Mart Ayı Gökyüzü Enerjileri

Yaralı yüreklerin yaralarının AŞK ile şifa bulup sarılacağı, İyi niyeti sömüren Kendine yalan söyleyenlerin, Sevgi ile inançla aldatanların ağır sınavlar vereceği, Cesareti Sevgiden gelenler, Kararlı olup Mücadele edenler, Özüne sadık kalıp gelişenlerin, Kıymet bilenlerin maddi manevi ruhani kazanacağı enerjiler ile karşı karşıya olduğumuz bir ay olacak Mart.

Yıldızların Karmanın öğretmeni SATÜRN 1994 ten sonra Kova burcunda ilerleyecek. Dünya insanlık her bakımdan yeni bir düzenin yapılanma sürecinin
döngüsü başlamakta. Toplumsal, kültürel ve idari ortamda yeni yöntemlerin kullanılmaya başlanacağı yeni ve yenilikçi bir dönem.

İletişimin gezegeni Merkürün durağan hareketi Dünya genelinde ve ülkemizde Corona Virüsü ve finansal piyasalar ile ilgili konuları 4-6 Mart 2020 tarihleri arasında gündemin zirvesine taşıyacak. Bu süreçte ''Coronavirüsün'' kökeni çıkış nedeni dahil olmak üzere gökyüzü enerjileri net bilgi almayı zorlaştırıyor ve sabrımızı teknoloji aksilikleri, iletişimsizlik ve seyahat sorunları ile zorlamaya devam edecek. Merkür ayrıca dokunduğumuz şeyler de dahil olmak üzere iletilebilir her şeyle bağlantılıdır. Merkür'ün Balık burcunda ki durağan konumu hijyene her zamankinden çok daha fazla önem vermemiz içinde uyarıyor bizleri.

4 - 9 Mart tarihleri arasında Merkür , özellikle temiz havanın dolaşamadığı uçaklarda ekstra seyahat önlemleri alınması noktasında fazlası ile uyarıcı!

9 Mart 2020 Türkiye Saati ile BAŞAK Burcunda DOLUNAY Gerçekleşecek sağlık ve finansal konular ile ilgili etkili Başak Dolunayının, Bilgi kirliliklerine netlik kazandırması mümkün herhangi bir hava kaynaklı hastalıktan çok daha hızlı ve daha uzak olan bazı yanlış bilgilerin giderilmesine de yardımcı olacak etkilerine tanıklık edebiliriz.


Dört güçlü gezegen - Mars , Jüpiter , Satürn ve Plüton - Oğlak burcunda , hükümetlerin, ekonominin ve şirketler ile ilgili son derece önemli yeni yapılanmaları dünya genelinde gündeme taşıyabilir. Oğlak hayatımızı koruyan yapılara hüküm eder.

Resmi bahar ekinoksu ve Koç burcunun başlangıcı 19 Mart 2020 gecesi ve Ertesi günü etkili olmak üzere, Enerjik Mars ve geniş Jüpiter, dik başlı ve hızlı hareket eden bir enerji olan Oğlak burcunda ki gezegenler ile açıları, Güç mücadeleleri ve atılımlar, Mars ve Pluto'nun etkileri ile 23 Mart'ta kadar son derece şaşırtıcı gündemleri değiştirici olayları tetikleyebilir.

14 Mart'ta kadar Dünya ve Ülkemizde kimlik, güven, zayıflık, özerklik, bağımsızlık ve haklar gibi konularda yıkıcı enerjilerden sonra iyileşme, artık evrimsel yolculuğumuz için kritik hale geliyor. Acılarımıza sıkışıp kalamayız. İleri gitmeli BİZ olma adına ayrıştırmadan fikir birliği içinde olmalıyız.

19 Mart'ta Satürn-Plüton kavuşum derecesine ulaştığında dinamik bir döneme gireceğiz. Geçmişten dersler almalı doğaya insana yaratılmış her şeye değer vermeli sevgi vermeli mücadelemizi bütünlüğü korumak için vermeliyiz her anlamda.

Oğlak burcunun modern hükümdarı ve Kova burcunun klasik hükümdarı Satürn'le, üç yıllık turunun ilk ayağını 21 Mart'tan 1 Temmuz'a kadar sürdürecek. Adaletin İlahi Mahkemesi gökyüzünden yeryüzüne ADALET dağıtmaya başlayacak. Değişim Dönüşüm ve hiç bir bireyin toplumların yaptıkları iyilik ve kötülüğün yanlarına kalmadığını deneyimleyeceği çok özel bir döngü....

Öğretmen SATÜR'ün Kova burcunda ki geçişinin etkileri:
Kova grupları, arkadaşları, ağları, toplumu bir bütün olarak yönetir. Kova'daki Satürn toplumları odaklar İnsanlığı iyileştirmeye kararlı mıyız? Yoksa bir şekilde kısıtlanıyor muyuz? Çılgın fikirleri denemek isteriz ancak deneyleri metodik olarak yürütmek için disipline sahip bir bilim insanının zihnini benimsememiz gerekiyor. Gökyüzü Yavaş Yavaş uyanma, yavaş ama kalıcı değişimin mesajlarını veriyor insanlığa. Özgürlüğümüzü sınırlayan kurallar. Sosyal medyada daha fazla kural gündeme gelebilir. Fütürizm ( Fütürizm tüm yaşamsal durumlar için bir bakış açısı ve yaklaşımdır. Herhangi bir meslek, cins, ırk, din ya da toplumu temsil etmez, belirli kişi, kurum ya da topluma ait olamaz. İnsanlığın iyiliğini hedefleyen herkes fütürist bakış açısı ile hayatın her boyutuna bu şekilde bakabilir) Bu düşünce bireysel ve teknoloji de ana akım haline gelebilir. Siyaset dünya genelinde daha sağcı bir hal alabilir. Matematik ve bilgisayar bilimlerindeki gelişmeler. Boyut değiştirecek.

19-20 Mart'ta Güneş'in Koç burcuna girdiği Ekinoks başlıyor. Bu değişim aynı zamanda yeni bir astrolojik yılın başlangıcıdır.
24 Mart'ta Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, Chiron ile bağlantılıdır. Yaraları İyileştirici enerjiler hakim gökyüzünde. Acıya, reddedilme korkusuna veya kırılganlığa karşı duyarlılığımıza rağmen, yine de yeni bir başlangıç yapmamız, tekrar başlamak için çaba göstermemiz, cesaret göstermemiz gerekiyor.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ