyle Satürn, engellerden geçmenize yardımcı olacak.

2020 boyunca gezegenler geleceğinizi yapılandırmak için, sabır ve azmin önemini öğretecek sizlere. Tüm 2020 yılı, bakış açınızın yenileneceği özünüzü yeniden keşfedip şekillendireceğiniz enerjileri getiriyor sizlere.
23 Eylül 2020'den itibaren 20 Aralık 2020 ye kadar , agresif olma, öfkenizi başkalarına yansıtma gibi olumsuz bir iz bırakan eylemlerden uzak durmanız gereken bir dönem.. Bunun nedeni, Satürn'ün sorunlarınızı yükselmesine neden olması olacak. Yıl ortasında, herhangi bir seyahat planından kaçının beklenmedik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yıl Yeni bir araştırma çalışmasına başlama ve bunun için başarı ve övgü kazanma şansınızda oldukça yüksek görünüyor.

24 Ocak 2020'den itibaren gökyüzü iş hayatınızda büyük değişiklikler ile karşı karşıya bırakacak sizleri daha büyük fırsatlara sahip olabileceğiniz yabancı bir ülkede başarı elde etmenizi mümkün kılacak her fırsatı değerlendirin.
Ketu'nun 23 Eylül 2020 tarihine kadar doğum haritalarınızda 11. evinizdeki mevcudiyeti sırasında sabırlı olmanız ve sakin olmanızı tavsiye ederim. Böylece finans konularında istenen başarıyı elde edebilirsiniz.

16 Ağustos'tan 16 Eylül 2020'ye ve 13 Nisan'dan 14 Mayıs 2020'ye kadar Güneş'in yüceltme dönemi, kariyerinizde herhangi bir değişiklik yapmak veya yeni bir şeyle başlamak için en iyi zaman olacak sizler için. . Bununla birlikte, Venüs'ün 23 Eylül'den 17 Kasım 2020'ye kadar geçişi sırasında, büyük ölçüde üretken olamayacağınız için bu dönemde kariyerde önemli kararlar almaya özen gösterin.

Yıl boyunca aile arkadaş ve kendi çıkarını düşünüp kendi almadıkları sorumlulukları üzerinize yıkan sizi kendi seçim ve hatalarından sorumlu tutanlardan uzak durup hayatınızın merkezine kendinizi alırsan eğer bu yıl sorunsuz bir finansal büyüme elde edebileceksiniz. Bu yıl kendiniz için yeni bir ev satın alma ve yeni bir araç satın alma beklentilerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Bu süre boyunca, arazi ve mülke yatırım yapmayı düşünebilir ve böylece gelecekte büyük gelirler elde edeceğiniz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kendi işinin sahibi olanlar Ekim'den Aralık'a kadar olan süreçte iş hayatlarında büyüme iyi kazanımlar bekleyebilirler. Bu yıl gayrimenkul, hisse senedi piyasası ve diğer uzun vadeli yatırımlar açısından sizin için verimli olacaktır.

AŞK ve EVLİLİK

Bekar Kovalar, Katıldığınız herhangi bir iş ya da eğitim merkezini ziyaretinizde, Mart-Mayıs döneminde eşiniz olacak kişi ile tanışabilirsiniz. Derin duygular ile aşkı yaşayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Kova burçları ise ilişkinizde karşılıklı şeffaflığı sürdürmeniz, daha sonra sorun yaratabilecek herhangi bir gizlilikten uzak durmanız beraberliğiniz de huzur ve güven açısından önem taşımakta. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova burçları aşk ilişkinizin evliliğe dönüşme olasılığının yüksek olduğu bir yıldasınız. , Kasım ve Aralık aylarında sürpriz bir evlilik yapabilirsiniz. Evli Kovalar kendi yakınlarınız ile ilişkinizi dengelemeyi başaramadığınız takdirde . Mayıs'tan Eylül'e kadar zorlu bir dönem olabilir sizler için. Hayır kelimesini kullanmalı kimsenin hayatınızdan çalmasına izin vermeden kararlar almalısınız kendinizi ve eşinizi ailenizin sebep olacağı sorunlara dahil etmemek için elinizden gelenin en iyisini yapın. İlişkilerinizde hala bazı endişeler ve çatışmalar olacaktır, ancak sorunların daha da büyümemeleri için yaşananları dikkatli bir şekilde ele almaya çalışın. Bu yıl eşiniz yaptığı işe göre önemli bir ortaklı başarı ve kazanımlar elde edebilir. Bu durumdan her ikinizde fayda görebilirsiniz.

Çocuk sahibi kova burçları bu yıl zihinsel ve duygusal olarak yaşanılacak güzellikler ile gurur duyabilirsiniz. Ayrıca, Çocuğunuz yarışmalara katılmak için bilgi edinecek ve yeni akademik kurslara katılacaktır. Üçüncü bir kişinin çocuğunuz ile aranıza girmesi nedeniyle ilişkinizde her türlü tartışmadan kaçınmanız önem taşımakta.
Büyük iyilik Jupiter'in enerjileri ile yanlış anlaşılmalar dostlarınız ile yaşadığınız gerginlikler sona erecek kuracağınız empati sayesinde, dostluklar pekişecek uyum denge ve güçlü ilişkiler kurabileceksiniz. Jüpiter, nimetlerini ve uyumunu kullanacak, böylece evinizde ve dostlarınız ile bütün olabilmenin gücünü yaşayabileceksiniz.

Bu yıl annenizin sağlığına dikkat etmeniz önemli özellikle sinir hastalıkları ile ilgili konularda herhangi bir karışıklığa neden olacak durumlara karşı kontrollü davranmalı yerinde müdahaleler de bulunmakta tereddüt etmeden kararlar almalısınız.
14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar, ilişkilerinizin tümüne. dikkat etmeniz ve aranızda herhangi bir olumsuzluğun oluşmasına izin vermemeniz önem taşımakta bu döngüde kıskanç insanların güzellikleri bozmasına izin vermemelisiniz. Aile içinde küçük kardeşlerinizin yıl sonuna doğru sağlığına dikkat edilmesi gerekebilir.

2020 sizler için öfkeden kızgınlıklardan uzaklaşacağınız yaşamınızı yenileyip sizin için gerçekten özel ve değerli olanları fark edip koruyup kollayacağınız enerjileri getirmekte. Sizi siz olduğunuz için sevenlerin farkına varıp kıymet verip kıymet görerek ilişkilerinizde huzuru yakalayabilir iş hayatınızda aynı tekrarlar dan uzaklaşıp yeni başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz.

OCAK 2020
Bu ay maneviyatınızı güçlendirebilir hayatınızın pek çok noktasında tereddütlerden kurtulup daha güvenli bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacak farklı bir hayata bakış açısı kazanabilirsiniz. . Bununla birlikte, Satürn ve Jüpiter'in gerilemesi sağlığınız ile ilgili sorunlara neden olabileceğinden dikkatli olmalısınız. Satürn’ün yansıması ile yatırım kararlarınız da engellenebilir, bu nedenle kararları yılın daha iyi bir süresi için ertelemeniz öneririm. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin istek ve uyarılarını dikkate almanız faydalı olacaktır.

ŞUBAT 2020
Bu ay boyunca Hayat ortağınız eşiniz ile kendi yakınlarınız ya da geçmişiniz yüzünden tartışmamanız için uyarıyor gökyüzü sizleri.. Karakterinizin keskin ve öfkeli tarafı bu tarafı iş hayatınızda meslektaşlarınız ve iş ortaklarınızla da sorunlara neden olabilir. Sağlıklı kararlar almak için sakin olmayı başarmalı ve hayattaki çeşitli zorlukları üstlenecek enerjiyi sizi sevenler ile ilişkilerinizi güçlendirmek için kullanmalısınız. Bu ay Devletten ve ilgili kurumlardan önemli faydalar görebilir meslek hayatınızda sektör değişikliği ya da önemli bir girişimi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

MART 2020
Bu ay boyunca dostlarınız ile ilgili konularda hassas ve duyarlı davranmanın manevi rahatlığını yaşayabilir haksızlıklar karşısında susmamanın ödülünü hayatınızın farklı alanlarında alabilirsiniz. İş hayatınızda ve eğitim hayatınızda gizli düşmanlıklara dikkat etmeli gördüğünüz sezinlediğiniz konulara anında tepkinizi göstermekten çekinmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin sağlığı ile ilgili tıbbi müdahaleler yaşanabilir zamanında yapılacak müdahaleler ile büyük bir sorunun üstesinden gelmeyi başarabilirsiniz bu durum aranızda ki bağı daha da güçlü hale getirecektir.

NİSAN 2020
Bu ay eğitim ve iş ile ilgili konular için bazı kısa geziler yapmakla görevlendirilebilirsiniz. İtiraz etmeden kabul edin hem maddi hem de manevi olarak son derece iyi kazançlar elde etmenize yardımcı olacaktır bu yolculuklar. Ayrıca ay boyunca dostlarınız ile kaliteli zaman geçireceksiniz. Bu, uzun vadede onlarla olan bağınızı güçlendirmeye yardımcı olacaktır. Kova burcu hanımefendiler bu ay jinekolojik sorunlar yaşayabilirsiniz doktor kontrollerinizi ihmal etmeyin.

MAYIS 2020:
Bu ay çalışma ortamındaki değişiklik sizleri biraz stresli kılabilir ani kararlar almamalı her söyleneni bir meydan okuma olarak görmeden hareket etmeye çalışmalısınız. Bu ay aile büyükleriniz ile ilgili konularda kardeşlerinizin haksızlığına uğrayarak üzülebilirsiniz. Sapla samanı ayırt etmeli kendinize vermediğiniz değeri kim olursa olsun başkalarına vermemeniz gerektiğini kabullenmelisiniz. Bu ay hukuk ve bankalar ile ilgili konularda sorunlarınızı çözüme kavuşturarak hakkınızı alabilirsiniz.

HAZİRAN 2020:
İş arıyorsanız beklediğiniz gibi bir işe kalıcı olacak şekilde kabul edilebilirsiniz. Bu ay işinizde tanınacağınız takdir edilip ödüllendirileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. , Tamamen kariyerinize odaklanacağınız için bu ay boyunca büyük başarılar elde edebilirsiniz. Bu ay sizden saklanan bir takım gerçeklerin gün yüzüne çıkması ile iş hayatınızda gerçek düşmanlarınızı öğrenip hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile cinsel sorunlar yaşayabilir birbirinizden uzaklaşma eğilimi içine girebilirsiniz mutlaka uzman birinden destek almalı gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olmamalısınız.

TEMMUZ 2020
Jüpiter ve Satürn’ ün açıları hızlı gelişmeleri getirebilir sizlere.. İş değişikliği ve ani seyahat fırsatları sizler için yorucu olabilir kendinizi zamanla yarışır bir halde gergin ve yorgun hissedebilirsiniz. Kariyer, finans veya evlilik ile ilgili önemli kararlar yılın daha iyi bir zamanına ertelenmeli sizler için. . İş arkadaşlarınızla konuştuklarınıza dikkat etmelisiniz beklenmedik gelişmeler haklı olduğunuz konularda dahi suçlamalar ile karşı karşıya bırakabilir sizleri.

AĞUSTOS 2020:
Ağustos ayı kişisel ve mesleki ilişkilere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Bu ay boyunca iş arkadaşlarınız ile tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. Uzun zamandır beklediğiniz fırsat ve kabuller bu ay boyunca gerçekleşebilir, İşle ilgili konularda gizliliğe önem vermelisiniz. Eşiniz ve dostlarınızın desteği bu dönemde yaşadığınız zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

EYLÜL 2020
Eylül ayında beklenmedik sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaygın hastalıklara karşı oldukça savunmasız kalacaksınız ve bu nedenle genel sağlığınız ve refahınız üzerinde ciddi sonuçlardan kaçınmak için gerekli önlemleri almanız önem taşımakta. Ayrıca bu ay, vergi veya hukuki meseleleri ele alırken çok dikkatli olmanız gerekli. Resmi ve yasal işlerde kısıtlama gibi ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise dedikoducu arkadaşlarınız yüzünden eş ya da sevgiliniz ile tartışmalar yaşamak istemiyorsanız kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin farkında olmalısınız iş işten geçmeden önce.

EKİM 2020:
Bu ay öğrenci kova burçları yüksek öğretimde başarı olacak. Kendi işini kurmak isteyenler fırsatları yakalamak için uzun yolculuklar yapmanız hayalinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. İş hayatınızda dostlarınızın desteği, iyi sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak. Bu ay eşinizin ya da sevgiliniz iş hayatında önemli gelişmeler yaşanabilir birden fazla seçenekle karşılabilir doğru seçim yapmak için onu yönlendirmekten çekinmeyin.

KASIM 2020
Bu ay boyunca bankalar ve finansal konularda dikkatli kararlar almalı başkalarından kaynaklı zararlara karşı tedbirli olmaya çalışmalısınız. İş hayatınızda Yöneticiler ve patronunuz ile iyi ilişkiler sürdürmek, bu ay boyunca destekleyici bir çalışma ortamının temelini oluşturmanızı sağlayacaktır. Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu kimsenin avukatlığına soyunmamanız gerçekliğini bilmediniz konularda tartışmalar içine girmemeniz olacaktır.

ARALIK 2020
Bu ay içinde kariyerinizden çok memnun olacaksınız ve bu evinizdeki uyumlu ortama yansıyacaktır. Spekülatif yatırımlar size iyi geri dönüşler sağlayabilir. . Bu dönemde yeni arkadaşlar edineceksiniz ve iş hayatınızda büyük başarılara imza atabileceksiniz. Ay boyunca sabırlı hareket etmek aşk ta da iş hayatınızda da tahminlerinizin üzerinde güzellikler yaşatabilir sizlere.


NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.

Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:

https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ