BOĞA BURCUNDA YENİ AY ve BURÇLARA ETKİLERİ


23 NİSAN YENİ AYI'nın bizlere mesajı: "Bir sır var, çözdüklerimizden başka. Bir ışık var, bu ışıklardan başka. Hiçbir yaptığınla yetinme, Geç öteye. Bir şey daha var bütün yaptıklarından başka." Ömer Hayyam

BÜYÜK DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM ve DİRİLİŞ


Trajedi Hüzün ve Yenilenme Yeni ayın yansıyan enerjileri olacak yaşamlarımıza.

BOĞA Yeni ay'ı, Satürn'e meydan okuyor, bu yüzden değişikliklerin üstesinden gelmek zor olabilir ve acı keder uyanış diriliş ve yenilenme.

Nisan 2020 yeni ayı Boğa burcunda olabilir ama gökyüzünde Koç takımyıldızındaki Koç Boynuzları'nda! Bu ENERJİNİN agresif ve dürtüsel bir etkisi vardır, bu yüzden sorumlu, sabırlı, temkinli ve mantıklı olmak önemlidir. Koronavirüs pandemisinin oluşturabileceği trajedilerden kaçınmanın en iyi yolu kendinizi ve sevdiklerinizi korumak ve risk almaktan kaçınmaktır. Yeni ay enerjisinin beklenmedik bir değişimi getireceğini tetikleyen gezegen Uranüs'ün etkisi olacak. Büyük değişiklikler iyi veya kötü olabilir. Ancak bu yeni ay da Öğretmen Satürn ün enerjisi astrolojideki en zorlu etkilerden biridir.

Boğa Yeni Ayı, bir dizi çok zor ay evresinin sonuncusudur. Bu yeni ayın zorlu doğasını güçlendiren, Mars-Satürn doğasına sahip sabit yıldızlarla birleştmiş olması. Bu gezegen kombinasyonu hayal kırıklığı, öfke, şiddet, zulüm, suç, kayıp ve bunun sonucu vicdan azabı ve utanç gibi kavramları da etkili kılacaktır.
Gökyüzü heyecan, beklenmedik değişim getiriyor. Her birimiz zor zamanlardan geçerken dürtülerimize yenilir sabırsız olursak bu sürecin sonunda kolay kolay düzelmeyecek psikolojik travmalarımız oluşabilir.

Dürtüsel davranmak ve risk almak, hayatınızda rahatsızlıklara neden olan beklenmedik ve hoş olmayan değişikliklere neden olacaktır. Agresif tepkiler, kazalar ve kaoslara neden olsun istemiyorsanız SAKİN olmalı Şükür Tevekkül Sabır ile ruhlarınızı şifalandırmaya çalışmalısınız. Ancak bu enerjiyle hiçbir şey yapmamak kurban düşüncesi ile çaresizliğe teslim olmak korku ile hareket etmekte aynı istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Değişen koşullara uyum sağlamak için esnek ve açık fikirli olun. İnternette veya yeni teknoloji, bilim ve astroloji gibi konular aracılığıyla değişim ve heyecan için daha güvenli seçenekler aramak her birimize fayda sağlayacaktır.

İlerlemek ve hedeflere ulaşmak giderek zorlaşıyor. Ancak sorumluluklarınızı karşılamak için güçlü bir çalışma ahlakı, sabır ve kararlılık için çaba göstermemiz gereken günlerdeyiz. Hiç bir şeyi ertelememeye veya dikkatimizi dağıtmayaya çalışalım. Sorumluluklarımızdan kaçarsak sonucu hiç te beklediğimiz gibi olmayacaktır.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle , bu yeni ay pek çoğumuzun kariyerinde değişiklikler, istihdam kaybı, öz izolasyon, hastalıklar huzursuzluklar korku ve endişe yaşıyoruz.

Bu dönem değişime direnme zamanı değil, aşırı tepki verme zamanı da değil. İyi düşünülmüş, metodik, sabırlı ve adım adım bir yaklaşım en iyisidir. Kötü alışkanlıkları değiştirmek ve kişisel hijyeninizi geliştirmek için Uranüs'ten yansıyan enerjiyi yüksek öz farkındalığımızı hayatlarımıza yansıtmak için kullanalım. Korunmasız aile üyeleri, arkadaşlar ve komşuların sorumluluğunu üstlenelim. Ve inanalım her zorluktan sonra bir kolaylık vardır. Disiplin İrade Tedbir bu pandemi sürecinden zaferle çıkmamızı sağlayacaktır.

Yeni Ay enerjisi ile dünyada ülkemizde doğa olayları tetiklenebilir, Bankalar ile ilgili yasal düzenlemeler dini ve siyasi liderlerin sağlık sorunları skandallar ve gizli kalmış sırların deşifre olması bu enerjilerin yansıması içinde.

Koç Takımyıldızı'ndaki yeni bir ay, güçlü bir bağımsızlık ihtiyacı ile pek çoğumuz daha fazla iddialı ve dikbaşlı yapar. Güç ve inisiyatif te verir, aynı zamanda kibir ve sabırsızlık da etkili olacaktır. Bu yüzden acele etmeden önce tavsiye dinlemeyi ve Sabit yıldız Sheratan bedensel yaralanmalara, vicdansız yenilgiye, savaşlara özellikle sağlık sektörü ile ilgili alanlarda ülkeler arası ittifakların saldırgan tutumlara dönüşmesine ve doğa olayları depremlere sebebiyet verebilir. Ayrıca Sheratan sabit yıldızı Boğaz, boyun ve kafa arasındaki bağlantı ve bademcikler ile ilişkilidir.

Yeni aya en yakın yıldız sabit yıldız Mesarthim'dir . Satürn-Mars enerjileri ile de birleştirici iyileştirici uzlaşmacı olmamız için liderlerden halka her birimiz için uyarıcı enerjileri barındırmakta.

Bana dokunmayan YILAN bin yaşasın devri kapandı.
Görmezden geldiklerimiz yok saydıklarımız ben yaptım yanıma kar kaldı sandıklarımız ile yüzleşme zamanı şimdi.

Yüce Yaratıcının kullarına sorması gerekenleri birbirimize sormaktan vazgeçmeli kendi yaşamlarımıza bakmadan başkalarını yargılamaktan hüküm vermekten adaletsizliklerden uzaklaşma zamanlarındayız. Anda kalıp vakit kaybetmeden.

Dünya yaşamlarımız iyileşecek ise bu sadede SEVGİ ile gerçekleşecek.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Koç olanlar:
Bu Yeni ay sizin için oldukça anlamlıdır, Size zarar veren bağımlılık ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Kötü bir sigara alışkanlığı, bir şeker bağımlılığı ya da toksik bir çalışma durumu olsun, Size zarar veren kişilerden alışkanlıklardan uzaklaşabilmenin iradenizi ortaya koyabilmenin tam zamanı. Evren, nihayetinde sizin için bir amacı olmayan şeyleri temizlemeniz ve yeni başlangıçlar yapmanız için destekliyor sizleri.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Boğa olanlar:
Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay, Sizin için, dönüşüm zamanı. Anka kuşu gibi küllerinizden yenileneceğiniz enerjiler hakim sizler için. Eskiye ait her şeyi sevgi ile dününüzde bırakırken gelecek için yeni bir vizyon oluşturmanızı destekleyen bir yeni ay etkisi ile karşı karşıyasınız. Hayalleriniz için mücadele etmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekiyor ve şimdi bunu yapmanın zamanı geldi. Yeteneklerinizi yüreğinizi ortaya koyun işte ve aşkta kazanmanın mutluluğun kapıları aralayın şimdi.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu İkizler olanlar:
Bu enerji ile evinizde ve iş hayatınızda hem yetkileriniz çalışanlarınız hem de ailenizle daha iyi sınırlar oluşturmanızın önemini vurgulamakta. Sorunlu olabilecek duygusal gerginlikler yaşamaması için kalbinizle “konuşmanız” gerekiyor. Sevdikleriniz ile yarışa girmeden bütünleşmeye yönelik şekilde iletişime önem verirseniz güzellikler yeniden başlayacaktır.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Yengeç olanlar:
Boğa Yeni Ay sizin için iyi etkileri beraberinde getiriyor, Şimdi, sadece duygularınızı özgür bırakmanız ve istediklerinizi ve kendinize saklamayı bir yana bırakıp iletişime önem vermeniz gerekli. Böylelikle daha anlaşılır olacak ve fikirlerinizi hayata geçirebileceksiniz. Açıklık çok önemli , çünkü karışıklık düşüncelerinizden uzaklaşıp işinizi ilişkilerinizi bunu başardığınız da netleştireceksiniz.

Güneş Yükselen ya daAy burcu Aslan olanlar:
Boğa Yeni ayı enerjisi ile işler bürokratik ve maddi olarak yoluna girmeye başlıyor her şey iş hayatınızda olumlu yönde netlik kazanıyor sizler için, Pek çok Aslan burcu etrafında bulunan yakınları sözde dostları tarafından sömürülmüş ve kendi çıkarları doğrultusunda kullanılmış olduklarınn farkına varcaklar. Dostluğunuzun fedakarlıklarınızın sadakatinizin bir sınırı var, Size gerçekten zarar verdiklerinden emin olduğunuz kişilerden uzaklaşacak sevgisinden emin olduklarınız ile hayatınızı daha pozitif şekilde yaşamayı seçeceksiniz. Aşk hayatınızda ise güven verip güvende olduğunuz ilişkinizi kalbinizin merkezine alacaksınız.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Başak olanlar:
Boğa Yeni ayı sizin için güçlü bir sıfırlama anlamına gelmekte. Aşk hayatınız da iletişim sorunları bağlanma ve biribirinizi anlama noktasında sorunlar yaşadıysanız şimdi olanları düşünüp arkanızda bırakma ve birbirinizi affetme zamanı. Fakat eş ya da sevgiliniz ile hem fikir olmanız önemli. Bu sayede sorunları aşabilirsiniz fakat eş ya da sevgiliniz gelişmek ve değişmek istemiyorsa gitmesine izin vermeniz gerekebilir. Bitişler ve yeni başlangıçlar sizleri karşılıyor.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar:
Boğa yeni ayı, Sizleri iş hayatınızda duygusal kılabilir ve işlerinizi daha Pratik ve çözüm odaklı yaparak başarınızı da kazanımlarınızı da yükseltebilirsiniz. Ortaklıklarınız da sorunlarınız varsa daha fazla büyümesine izin vermeden ortaklıkları noktalamak sizlere çok daha istirkarlı enerjileri fark ettirebilir. Aynı zamanda şu anda ihtiyaç duyduğunuz duygusal desteği dostlarınızdan ve sevdiğiniz insandan almanız almanız, örneğin bilinçsiz stresle başa çıkmanızı yanlış kararlar almanızı da engelleyecektir. Dostlarınızın ve sizin seven insanların kıymetini daha iyi anlayacağınız günlerdesiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Akrep olanlar:
Boğa Yeni ayı. Sevgi ve romantizm önem kazanacak bu enerji ile sizler için. Evli akrepler eşinize sevginizi ifade edin ona zaman ayırın olumsuzlukları unutturmak için öfkenizi kıskançlığınızı alt edin.Fakat bu titreşimi yüksek Yeni Ay da saplantılı düşüncelerinizden uzaklaşabilir size zarar veren tek taraflı sevgi fedakarlıklar ve zorlukları affetme ve unutmayı başararak ruhunuzu özgürleştirmeniz mümkün bu sayede kendinizi toparlayacak yaralarınızı saracak ve sağlıklı ilişkler kurmayı başarabileceksiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Yay olanlar:
Sizler için çalışma hayatınızda ki sorunları dengeleme ve tüm doğru prosedürleri ve yapıları bir araya getirerek kazanımlarınızı arttıracağınız enerjler olarak yansıyacak sizlere. Bu Yeni ay ile iş değişitrebilir yeni bir alana yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sorunlu bir evlilik ya da ilişkinizi noktalayabilir özgür kalmanın huzur getirdiğini yaşayarak deneyimleyebilirsiniz.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Oğlak olanlar:
Boğa Yeni Ayı, Ailevi ilişkiler önem kazanacak sizler için. Affetmeniz gereken bir kardeşiniz varsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı sorun yaşadığınız , herhangi bir aile üyesi de olabilir. Affetme hatalarınız ile yüzleşme bu Yeni ayın sizlere yansıyan etkileri arasında bunu yaptığınızda önemli bir kişisel gelişimi deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda ise gerçekçi davrandığınız takdirde kazanmaya ve yükselmeye başlayacaksınız.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Kova olanlar:
Boğa Yeni ayı sizin için önemli değer ve değer duygusunu uyandıracak ruhunuzda İş ve eğitim hayatınızda yeteneklerinizi ortaya koymalı ve kendinize yeni yöntemler belirleyerek istikrar ve başarı kazanabileceksiniz. Kibir inat ve ön yargılardan uzaklaşıp barışçıl uyumlu bir tutum dostlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayıp huzur bulmanızı sağlayacaktır.

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Balık olanlar:
Boğa burcunda ki Yeni Ay size kendini zi çok daha iyi hissettirecektir. İş hayatınızda sorunlarınız varsa ortaklıklar dahil olmak üzere hırsla hareket etmemeli ve bir an once sorunlu sizi yoran ortaklıklarınızı bitirmek için kararlı davranmayı seçmelisiniz. Aşk hayatınızda ise ruhunuz uyanmaya başlıyor ne istediğinizi bilecek kararlarınızı netleştirerek uygulayabileceksiniz.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

Dr.Astrolog Şenay DEVİ