Mart 2020 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

4 - 9 Mart tarihleri arasında Merkür durağan hareketi ve Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile bir aile içi uyumsuzluk veya aile bireylerinizden birinin sizden sakladığı durumların gün yüzüne çıkması ile şaşırabilirsiniz. Başak dolunayının bir tomurcuk olduğunu düşünün belki bir kez ve herkes için nasiplenme zamanı! Ev ve aile meseleleri ayın ilk 10 günü gündeminizde yer alabilir.

Satürn, 21 Mart'ta Kova burcunda seyrine başlayacak akrabalar ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Örnek olarak, yaşlı bir akrabanızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu öğrenebilirsiniz. Başka bir olasılık, evin çevresindeki yapısal onarımlara odaklanmanızdır. İhtiyacınız olan her şeye olgunluk ve güven ile bakacaksınız.

Neyse ki, eş ya da sevgilinizin tam desteğine sahip olacaksınız. Venüs 4 Mart'ta ilişkiler ile ilgili konularda etkili olacak ve eş ya da sevgiliniz ve arkadaşlarınız ile aranızda inanılmaz bir uyum ve sevgi dolu titreşimler getirir. Biriyle çıkıyorsanız, bu ay daha sağlam bir taahhütte bulunmaya hazır olacaksınız. Aşk
hayatınızın kalbinde yerini alacak.
24 Mart Koç yeni ayı, yemek ve egzersiz planlarınızı yenilemek ve hayatınızın genel akışı için mükemmel etkileri getiriyor sizlere.

Satürn'ün Oğlak'tan Kova'ya geçeceği 21 Mart ile birlikte, Son üç yıldır, Satürn Doğum haritalarınızın üçüncü iletişim ve toplum evinizde nispeten yumuşak bir döngü kendinizi doğrudan ama sevgiyle nasıl ifade edersiniz. Satürn'ün sosyal yaşamınız üzerindeki etkisini hissetmiş veya birkaç keşiş anı yaşamış olabilirsiniz. 1 Temmuz'a kadar devam edecek bu döngü ile, Gayrimenkuller ile ilgili konularda taşınabilir, satın alabilir veya satabilir ya da aile yapınızdaki büyük bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Kova'daki Satürn sizi daha akıllı ve güçlü yapan önemli testler getirebilir.
Satürn Güneşinizi karelerken, büyük testler veya hayatınızı temel düzeyde yeniden yapılandırmak için etkili enerjileri barındırmakta (23-25 Ekim) tarihleri arasında doğan Akrep burçları bu yıl Satürn'ün geçişini yoğun bir şekilde hissedecekler.
Özünde, bu üç yıllık aşama duygusal güçlendirme ile ilgilidir. Satürn, içeriden sağlam bir benlik duygusu oluşturmanıza yardımcı olmak için burada. Kendinizi sağlama yeteneğiniz den emin olmak için dünyada kendinizi güvende ve demirlemiş hissettiğinizde, bu kendine yeterlilik temel çizgisi sizi hayata yeniden hazırlayacak enerjileri getirmekte.