Şubat 2020 Gökyüzü Enerjileri

ŞUBAT 2020 GÖKYÜZÜ ENERJİLERİ

Şubat 2020'de, Dünya elementi Ocak ayına göre daha güçlü bir enerjiye sahip çünkü Mars 16 Şubat'ta Jüpiter, Satürn, Plüton ve Kuzey ve Güney ay düğümünün bulunduğu Oğlak burcuna geçiyor.

Mars Oğlak burcunda yücelim dedir, Marsın bu güçlü enerjisinden en iyi şekilde faydalanmamız için yaratıcı orjinal yönlerimizi ön plana çıkarmaya çalışmalıyız. 18 Şubat'tan itibaren Mars ve Uranüs açıları bizi hayatı yeniden keşfetmeye zorluyor ve uğraştığımız sorunlara akıllı çözümler bulmamıza yardımcı olacak enerjiler ile karşı karşıyayız. Bu dönemde, yıllarca bizi geride tutan eski engelleri ve ya sorunları aşmak için gerekli kaynakları keşfedeceğimiz özel güçlü dönüştürücü enerjiler ile karşı karşıyayız. Bu aynı zamanda daha cesur ve daha orjinal fikirlerimizi, projelerimizi ve ideallerimizi hayata geçirmek için harika bir zaman dilimi.

Mars'ın güçlü enerjisi ve Oğlak burcundaki gezegenler ile etkileşimi, Şimdinin önemini ve isteklerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmemizin tam zamanı olduğunu vurguluyor. Gökyüzünün bu olumlu etkileri ile, Bizi geçmişimize demirleyen engelleyen durumları ve kalıpları bırakmanın zamanı geldi; ya da bunları kökten yeni bir şeye dönüştürmeliyiz. Bu bir ilişki, profesyonel bir mesele, parayla ilgili bir karar veya kişinin kendi içinde aşması gereken bir bağlantı anlamına gelebilir.

14 Şubat ve 8 Mart 2020 arasındaki dönem hayallerimizi önemsemek sosyal olmamız ruhsal konularda manevi çalışmalar yapmak sezgilerimizi ve ilhamımızı güçlendirir. Bu koşullar altında, daha iyi olanı da akılda tutmalı mücadele etmeli, hayatımızın içinde yer alan kişilere şefkat göstermeli ve yüksek insani ahlaki ve manevi değerlere sahip olduğumuzu kanıtlamalıyız. Hayat yolculuğumuzda girişimlerimizin başarılı olmasının tek yolu bu özellikle uzun vadede.

3 Şubat 2020'de Merkür, Balık burcuna geçiyor ve burada 17 Şubattan itibaren geri hareketine başlayacak. Güneşin de 20 si ile birlikte Balık burcundaki seyri ile,hayal gücü, idealizm mücadele bizleri güçlü ve yenilenmiş bir ruh haline büründürebilir. Oğlak burcundan gezegenler bize ilham veren şeyleri uygulamaya geçmemize teşvik edici olacak bu enerjiler ile stratejik duyu ile iç içe olduğunda, bizi hayatımızın birçok alanında başarıya götürebilirler. Bazı durumlarda, imkansızın mümkün olduğunu bile hissedebiliriz çünkü her şeye geçmişimize yaşadıklarımıza hayatın tümün bakış açımız kökten değişiyor.

Merkür düşünme ve iletişimin gezegenidir ve Balık burcunda ki geçişi bilinçaltı mekanizmalarını tetikleyebilir., Balık burcunda ki Merkür'ün geçişi şiir ve romantizm, odaklanma sorunları ile ilgili konularda gelişimimize katkıda bulunabilir. Fakat geri harekette ki Merkür'ün enerjisi ile karışıklıklar, iletişim sorunları yanlış anlaşılmalara neden olabilir, Merkür geri hareketi süresince önemli belgeleri imzalamak gibi ayrıntıların gerçekten önemli olduğu şeylerle ilgilenirken dikkati elden bırakmamalıyız.

Sevgi söz konusu olduğunda, Venüs 7 Şubat'ta Koç burcunda seyri sefasına devam edecek. Venüs'ün Koç'tan geçişi dürtüselliği arttırır parasal konularda harcamalarımızı kontrol altında tutmamız önem taşımakta borç almak vermek kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmalıyız finansal krizler yaşamak istemiyorsak şayet. Özel hayatımızda , ilişkilerle ilgili seçimlerimizde kararlarımızda , özellikle 13 ve 14 Şubat tarihleri arasında, son derece dikkatli bir şekilde değerlerde bulunmalıyız. 2020'de, Sevgililer Günü bizlere sevginin önemini kavratacak, Sevginin güvenin tek taraflı düşünmeden BİZ olmanın ne kadar önemli olduğunun farkına vardıracak bizleri gökyüzü mutlu olmamız için öğrenilecek dersleri bir araya getiriyor fark edip sahiplenip aşkı güçlü tutmamız için.


Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ