Haftalık Burç Yorumları 7-13 Ekim

Yükselen Koç

Haftanın ilk günleri arkadaşlarla yapılacak planlar, sosyal faaliyetler, grup çalışmaları ve iş toplantıları gibi konulara yönelebilirsiniz. İşle ilgili konularda gergin enerjilerin hakin olduğu özellikle pazartesi günü patron, müdür ve işverenlerinizle aranızda sert diyaloglar geçebilir, huzursuz hissedebilirsiniz. Aldığınız eleştiriler motivasyonunuzu düşürebilir, sakin kalmaya gayret edip zihninizi başka alanlara yönlendirmelisiniz. Annenizle ilgili konuların da sizi meşgul edeceği bu dönem ilişkilerinizde kopukluk yaşayabilir ya da fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Hafta ortasında parasal konularda yeni kazançlar elde etmek için fikirler üretebilirsiniz, önümüzdeki dönemde güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Perşembe ve Cuma günlerini daha sakin geçirmek isteyebilirsiniz, sanat ya da ilham gerektiren konulara yönelerek zamanı daha verimli geçirebilirsiniz. Hafta sonu duygusal enerjiniz yükseliyor daha atak ve sert tepkiler vermeniz mümkün. Enerjinizi spora yönlendirerek rahatlayabilirsiniz. İkili ilişkilere ve harcamalardaki abartıya dikkat etmek de fayda var.

 

Yükselen Boğa

Eşiniz ve ortaklarınızla aranızdaki ilişkilerin hayli önemli olduğu bir dönemdesiniz. Güç savaşları, haklı-haksız tartışmaları, kıskançlık ve aşırı sahiplenici tutumlar ilişkilerinizi zorlayacak gibi duruyor. Güven duygusuyla ilgili test edilebilirsiniz. Haftanın ilk günleri iş ve kariyer konuları gündeminizi daha çok meşgul edebilir, yine bu konularda sert ve tahammülsüz olabilirsiniz. İş yaptığınız kişilerle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Perşembe ve Cuma günleri daha uyumlu enerjiler hakim bu zamanı arkadaşlarınızla plan yaparak keyifle geçirebilirsiniz. Hafta sonu daha içe dönük bir duygu durumu hakim olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi iyileştirmek adına her türlü tedavi ve ruhsal çalışma için değerlendirebilirsiniz bu zamanı. Kendinizi ihmal etmeyin.

 

Yükselen İkizler

Haftanın ilk günleri vize ve pasaport işlemleri, eğitim, akademik ve hukuksal konularla ilgili gündemleriniz olabilir. Ortaklaşa yapılan işler ve kazançlar, alacaklar gibi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, iş yaptığınız kimselerle gerilimli durumlar meydana gelebilir. Yerine getirilmeyen sözler veya geciken ödemeler canınızı sıkabilir. Kişisel bakım ve sağlığınızla ilgili girişimlerde bulunmak için uygun bir dönemdesiniz. Rutin hayatınız, çalışma ortamınız ve evcil hayvanlarınızla ilgili bakım ve düzenlemeler için de değerlendirebilirsiniz bu zamanı. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili konularda, işe harcadığınız emek ve mesaide artış olabilir. İşinizi sahiplenebilir ve beraber çalıştığınız insanlara destek olabilirsiniz. Hafta sonu sosyal ilişkiler güçleniyor kalabalıklar içine giriyorsunuz. Bu alanda tamamlanması ya da bitmesi gereken durumlar yaşayabilirsiniz. Çevrenizde değişiklik yapıp bazı kimseleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Hoş olamayan diyaloglar ya da dedikodular canınızı sıkabilir.

 

Yükselen Yengeç

Para konuları, harcamalar ve krediler haftanın ilk günleri zihninizi biraz meşgul edebilir. Bu dönem maddi konularda riskli kararlar vermemeli ve tedbirli olmalısınız. Finansal konularla ilgili gergin diyaloglar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında kültürel araştırmalar, felsefik ve ezoterik konular ilginizi çekebilir ve bu alanlarda araştırma içine girebilirsiniz. Eğitim ve seyahat gibi konularda planlar yapabilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili sorumluluklardan kaçma eğiliminde olabilirsiniz. Bu sıralar babanızla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz hareketleniyor ve daha flörtöz olabilirsiniz. Hırslı ve tutkulu kişilere ilginiz artabilir. Hafta sonu ev ve kariyer konularında dengeyi sağlayamazsanız gerilimler yaşamanız mümkün.

 

Yükselen Aslan

Haftanın ilk günleri eşiniz ya da ortak ilişkiler içinde olduğunu kimselerle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Beklenmedik durumlar meydana gelebilir, anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak sinirli ve tahammülsüz bir dönemdesiniz. Bu haliniz özellikle kardeş, akraba, komşu ve yakın çevrenizle iletişiminizi olumsuz yönde etkileyebilir. İfadelerinizde sergilediğiniz sert tutum yapacağınız anlaşmaları da etkileyebilir, sizi krize de sokabilir. İletişimin önemli olduğu işlerde çalışıyorsanız özellikle dikkat etmelisiniz. Zihinsel olarak kafanız hayli karışık. Fiziksel sağlığınızın da hassas olduğu bu dönem cilt eklem ve kemiklerle ilgili rahatsızlıklarınız artabilir. Hafta sonuna doğru spiritüel ve gizli konulara merakınız artabilir, eğitim arayışlarına girebilirsiniz. Babanızla ilgili beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz, sağlığına dikkat etmek de fayda var.

   

Yükselen Başak

Rutin hayatınızı gözden geçirip değişiklik yapma arzusu taşıyabilirsiniz. Hayatınıza katacağınız yeni kişi ya da düzenlemelere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Çalışma ortamında da yenilik isteği taşıyorsunuz. Evcil hayvan edinmek bu dönem size çok iyi gelebilir. Pazartesi günü sözlerinize ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Tatmin olma konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Hafta ortasına doğru daha rahat enerjiler hakim olacak ve evliyseniz eşinizle daha huzurlu vakit geçirebileceksiniz. Hafta sonu beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Astroloji ya da farklı alanlarda eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu dönem bu hevesinizi iyi değerlendirin değerlendirin derim.

 

Yükselen Terazi

Haftaya hobi, sanat, eğlence, aşk ve çocuklarla ilgili keyif verici konularla başlıyorsunuz. Bu alanlarda planlar yapıp güzel vakit geçirmeniz mümkünken pazartesi günü zorlayıcı etkilerle de karşılaşabilirsiniz. Parasal konularında da olumlu ya da olumsuz beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz bu dönem. Hayatınızda önemli kararlar almanız gereken zamanlardasınız. Günlük hayatınız, işiniz ve ilişkilerinizle ilgili çok önemli kararlar verebilir, hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde daha aktif olacak bu etki eşinizle ilgili belirsizlikleri çözmeniz ve sonuçlandırmanız konusunda size yardımcı olacak gibi görünüyor. Mücadele ve stresin sağlığınızı etkileyeceğini unutmamalı kendinize dikkat etmelisiniz. Vitamin takviyesi almayı ihmal etmeyin.

 

Yükselen Akrep

Haftanın ilk günleri eviniz ve ailenizle ilgili konulara yönelebilirsiniz. Pazartesi günü kararsız ve gergin enerjiler hakim olabilir, aile fertleriyle tartışmamaya özen gösterin. Sinirsel ağrılar ve fazla aktif zihin sizi sabırsız ve yıkıcı tepkiler vermeye itebilir, sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. Dikkatleri üzerinize çektiğiniz bir dönemdesiniz ve cazibeniz oldukça yüksek, yeni aşklar kapınızı çalabilir ama herkese güvenmeyin. Zaten yüksek sezgilerinizle hata yapma olasılığınız hayli düşük. Hafta sonu daha çok yorulacağınız ve sorumluluğunuzun artacağı zamanlar. İş ortamınız ya da evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Kendi sağlığınız ve evcil hayvanınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz, bakım ve tedavileri ihmal etmeyin. Özellikle baş ağrılarına dikkat edin, masaj rahatlatıcı bir seçenek olabilir hafta sonu için.

 

Yükselen Yay

Hafta başında iletişim trafiği artıyor, sözel ve yazılı olarak hayli yoğun olabilir ve kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Haftanın ilk günü arkadaş, komşu ve akraba ilişkilerinde huzursuz edici durumlar gelişebilir. Alacağınız haber ya da dedikodular canınızı sıkabilir, görüştüğünüz insanların tepkileri kırıcı olabilir. Perşembe ve Cuma günlerini daha sakin geçirmek isteyebilirsiniz, evinizde zaman geçirmek size iyi gelecek, ailenizde fayda sağlarken daha mutlu hissedeceksiniz. Hafta sonu daha keyifli alanlara yönelebilir, hobileriniz ya da zevk aldığınız konularla ilgili planlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde belirsiz durumlar netlik kazanabilir ve daha rahat hissedebilirsiniz. Yeni bir bebek ya da doğum haberi alabilirsiniz.

 

Yükselen Oğlak

Parasal konular, harcamalar ve yeni kazanç arayışları hafta başında yoğun şeklide zihninizi meşgul edebilir. Dikkatli harcamalar yapmalısınız. Kariyeriniz ve aile büyüklerinize ilgili konularla meşgul olabilirsiniz bu hafta. Aile büyükleriyle tartışma içine girmemeye özen göstermelisiniz, eğer bir aile şirketi yönetiyorsanız sorumluluklar sizi yorup tüketmiş olabilir ama siz kontrollü olup sözlerinize dikkat etmelisiniz ve gereken kararları almalısınız. Hafta ortasından sonra arkadaş ve yakınlarınızla bir arta gelmek isteyebilir ve verimli vakitler geçirebilirsiniz. Hafta sonu evinizle ilgili konularda netleşebilir, taşınma kararı verebilirsiniz.

 

Yükselen Kova

Duygusal olarak daha hassas hissedebilirsiniz haftanın ilk günleri, beklentileriniz yükseliyor ve sevdiklerinizin ilgisine daha çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Özelikle pazartesi öğleden sonra çok bunalabilir, yalnız hissedebilir ve destek görmediğinizi düşünebilirsiniz. Bu hal sizi tartışmalar ve kırıcı diyaloglar içine sokabilir. Sakin kalıp günün gerilimli enerjisini attıktan sonra daha rahat hissedecek ve yanıldığınızı göreceksiniz. Kariyerinizle ilgili konularda daha verimlisiniz ancak hafta ortası harcamalarınıza dikkat etmeli ve parasal konuları gözden geçirmelisiniz. Hafta sonu eğitim ve ticari konulardaki belirsizlikler netleşebilir. Yakın çevrenizle iletişiminiz artarken kardeş ve yakınlarla gerginlikler de yaşayabilirsiniz. Seyahatlerde aksamalar da mümkün görünüyor.

 

Yükselen Balık

Yoğun iletişim trafiği ve bol bol seyahat gerektiren bir haftadasınız. Yabancı ülkelere gitme ve eğitim gibi konular gündeminizde olabilir. Ruhsal olarak derin ve empatik bir insansınız ancak bu dönem insanların taleplerine yetişmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi feda etmeden yardımda bulunmalısınız aksi halde fiziksel ve psikolojik olarak hayli yorulmanız mümkün. Kendinize değer vermeli ve ne kadar önemli olduğunuzu sıkça hatırlamalısınız. İlahi bağlantınız oldukça yüksek. Hafta sonu harcamalar, ödeme ve sorumluluklar sizi yorup gerginleştirebilir, bu konularda önemli kararlar alabilirsiniz.