Başak Burcu 2020

BAŞAK 2020

GENEL
2020 yılı sizler için güçlendirici bir yıl ve heyecan dolu bir yıl olacak enerjileri barındırıyor. Bu yıl, içsel benliğinizi ve gerçekte kim olduğunuzu keşfedebilir ve böylece en derin alemlerinize ulaşabilirsiniz. Genel olarak, bu yıl tüm Başak burçları için gerçekten iyi enerjileri getirmekte, Özellik ile finansal pozisyonlarınız yükselecek ve en rahat olduğunuz iş ve disiplin alanına yatırım yapabileceksiniz. Profesyonel yaşamınızda ve kariyerinizde yeni fırsatlar elde edebilir, iş hayatınızda başarı ve tanınırlık elde edebilirsiniz. 2020 emeklerinizin karşılığını alacağınız sahip olduğunuz her şey için minnettar olacağınız bir yıl olacak gibi görünüyor.

Siyaset içinde olan ve ilgilenen Başak burçları için, 2020 şanslı görünüyor, çünkü politik senaryoda yeni bir yazı ve isimle onurlandırılabilirsiniz. Bu yıl, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ve toplumun daha fazla refahı için çalışıp takdir toplamanız mümkün. Mütevazi ve asil doğanız sayesinde toplum genelinde saygınlık kazanabilirsiniz.
Başak öğrencileri ise daha sıkı çalışma ile başarılı olacağınız için özenle odaklanmaya ve çalışmaya devam etmelisiniz. Ciddi çalışmalarınız öğrenmeye açık yaklaşımınız sizlere başarıyı beraberinde getirecektir.

Fiziksel zindeliği, yemek yeme alışkanlıklarınızı daha sağlıklı hale getirmeniz mümkün fazla kilolarınıza veda edebilecek iradeyi sağlayacağınız bir yıldasınız. 22 Mart 2020'den 4 Mayıs 2020'ye kadar Mars ve Satürn iş hayatınızda rakiplerinizin farkında olmanız gerektiği anlamına geliyor. 2020'de mahkemeler hukuki konular da dikkatli olmalı hiç bir şeyi atlamamalısınız. Nisan ayından itibaren Haziran 2020 ye kadar seyahat etme şansınız oldukça yüksek. Bu işiniz, çalışmanız veya diğerleri gibi günlük aktivitelere devam etmek için hayatınızdaki heyecanı geri getirecektir. Zihninizde kaygı yaratabilecek herhangi bir sorundan kaçının ve size gereksiz stres ve gerginlik veren kişilerden uzak durun. 2020 boyunca yaşam tarzınızı koruyun ve sağlığınıza dikkat edin ve sizi saldırganlığa agresif bir tutuma büründürecek tüm insanlardan ve her türlü sorundan kaçının, aksi takdirde Hipertansiyondan muzdarip olabilirsiniz. Yeterli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile sıkı ve sağlıklı bir rejim izleyerek sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır. Bu yıl, çeşitli faktörler nedeniyle bu yıl ekstra masraflara maruz kalabileceğiniz enerjiler söz konusu bu nedenle ekstra gereksiz masraflarınızı kontrol etmeye çalışmalı ve ayrıca ekstra gelir için yollar bulmanız gerektiğinin farkında olmalısınız.
Kariyer hayatınızda başarılı olmak için bir Başak burcu olarak sabırlı olmanız, alçak gönüllü, nazik olmanız ve 2020 yılı boyunca sakin olmanız fazlası ile önemli, böylece gereksiz sorunlarla karşılaşmanız gerekmez. İş hayatınızda büyüme ve güç için, 2020 yılı azminizi korumanızı gerektirecek, böylece birçok aksilikten büyüyüp geçebilmeniz ve size sunulabilecek birçok zorluğu aşabilmeniz mümkün olacak. Yıl boyunca, iletişim becerilerinizi geliştirmenizi ve çevrenizdeki insanlarla iyi ilişkiler kurmaya çalışmanızı öneririm.
Eylül-Aralık 2020 ayları boyunca kariyerinizde başarı elde edebileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde. Bu dönemde işinize odaklanın ve bunu nasıl daha iyi ve değerli hale getirebileceğinizi düşünün. Bununla birlikte, 14 Mayıs 2020'den,13 Eylül 2020'ye kadar, hem Satürn hem de Jüpiter geri hareket halindeyken yeni bir iş veya yatırım yapmaktan kaçının . Ayrıca, sizin ve işiniz için önemli olabilecek yeni ve önemli kararlar almaktan kaçının ve aceleyle karar vermek yerine iki kez düşünün. Ayrıca, bu süre zarfında kendi iyiliğiniz için yeni bir iş aldıysanız, işinizi değiştirmekten kaçının .
Bu yıl çok dikkatli olmanız gereken konu , iş ve özel hayatınızda ki arkadaşlarınızdan partnerlerinizden görebileceğiniz düşmanlıklar olmalı. Kimsenin hassasiyetlerine zarar vermemeli bilip bilmeden yargıda bulunmamalısınız aksi takdirde dostlarınızı kaybedebilir size gerçekten düşmanlık besleyen kişilere istedikleri fırsatı kendi tavırlarınız ile vererek hatalarınızla yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kibir ve yönetme isteğinizi kontrol altına almalısınız aksi halde düşmanlarınız sizi en savunmasız anınızda avlayabilirler, kirli politikalar anlaşmazlıklar ve tartışmalar. Kişisel görüşleriniz de başınızı belaya sokabilir; bu yüzden bu konuları tartışmaktan kaçının, sadece işinize ve kendinizdeki en iyisini nasıl ortaya çıkaracağınıza odaklanın. Rahu, doğum haritalarınızda 9. evinizde, 23 Eylül 2020'den itibaren etkili olacak işyerinizde ve profesyonel yaşamınızda iyi ilişkiler kurmaya çalışmalısınız.
Eylül-Aralık 2020 ayları boyunca kariyerinizde başarı elde edebileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde. Bu dönemde işinize odaklanın ve bunu nasıl daha iyi ve değerli hale getirebileceğinizi düşünün. Bununla birlikte, 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar, hem Satürn hem de Jüpiter geri hareket halindeyken yeni bir iş veya yatırım yapmaktan kaçının . Ayrıca, sizin ve işiniz için önemli olabilecek yeni ve önemli kararlar almaktan kaçının ve aceleyle karar vermek yerine iki kez düşünün. Ayrıca, bu süre zarfında kendi iyiliğiniz için yeni bir iş aldıysanız, işinizi değiştirmekten kaçının .

AŞK ve İLİŞKİLER
Sevgi ve Romantizm evli ve ilişkisi devam eden Başak burçları için karşı tarafa önem vereceğiniz ve duygularını iyi anlayacağınız için bir Başak olarak sizin için güzel enerjileri barındırmakta 2020 . Bu, hem birbirinize yaklaşmanıza hem de ilişkinizi daha güçlü hale getirmenize yardımcı olacaktır.
2020 yılının başlangıcında eş ya da sevgiliniz ile uyumu bozabilecek çok sayıda çatışma ve anlaşmazlıkla yüzleşmenize neden olabilecek enerjileri barındırmakta. Anlayışlı olmaya özen göstermeli eş ya da sevgiliniz ile fikir ayrılıklarının sizi yol ayrımına götürebileceğiniz hesaplayarak hareket etmelisiniz. Özellikle kendi egonuzu göz ardı ederseniz birbirinizi iyi anlamaya çalışırsanız bu önlenebilir. Eylül-Aralık 2020 ayları boyunca kariyerinizde başarı elde edebileceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde. Bu dönemde işinize odaklanın ve bunu nasıl daha iyi ve değerli hale getirebileceğinizi düşünün. Bununla birlikte, 14 Mayıs 2020'den 13 Eylül 2020'ye kadar, hem Satürn hem de Jüpiter geri hareket halindeyken yeni bir iş veya yatırım yapmaktan kaçının . Ayrıca, sizin ve işiniz için önemli olabilecek yeni ve önemli kararlar almaktan kaçının ve aceleyle karar vermek yerine iki kez düşünün. Ayrıca, bu süre zarfında kendi iyiliğiniz için yeni bir iş aldıysanız yada yeni bir işe başladıysanız işinizi değiştirmekten kaçının . Bu enerjiler altında yeni bekar Başklar hayatınızın aşkı ile karşılaşabilirsiniz. Bu yıl eşinizin sağlığına dikkat etmeniz önemlidir, çünkü doğru zamanda doğru tedavi, sağlıkla ilgili herhangi bir istenmeyen olayı da önleyecektir. Ayrıca, onun duygularını anlamaya çalışın ve ilişkinize emek verin, 2020 yılı boyunca olabildiğince ona yakın kalmaya çalışın, çünkü bu çok daha iyi bir ilişki kurmanıza yardımcı olacaktır. Yılın başlangıcı, aşk hayatınızda sizin için zorluklar yaratabilir, ancak partnerinizle şeffaflığı sürdürürseniz, iletişimi geliştirir ve onunla yeterli zaman geçirirseniz, faydalarını göreceksiniz.
14 Mayıs 2020 ile 30 Haziran 2020 arasındaki dönem, evlilik hayatınız için bir deneme süresi olacaktır, bu nedenle bu dönemde sakinleşmeye çalışın ilişkinizi sürdürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kolay olanı herkes yapar siz sevginiz için zor olanı yapın ve mutlu olun. Çocuk sahibi Başaklar yıl ortasında, çocuğunuzun eğitimi ile ilgili aldığı kararlardan mutsuz olabilirsiniz.Ona karşı sabrınızı korumalı ve ona yaşam dersleri vermekten başka nasıl davranacağını öğretmelisiniz. Kendinize bu tür durumları sakin bir şekilde nasıl ele alacağınız konusunda geliştirmelisiniz.
Bu yıl genel aile hayatı ile başa çıkma konusunda karışık olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşadıklarınıza agresif bir şekilde tepki göstermeye başlamadan önce her şeyi iyi anlamaya çalışmanızı tavsiye ederim. Her zaman siz haklı olamazsınız. Bu yıl kardeşinizin sağlığı çok iyi olmayabilir, bu yüzden dikkat edin ve uygun tedavi ve bakım ile iyi hale getirmeye çalışın. 2020 Başak Burç, kardeşlerinizin kariyer ve eğitim ile ilgili alanlarda sorunlarla karşılaşabileceğini ve bu tür engellerden dolayı sıkışıp kalmamaları için onlara doğru rehberlik etmek adına destek vermelisiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize önem vermeye özen gösterin ilişkilerinizi sevgi ve saygı ile inşa etmeye çalışın.

OCAK 2020
Bu ay işiniz için tanınacağınız gelişmeler ile başlayabilir üretkenliğiniz için sizi ödüllendirecek gelişmeler promosyonlar ve maaş artışları olabilir. Yeni iş fırsatları arayanlar için, Ocak ayında iş görüşmesinde seçim mümkün olacağı için umut verici enerjiler hakim. Her şey iş cephesinde olumlu olacak sizler için. Finansal konularda ekstra dikkatli olmanız gerekli bu ay. Büyük ölçekli işlemlerle uğraşmaktan kaçınmalısınız. Hisse piyasasında işlem yaparken dikkatli olun. Kişisel cephede, eş ya da sevgiliniz ile tartışmaktan kaçının ve onu anlamaya çalışarak bunu hissettirin üzülmek ve pişman olmak istemiyorsanız şayet.

ŞUBAT 2020
Şubat ayı, sağlık konusunda dikkatli olmanızın önemini vurgulamakta. Yaygın hastalıklara yakalanma olasılığınız yüksektir. Ancak, hiçbir şey ciddi olmayacak, bu ay herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşırsanız, önlem almanız faydalı olacaktır. İş, yer, profil veya organizasyon açısından bir değişiklik yaşamanız mümkün. Her ne olursa olsun, odaklanın ve doğru yoldan sapmayın. İş arkadaşlarınıza karşı kibar olmak, çalışma hedefinize yaklaşmanıza ve iyi bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ani ve beklenmedik seyahat fırsatları da olabilir, Özel yaşamınızda ise önemli kararlar almamaya gayret etmelisiniz.

MART 2020
Bu ay boyunca kişisel hayatınıza odaklanmanız gerekecek, çünkü aileniz sevdiğiniz insan iş taahhütleriniz nedeniyle zamanınızdan büyük ölçüde mahrum kalacak. Eşiniz veya sevgiliniz sevginin gösterilmesini ve ifadesini isteyecektir sizlerden. Onlara gerekli sevgiyi sunabilir ve onlar için biraz zaman ayırabilirseniz harika olur. İşle ilgili uzun yolculuklar, verimli olacaktır sizler için. İş ve aile yaşamı arasında sağlıklı bir denge kurmak için gereken öz veriyi yaptığınızdan emin olun. Yakınlarınız ve dostlarınızdan gelen rehberlik ve destek, hem işte hem de evde ihtiyaç duyulan desteği sağlayacaktır sizlere.

NİSAN 2020:
Nisan ayında bir önceki aylara nazaran sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Zayıf bir bağışıklığa sahip olacaksınız, bu da sizi hastalanmaya daha duyarlı hale getirecektir. Dinlenmeniz gerekecek, bu da birkaç gün işinizden ayrılacağınız anlamına gelebilir. Bütün bunlar sizi biraz sinirli yapabilir bu nedenle, bu süre zarfında herhangi bir kritik karar almaktan uzak durmanızı tavsiye edebilirim. Bu durum, yasal veya vergiyle ilgili kararların alınırken de fazlası ile uyarıcı sizler için.

MAYIS 2020
Mayıs ayı, özellikle yabancı seyahatler de dahil olmak üzere uzak yerlere seyahat etmek için birçok fırsat sunacak sizlere. Öğrenciler için küresel üniversitelerde yüksek öğrenim ihtiyaçlarını gerçekleştirmek için ideal bir zaman olacaktır. İş hayatınızda ise ticaretin genişletilmesi veya daha iyi iş fırsatları için yapılacak yolculuklar faydalı olacaktır. İş hayatınızda hedefinize daha yakın olmak için gerekli desteğe sahip olacaksınız. Seçimleriniz de doğru yolu seçmek için eş yada sevgilinizin size rehberliğine güvenin. Çevrenizde ki insanlara saygılı olmak şansınızı yükseltirken sizi daha iyi bir insan haline getirecektir.

HAZİRAN 2020
Bu ay zarfında aile büyüklerinize ve yetkili kişilere ayak uydurmak için biraz mücadele edeceğiniz enerjiler söz konusu. Tartışmalar size zarar verir dikkatli davranın. Artan egonuz ve tartışmacı doğanız bu durumdan zorluklara neden olacaktır. Bu ay boyunca iş değişikliği olması muhtemeldir. Yine bu ay tutumunuzdan kaynaklı, işyerinde bazı zorluklar yaşanabilir dikkatli olmalı pire için yorgan yakmamalısınız. Aksi halde faturası ağır olabilir sizler için.

TEMMUZ 2020:
Bu ay iş ve eğitim hayatınızda oldukça iyi performans göstermeye devam edeceksiniz. Bu tutumunuz sizlere her bakımdan takdir getirecektir. Hisse senedi piyasasına yapılan yatırımlardan iyi getiri elde etmeniz mümkün. Kardeşlerden kazançlar kayıplarda mümkün bu ay içinde. Olumsuz durumlar çok daha bilinçli kararlar vermenizde size yol gösterecektir. Arkadaş çevreniz, sosyal eğilimleriniz nedeniyle bu ay genişleyecek. Bununla birlikte, biraz tartışmacı olabilirsiniz ve bu nedenle sakin olmalı ilişkilerinizin tümünde karmaşık işlerde veya kişisel durumlarda dinlemeden tepki vermemeye çalışmalısınız.

AĞUSTOS 2020
Bu ay sağlık, kazanımlar ve işiniz ile ilgili ihtiyaçlarınız için çok uygun bir ay olmayacak. Büyük ölçekli yatırımlardan kaçınılmalı ve mutlaka sağlık kontrolü yaptırmalısınız. İş mücadelenizde sizi üzecek olaylar yaşanabilir. Sağlık ve başkalarının sebep olacağı durumlar yüzünden beklenmedik harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle, dikkatle harcamanız ve öngörülemeyen herhangi bir zorluk için yeterince tasarruf etmeye odaklanmanız gerekir. Aşk hayatınızda ise dünyanın merkezi olmadığınızı fark etmeli, kendinizi geliştirmek için daha sakin bir tutum içinde olmaya özen göstermelisiniz.

EYLÜL 2020
Bu ay, Sağlığınız ve mesleğiniz için oldukça iyi bir ay olacak. Tüm bu ay boyunca müzdarip olduğunuz herhangi bir sağlık rahatsızlığından kurtulabileceksiniz. Etkili ve yetkili insanlardan yardım almak, iş yerinde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. İş hayatınızda yenilikler açık olmayı başarırsanız doğru seçimler yapabileceksiniz. Aşk hayatınızda sakin olmanız eş yada sevgilinizi değerli hissettirmeniz huzurlu ve uyumlu bir ortamın sağlanması için çok önemli olacaktır.

EKİM 2020
Bu ay eğitiminiz ve mali durumunuz için biraz karmaşık olacak, çünkü beklenmedik sıkıntılar görevlerinizi yerine getirmenizi zorlaştıracaktır. Ay boyunca savurganlıktan kaçının ve önemli şeylere akıllıca harcamalarda bulunun.Sağlık sorunları kendinizi daha sinirli hissettirecek. Bu durum, iletişim de sorunlara iş ve özel yaşamınızda ayrılıklara neden olsun istemiyorsanız kontrollü olmalı kendinizi geliştirip maneviyata yönelmelisiniz.

KASIM 2020
İş ya da özel hayatınız ile ilgili kısa mesafeli seyahatler Kasım ayında sizlere şans getirebilir. Ay boyunca sevdikleriniz ile dostlarınız ile bağınızı güçlendirecek küçük bir tatil bile planlayabilirsiniz. İşyerindeki girişimlerinizde aktif olacak ve takdir toplayabileceksiniz. Tüm bu elverişli şeylerin arasında, sözlü iletişiminizle ilgili bazı zorluklar yaşayabilirsiniz, bu nedenle kalp kırıklıklarını ve anlaşmazlıkları önlemek için sözlerinizi seçerek kontrol etmeye özen göstermelisiniz. Unutmayın kırdığınız bir kalbi kazanmanız kolay olmayacaktır.

ARALIK 2020
Jüpiter ve Satürn, her ikisi de Aralık ayında geriye doğru hareket edecek. Bu, sağlık ve karar verme yetenekleri üzerinde bazı zorluklar yaşatabilir sizlere. Bu nedenle, bu dönemde dikkatlice kararlar almanız gerekir. Sağlık ihtiyaçlarınız için özel dikkat gösterilmelidir. Eş yada sevgilinizin sağlığı da ekstra bakım gerektirebilir. Çalışma ortamındaki değişim beklenmedik ve hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Bu değişiklik iyi veya kötü olacaksa, sadece doğum haritanızın kapsamlı bir analizi ile ölçülebilir.

NOT: Yıllık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuza göre okuyunuz.
Yükselen ve Ay burcunuzu öğrenmek için linkler:
https://www.astrodeha.com/yukselen-burc-hesaplama-tablosu


https://www.astrodeha.com/wp-content/uploads/2016/11/ay-burcu-tablosu.pdf
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay DEVİ